Evliliği Kurtarmak İçin Yapılan Büyüler Günah mı

Evliliği Kurtarmak İçin Yapılan Büyüler

Evlilik, hem din açısından hem de sosyal hayat açısından oldukça özeldir. Evliliğin sallantıda olduğu dönemlerde ise, evliliği kurtarma düşüncesiyle hareket eden bireyler eşinin kendisine daha çok bağlanmasını sağlamak adına büyüye kadar varan seçenekleri tercih etmektedirler.

Evliliği kurtarmak için büyü yapmak günah mı düşüncesi bu sebeple pek çok farklı kişi tarafından düşünülmekle beraber çok kişinin de kesin çözüm aradığında gözünü karartıp büyü yaptırmasıyla sonuçlanmaktadır.

Büyü, İslam dini için günah olduğu gibi aynı zamanda haram olarak da kabul edilmektedir. Büyüyü art niyetli olmadan yaptırdığını düşünenler, tamamen iyi niyetiyle evliliğini kurtarmak istediğini düşünenler için de bu durum esneklik kazanmamaktadır.

İyi Niyetle Evliliği Kurtarmak için Büyü Yaptırmak Doğru mu?

İyi niyetle yapılan büyü günah mıdır düşüncesi içerisinde olanlar için bu sorunun cevabı kesin olarak günahtır oluyor. Arası bozuk olan karı kocaların iyiliği için de olsa, evliliği kurtarmak için çiftlerden herhangi biri tarafından yapılan bir büyü de olsa günah olduğu sabittir.

İyi niyetli büyüler de olsa netice itibariyle büyü kategorisine dâhil olduğundan dolayı, bu tip uygulamalar son derece yanlıştır. Büyü kategorisine dâhil olmayacak şekilde eşlerin arasının düzelmesi adına yapılan duaların hiçbir şekilde günahı yoktur.

Aynı şekilde yapılan büyü haricindeki farklı uygulamaların da dinen herhangi bir sakıncası bulunmamaktadır.

Kocama Büyü mü Yapıldı?

Evliliği iyi giderken, kocasının kendilerine karşı olan ilgilerini kaybettiğinden yakınan kadınların birçoğu kocaya büyü yapıldığı nasıl anlaşılır düşüncesiyle günlerini hatta gecelerini harcamaktadır. Bu düşünce beraberinde kötü sonuçlar doğurabileceğinden dolayı kadınlar, eşlerine daha yakın davranmalı ve onlara karşı daha samimi tavırlar içerisinde olmalardır. Zira evli olsalar da her birey kendi iç dünyasında sorun yaşayabilmektedir.

Eşlerin arasını düzeltmek için büyü adı altında yapılan etik olmayan uygulara kesinlikle itibar edilmemeli, var olduğu düşünülen sorunların tamamı konuşularak anlaşılmalıdır. Kocasının kendilerine olan ilgilerini kaybettiğini düşünen kadınlar, evlilikleri için atacakları adımlar sayesinde kendilerini kocalarına karşı daha yakın bulabilirler.

Eşe Karşı Büyü Yapmak Doğru mu?

Eşlerinin kendilerine karşı eskisi kadar iyi olmadığını söyleyenler için eşe büyü yapmak şeklinde sıklıkla sorular soruluyor. Evli olan eşler aralarındaki problemlerden kurtulmak için, sorunu büyüye varmadan kendi aralarında halletmeye çalışmalı eğer yeterli gelmiyorsa da uzman yardımı alarak birbirleriyle aralarındaki problemlerden kurtulmalılardır.

İyilik için büyü yapmak günah mı şeklinde tabiriyle hareket edilse bile kesin olarak yasaklanmış büyüden uzak durulmalıdır. “Falanca kişi eşine evliliğini kurtarmak için büyü yaptırdı şimdi çok mutlular” şeklinde yapılan tavsiyeler hiçbir zaman itibar edilmemelidir.

Zira yapılan bu tavsiyeler beraberinde iyi sonuçları getirmeyecektir. Eşler arasında durumların evlilik açısından kötüye gitti zaman zarfı içerisinde bile büyüden uzak durulmalıdır.

Tavsiyemiz büyü gibi sıkıntılı bir yola girmeden kendiniz uygulayabileceğiniz ve evliliği kurtarmak için en iyi adımlardan biri olabilecek özel tüyoların bulunduğu Ezgi Gezer‘in Evliliğimi Kurtar Kitabı‘nı okumanız aşağıdaki butonu tıklayarak kitabı sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Tavsiye E-Kitap Hemen İncele!

evliliği kurtarmak için büyü yapmak günah mı, iyi niyetle yapılan büyü günah mı, iyi niyetli büyüler, kocaya büyü yapıldığı nasıl anlaşılır, eşlerin arasını düzeltmek için büyü, iyilik için büyü yapmak günah mı, eşe büyü yapmak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir