kocayı kendime nasıl bağlarım diyorsanız bunları yapın
Kocayı Kendine Bağlamanın Yolları

Kocayı Kendine Bağlamanın Yolları

Kocayı kendine bağlamanın yolları konusunda nedir nasıl bir yol izlemeli araştırıyor ama bir türlü hangisinin doğru olduğuna karar veremiyor musunuz? Madde madde yazacağımız önerileri dikkate alarak bu amacınıza ulaşabilirsiniz.

Eşinizi eve bağımlı hale getirmek adına biraz daha taktik diyorsanız evet kocayı kendine bağlamanın yolları hakkında özel ve gizli bilgileri içeren ilişki terapisti saygın yazar ve ilişki koçunuz Defne Meriç’in e kitabı tavsiyemizdir.

İlk adımın bir kitap okuyarak iyi bir başlangıç yapmanız daha mantıklı ve doğru olur. Eşini kendine bağlamanın yolları hakkında en iyi kitap önerimizdir. Kocanın kalbine gir isimli kitabı yerine alternatif olarak kocayı kendine bağla kitabı‘nı okumanızı tavsiye ediyoruz.

O E-Kitabı Hemen İncele!

Evliliğiniz ilk aylarından sonra müthiş bir şekilde korkunç bir birlikteliğe dönüştü ve daha sonra eşiniz sizden başka uğraşlar ile ilgilenmeye başladı. Bunun yüzünden tüm gününüz zehir gibi geçiyor ve yaptığınız hiçbir verim alamıyorsunuz.

Pek çok kadın evlendikten belli bir süre sonra eşlerinin kendisine olan ilgisizliğinden yakınmaktadır. Erkekler evde oluşan huzursuzluktan, ilgisizlikten dolayı dışarıya yönelmeye eğilimlidirler. Bu nedenle kadınlar da kocalarını kaybetme korkusu ile kendilerine bağlanmalarını ve dışarıyla olan ilişkilerini kesmelerini ister.

Kayınvalidelerin her şeye çok fazla karışması, bekarlık arkadaşlarının ısrarları gibi durumlar da erkeklerin kafasını karıştırmaktadır. Kocamı kendime bağlamak için ne yapmalıyım? Sözlerini duyar gibiyiz. O halde başlıyoruz.

Elbette erkeği eve bağlayabilmek için kadına da pek çok görev düşmektedir. Sürekli dır dır yapan, her şeyden şikayet eden, eşinin ihtiyaçlarını karşılamayan ya da evin işleri ile ilgilenmeyen bir kadının kocasını eve bağlaması oldukça zordur. Bu nedenle kocayı kendine bağlamanın yolları arasında bazı püf noktaları aktararak sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Bayanlar, eşlerini kendilerine bağlamak ve eşlerinin başka kadınları görmemesini isterler. Bu nedenle kendilerine çok aşık olmalarını sağlamalıdırlar. Öncelikle eşlerini iyi tanımalı ve onların özelliklerine ve hatta zevklerine göre hareket etmelidirler. Bayanlar öncelikli olarak kendilerine dikkat etmeli ve kendilerini değiştirmelidirler. Bu sayede daha dikkat çekmekte ve kocalarının ilgilerini kazanmaktadırlar.

 

kocamı kendime bağlamak için ne yapmalıyım
kocamı kendime bağlamak için ne yapmak gerekli

Kocayı Kendine Bağlamanın Yolları 5 Gizli Yöntem Nedir?

Kocayı kendine bağlamanın yolları hakkında çok detaylı maddeler var dikkatlice okuyup anlamaya çalışalım. Bazı maddeler çok basit görünebilir. Ama üzerinde mutlaka düşünülmesi gerekli olduğunu hatırlatalım.

Eşiniz İle Dışarı Çıkın: Her gün olmasa dahi 10 günde bir eşiniz ile dışarı çıkabilirsiniz. Bu sırada güzelce giyinmeyi ihmal etmeyin. Restoranda yemek yediğiniz sırada aşk dolu bakışlar atın arada bir elinizi eline götürün.

Kocayı kendime nasıl bağlarım diyorsanız ilk yapılması gereken adımlardan biri bu. Eğer bunu yapamıyorsanız ise aynı romantik ortamı evde de oluşturabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onları akrabalara bırakarak ona güzel bir gece yaşatabilir ve yalnızca birbiriniz ile ilgilenebilirsiniz. Bu sırada gündelik hiçbir sıkıntıya yer vermeyin.

 • Birlikte Masaj Yaptırın: Yıl dönümlerinizde kaplıcalara gidebilirsiniz. Aynı anda masaj salonlarına giderek loş ortamlarda fon da hafifletici müzikler çalarken kokulu yağların kokusunu içinize çekerek vücudunuzu rahatlatın. Atılacak ilk adım sonrası aslında ikinci en önemli adımda bu. Biliyormusunuz? bir erkek kadınla bu denli vakit geçirmeyi hayal eder.

Eşinize bunu teklif etmeniz halinde eşiniz masajın verdiği rahatlıkla olan sıkıntılarını unutacak ve size bağlanacaktır.

 • Onu Şımartın: Kocayı kendine bağlamanın yolları kadınca bir düşünce ile bu yöntemi kesinlikle ihmal etmemeli. Erkekler şımartılmayı çok severler. Onlara ufak hediyeler alabilirsiniz. Karşılığında sizleri koynunda okşayarak ya da duşta romantik bir seks ile ödüllendirebilir.

Burda önemli olan birazcık ilgi ile benim karımda fazlası var imajını zihnine yerleştirmek

Kocanın kalbini kazanmak için bu adımı es geçmeyin daha ileri giderek bununla ödüllendirin. Bu eylem eşinizin size bağlanması adına oldukça etkili eylemlerden biridir.

 • Şaşırtın: Ona olan hislerinizi belli etmek için uğraşın ve bunu şaşırtarak yapmayı deneyin. Mesela futbol ile hiç ilginiz olmasa bile onun futbola olan sevdasını bildiğinizden favori takımının kiminle ne zaman maç yapacağını bulun ve ona hatırlatarak beraber izlemeyi teklif edin.

Bu onu etkileyecektir. Bu kocayı elde etmenizi sağlayacak üçüncü adım.

 • Mola Verin: İlişkinizin en kuvvetli olduğu dönemlerde kendinizi ondan uzak tutun. Ama bunu sakın kötü bir şekilde yapmayın. Kız arkadaşınızda kalacağınızı söyleyin ya da annenizin grip olduğunu söyleyerek onun yanına gidin. Size iyice alıştığı dönemlerde yokluğunuzu hissetmesi ve boşluk içinde bulunması sizi ona bağlayacaktır.

Kocayı kendine bağlamak isteyen bir kadının soluk alması gerekli bu durumda mola çok iyi gelecektir. Bir süre sonra bu kocaya bir nefes sıhhat gibi gelecektir.

 • Kendinizi Sevin: Kocanı mutlu etmenin yolları nedir diye soran birisi kesinlikle kendisine olan güvenini kaybetmiştir. Bu da erkeklerin sevmediği durumlardan biridir. Erkekler olaylara karşı dik duran, kararlı kadınlardan çok hoşlanırlar.

Kocayı kendine bağlamanın yolları İçinde hangi davranışlar var?

 • Kocanı kendine bağlamak için, öncelikli olarak kendine bakmalı ve bakımlı olmalısın.
 • Saçlarını kocanın beğendiği gibi yapmalı, makyajını kocanın sevdiği gibi yapmalısın. Kıyafetlerin onun istediği olmalı ve ev içerisinde dahi düzgün giyinmelisin.
 • Samimi ve sıcak olmalısın.
 • Ev bakımlı ve düzenli tutmalısın. Kıyafetlerini düzenli olarak yıkamalı ve ütülemelisin.
 • Ev içerisinde kocana da sorumluluk vermeli, onun da o eve ait olduğunu hissettirmelisin.
 • Çocuklarla onun da ilgilenmesini sağlamalı ve ev içerisinde iş bölümü yapmalısın.
 • Zorluklarda yanında olmalı ve bütün fedakarlıkları yapmalısın.
 • Aynı zamanda kendini geliştirmeli ve ilerlemelisin.
 • Çeşitli hobi ve ilgi alanları edinerek onlarda başarılı olmalısın.
 • Yeni yerler ve yemekler keşfederek kocanın da ilgisine sunmalısın.
 • Sürekli ilgi bekleyip sıkmamalı, sen de sürekli ilgi göstermemelisin.
 • Bazen nefes almaya fırsat vermeli ve onun da hayatı olduğunu unutmamalısın.
 • Çıkan sorunları karşılıklı oturup konuşmalı ve üstünü kapatmamalısın.
 • Erkekler yatak konusunda oldukça hevesli olduğundan ilişkiye girmek istediklerinde reddedildikleri takdirde ilişkiden zaman içerisinde soğuyacaktır. Bu nedenle kadının kesinlikle yatakta bir kraliçe gibi olması gerekmektedir. Sofrada ve yataktaki ilişki evliliklerin temelini oluşturduğundan kadın, işten gelen kocasına romantik bir ortam hazırlayıp süslenerek eşini mutlu etmeyi deneyebilir. Bu ortama ve davranışlara alışan erkek kahve ortamını ya da arkadaşları ile dışarı çıkmak gibi aktiviteleri bırakacak, karısı ile daha çok vakit geçirmeye başlayacaktır.
 • Spordan hemen hemen tüm erkekler hoşlanmaktadır. Hatta futbol sevmeyen erkek pek nadirdir diyebiliriz. Bu nedenle erkeklerin spor sevdasına engel olmak, onları yine dışarıda maç izlemeye, arkadaşları ile maç seyretmeye itecektir. Ancak; kadın, gerekli ortamı hazırlayıp maç esnasında kocasına eşlik ederse, hem kocası dışarıda maç izleme alışkanlığından vazgeçecek, hem de karısına yönelecektir.
 • Evlenmek demek sürekli her şeyi birlikte yapmak demek değildir elbette. Kocamı kendime bağlamak için ne yapmalıyım diye hala soruyorsanız işte en etkili nokta burası. Eşler kendileri için belli bir hayat alanı oluşturmalıdır. Örneğin eşlerden biri maç izlemeyi seviyor ise, diğer eş de bu esnada kitap okumak ya da kız arkadaşlarından birini davet etmek gibi aktivitelerde bulunabilir. Kocasını kısıtlayan kadın, daima kocasının gözünde itici görünecek ve zaman içerisinde bu bağ zayıflamaya başlayacaktır.
 • Son olarak eşinizin varlığında da yokluğunda da yanında olmalısınız. Maddi olarak zayıflayan bir erkek, karısına karşı güçlü durmak isteyecektir. Siz eşinizin yanında ne kadar dik durur, ona destek olursanız o da size karşı o kadar bağlı olacaktır.

Kocamı kendime nasıl bağlarım sorusu soran bir çok bayan bu püf noktaların detaylarını öğreniyor. Buraya sığdıramadığımız püf noktalar bir e kitapta toplandı. Daha fazla taktik ve tüyolar için tavsiye ettiğimiz e kitabı aşağıdan inceleyin.

Tavsiye e-Kitap Hemen İncele!

Sizde kitapta öğrendiklerinizi uygularsanız kısa bir sürede ilişkiniz birbirine sadık olan iki eş olma yönünde ilerleyecektir.

Ayrıca kocayı eve bağlamanın en azından temel adımları bunlar diyebiliriz. Kendinize bulunduğunuz durumdan dolayı oldukça üzgün gösterirseniz bu sizi onun gözünde oldukça küçük düşürecek ve bir şeyleri düzeltmeye çalışırken bozacaksınızdır. Kocayı kendime bağlamak için ne yapmalıyım sorusuna net yanıtlar vermeye çalıştık. Umarım sizlere yeteri kadar yardımcı olabilmişizdir.

Kocayı kendine bağlamanın yöntemleri adına yazdığımız bu bir serinin başlangıcı idi. Bu yazıyı beğendiyseniz yorumlamayı unutmayın.

kocayı eve bağlamanın yolları, kocanı kendine bağlamanın yolları, eşini eve bağlamanın yolları, kocamı kendime bağlamanın yolları, kocanızı kendinize bağlamanın yolları, eşi eve bağlamanın yolları, erkeği eve bağlamanın yolları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir