Kocanı Kendine Bağla Kitabı

Kocanı Kendine Bağla Kitabı

Kocanı kendine bağla kitabı kocası ile ilgili problemleri olan kadınların yararlandığı bilgi dolu bir kitap binlerce kadının fayda sağladığı bir kitaptır. Kocası ile ilgili problemler yaşayan kadınların bu problemden aile içi şiddetti ve çatışmayı daha mutlu bir hayata nasıl çevireceğini anlatan bu kitap ile binlerce kişi boşanmanın eşiğinden dönüp yeniden mutlu olmaya başladı.

Kocanız ile ilgili problemleriniz ilgisizlik, ilişkilerde iletişimsizlik aradaki soğukluk veya mesafe olabilir. Bu sorunların çözümüne yönelik en doğru bilgi alacağınız bu kitap İlişki uzmanı ve evlilik terapisti Defne Meriç tarafından yazılmıştır.

Kocanı kendine bağla kitabı okuyanların yorumlarına bakıldığında kitap hakkında hiç bir yerde olumsuz bir yoruma rastlanılmamıştır. Kocanı kendine bağla kitabı şayet kocanız size ilgisiz davranıyor, size olan eski tavırları yok ise, ilk evlendiğinizde size olan o ateşli aşkı ve size olan o eski sevgiyi ve ilgiliyi onda bulamıyorsanız size çok detaylı bilgiler verecek bu kitabı mutlaka okumalısınız.

Kocanı Kendine Bağla Kitabı Faydaları

Defne Meriç tarafından yazılan kocanı kendine bağla kitabının size fayda sağlayacağı yönler şunlardır. Her şeyden önce öz güven probleminizi minimuma indiriyor. Sizi kocanıza karşı nasıl bir öz güven içerisinde olmanız gerektiğini aktararak bunu bir silah gibi nasıl kullanacağını gösteriyor.

 • Yüzeysel veya sezgisel değil, bilimsel açıklamalar ile kocanızın bilinçaltına nüfus ederek nasıl bir düşüncede olduğunu anlayacak düzeyde bilgi sahibi olacaksınız.

Bu sayede sizde size karşı konulmaz bir güç olacak. Düşünebiliyor musunuz? Onun gözlerinin içine bakarak neler düşündüğünü anladığınızı ve nasıl bir yol izleyeceğinizi bilmek..

Bu bilgi kullanıldıkça bence korkulması gereken kadınlar olacak. Korkarız ki bu çok sakıncalı bir metot. Tüm bunları yaparken hiç bir şekilde hissedilmeyecek düzeyde bir davranış sergileyeceksiniz.

Kocanı Kendine Bağla Kitabını Nasıl İndiririm?

Kitabı Resmi Sitesinden Satın Al!

Kocanı kendine bağla kitabı indir sayfası mevcuttur. Ödeme sonrası indirme sayfası açılacaktır indirme sayfasından tek tıkla indirebilirsiniz. Ayrıca direkt mail adresinizi kontrol edin indirme sayfası size ulaşmış olacaktır.

Kocanı Kendine Bağla Kitabı Defne meriç

Kitabı zip açıcı ve pdf okuyucu programı ile okuyabilirsiniz. Telefonlarda ve pdf okuyucu bir çok cihazda okuyabilirsiniz. Kitabı her ortamda okuyabilirsiniz. Cepten internet bağlantısı olmasa bile.

Kitapta göze çarpan bir kaç özelliği aktarmakta fayda görüyoruz. Bilindiği üzere biz kadınların illaki kendimize has bir eksikliği vardır. Erkeklerde de vardır ancak her mum kendi dibine ışık vermez biliyorsunuz. Burada anlatılan biz kadınlar olarak kendi negatif yönlerimizi öğrendiğimizde bunun problemlerin neresinde ve hangi problemlere yol açtığını bulmamız gereklidir.

İşte tam bu noktada düğüm çözülüyor. İşte o bilgileri size sağlayacak bilgilerin yer aldığı muhteşem bir kaynak diyebilirim.

Sadece bu değil..

 • Herhangi bir isteğiniz karşısında sözlerle değil davranışlarınızla onu yönetecek bilgilerin yer alması kitaba ayrı bir anlam katmış.
 • Her zaman işe yarayacak bilgilerin bazende kendi aleyhinize döneceğini unutmamalı ve bunun içinde kitapta ayrıca aktarılmış.
 • Cinsel ilişkide nasıl bir yol izlenmeli nasıl bir kısa zamanda ilişkileri mutlu ve huzurlu bir evliliğe dönüştürebilirsiniz bu detaylıca anlatılmış.

Kocanızla olan sorunları nasıl bertaraf edip kendi aleyhinize çevireceğini adım adım ilişkinizi ve evliliğinizi nasıl kurtaracağınızı kocanı kendine bağla kitabı içeriğini hayatınızda uygulamanız dileği ile.

Kitabı İndirimli Satın Al!

9 yorumlar

 1. FATMA NESRİTÜRK

  kitabınızı satın aldım indirdim

 2. Merhabalar kitabınızı satın aldım fakat açamıyorum ne yapmalıyım

 3. Kitabı bulamadım nasıl alabilirim

 4. Kitap Nerede satılıyor?

 5. Merhaba defne hanım bu kitabınızı almak imkani yokmu keske ekitap değilde normal kitap olarak basıldaydı cok istiyorum

  • Merhabalar Tulay Hanım; Kocanı kendine bağla kitabı elde okunan format olması adına Defne hanıma ilettik. Kitabın içeriği devamlı düzenleniyor ve güncelleniyor olduğundan bu kitabın hızlı güncellenmesi adına basımı yapılmadığı iletisi ile mailimiz cevaplanmıştır. Bu daha da iyi olduğunu düşünüyoruz. Çünkü basılı kitaba yeni bir şey eklenmesi ve okuyuculara ulaştırılması ancak yeni bir baskı ile gerçekleştirilebilir. Bu hem zaman bakımından hemde yeni basımı yapılmış kitabı aldığınızda bir önceki kitapta yazılan bilgilerle aynı olduğu bazı kısımlar olacaktır. Buda kitabın acaba hangi kısmı güncellenmiştir gibi bir arayış içine girebilmesi demektir. Elbete fiziksel kitapların bu dezavantajı olmakta bu nedenle kocanı kendine bağla kitabı yazarı Defne hanımın bu yolu izlediğini düşünüyoruz.

 6. Kitabı okudum inanılmaz taktikler var tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir