Aldatan Erkek Yakalanınca Ne Yapar

Aldatan Erkek Yakalanınca Ne Yapar?

Aldatan erkek yakalanınca ne yapar?” sorusu bu yazımızın temelini oluşturmaktadır. Eşinizi ya da sevgilinizi internette başka bir kadınla konuşurken yakaladınız. Üstelik karşılıklı iltifatlaşmaktan ya da arkadaşça yazışmaktan çok daha samimi bir konuşma yapıyorlar. Bu durumda tepkiniz ne olurdu? Bir kadın için bu, en kötü kâbustan bile daha kötü bir durumdur. Bu durumda bir kadının sinirden deliye dönebileceğini tahmin etmek hiç de zor değil!

Aldatan Erkek Yakalanınca Ne Olur

Aldatan erkek yakalanınca ne olur?” İnternet ortamında değil de dışarıda bir kafede sevgilinizi ya da eşinizi bir kız ile samimi olarak gördünüz ne yaparsınız? Bu durumda sakin kalmak kolay değil ancak yine de sakin bir şekilde eşinizin / sevgilinizin yanına giderek selam verebilirsiniz. Böylece sizi gördüğünde panikleyip paniklemediğini gözlemleyebilirsiniz. Diyelim ki sizi görünce çok panikledi. Bu durumda eşinizin yanında yer alan kadının tepkisi de büyük ihtimalle şaşkınlık olacaktır.

Aldatan erkek yakalanınca ne yapar?” sorusunun cevabına aslına bakarsanız kesin bir yanıt vermek de zordur. Ancak bilgisayar başında iken sizi görünce aceleyle sayfayı kapatmaya çalıştığını fark ettiniz. Bu durumda suçlayıcı bir ifade takınmanız erkeğin maskeleme öfkesi takınmasına sebep olacaktır. Yani bu durumda itiraf ettirmekten çok suçlu duruma düşmeniz daha yüksek ihtimal olacaktır. Aldatan erkek yakalandığında öncelikle inkâr edecektir. Aldatan erkeklerin % 90 için bu kural geçerli olmakla birlikte aldattığını kabul edenler de bulunmaktadır.

Aldatıldığınızı anladığınız anda eşinize doğrudan sizi aldatıp aldatmadığını sormanız bazen şaşkınlıkla bazen kızgınlıkla karşılanmaktadır. Bunun nedeni erkeğin bu durumun içinden kendini kurtarmak için bir çıkar yol arama çabasıdır.

Aldatıldığınızı öğrendiğinizde ve buna öfke ile karşılık verdiğinizde erkek suçluluk psikolojisiyle sessizliğe bürünebilir. Ancak bazı durumlarda sizin öfkenize karşılık erkeğin öfkesi ile de karşılaşmak mümkündür. Sakin yapılan bir konuşma karşısında ise doğru soruları sorduğunuzda erkeğin kaçacak yeri kalmayarak itiraf etmesi daha kolay olmaktadır.

Aldatmayı huy haline getirmiş ve profesyonel yalan söyleyen erkekler ise aldattıkları kesin olsa bile bu işin içinden de sıyrılmak için yalan söylemeye devam edecektir. Ancak 6.hissiniz sizi yanıltmaz ve içinize düşen bir şüphe varsa bu durumu kanıtlayabileceğiniz bir ortam mutlaka bulunur. “Aldatan erkek yakalanınca ne yapar?” sorusundan ziyade burada: “Aldatılan kadın bu durumu öğrenince ne yapar?” diye sorsak belki de daha doğru bir ifade kullanmış oluruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir