Aldatan Erkek Nasıl İtiraf Ettirilir

Aldatan Erkek Nasıl İtiraf Ettirilir?

Aldatılma şüphesi ile hiç karşı karşıya kaldınız mı? Ya da aldatıldığınızı bir şekilde anladınız “Aldatan Erkek Nasıl İtiraf Ettirilir?” diye merak mı ediyorsunuz. Aslında erkekler yalan konusunda pek de iyi sayılmazlar değil mi? Yani en azından bildiğimiz bu şekilde…

Aldatıldığınızı Nasıl Anlarsınız

İtiraf ettirmek istediğiniz bir gerçek varsa öncelikle elinizde sağlam bir kanıtınız olmalıdır. “Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız?” sorusu da büyük önem taşımaktadır bu nedenle. Diyelim ki eşinizin ya da sevgilinizin yalan söylediğini fark ettiniz ama o sizin bunu anladığınızı fark etmedi:

Sorduğunuz soruya verdiğiniz yanıtı tekrarlayarak gözlerine kesintisiz bir şekilde bakın. Bu durumda ona inanmadığınızı ya da söylediği cevabın yetersiz kaldığını anlayarak konuşmaya devam etmek zorunda kalacaktır. “Aldatan erkek nasıl itiraf ettirilir?” sorusunun cevabından önce paylaşmamız gereken birkaç püf noktası daha var:

Sorduğunuz basit soruları geçiştirip geçiştirmediğine dikkat edin. Size dair önemli ayrıntıları atlayıp atlamadığına bakın. Eğer bu durum eşiniz ya da sevgiliniz için geçerli ise kesinlikle aldatıyordur, diyemeyiz. Ancak ilişkinizde doğru gitmeyen bir şeyler olduğunu söylemek mümkün olur.

Sizin telefonunuza gelen mesajları kontrol etme isteği duyuyor ve sosyal medya hesaplarınızı kontrol etmek istiyorsa bu durum size güvenmediği anlamına gelir. Bu da “Kişi herkesi kendi gibi bilirmiş” lafı ile ifade edilebilir. Yani eğer kendisinde şüphelenilmeyi gerektirecek bir davranış varsa bunu sizin de yaptığınızı varsayacaktır. Yani: “Ben eşimle ya da sevgilimle şifrelerimi paylaşırım.” diyorsanız ve size böyle yaklaşan bir eşiniz / sevgiliniz varsa o kişi ile ilişki yürütme konusunda bir kez daha düşünün. Üstelik bunu sizden isterken kendisi şifre vermeye yanaşmıyorsa bu kesinlikle sizin bilmenizi istemediği bir şeyler saklıyordur.

Sosyal medya üzerinden eşinin ya da sevgilisinin kendini aldattığını düşünen kişilerin kullandığı bir yöntem bulunmaktadır: Bu da sahte hesap oluşturarak aldatan erkek ile iletişim kurmaktır. Yazdığınız mesaja istinaden size karşılık verip vermeyeceği önem taşımaktadır. Eğer cevap verirse yazdığı mesajlardan sizi aldatıp aldatmadığını ve internet ortamında kendisine mesaj gönderen kadınlarla nasıl iletişim kurduğunu anlamanızı sağlayacaktır.

Normalde böyle bir sahte takip yapmanızı önermeyiz. Ancak aldatıldığınıza dair şüphelerinizi destekleyecek davranışlara sahip olan erkek, eğer sosyal medyada böyle bir iletişim kuruyorsa bu durumu bu yolla anlayabilirsiniz. “Aldatan Erkek Nasıl İtiraf Ettirilir?” sorusunun cevabını şöyle verebiliriz: Yazışmalar elinizde bir kanıt olacağı için eşinize gösterdiğinizde itiraz edecek bir durumu kalmayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir