evliliği kurtar kitabı
Evliliği Kurtar Kitabı Yazarı Ezgi Gezer

Evliliğimi Kurtar Kitabı

Evlilik, öncesindeki hazırlıktan düğüne ve ondan sonraki zaman dilimine kadar oldukça özel bir kavramdır. İki kişinin hayatını birleştirmesinin hayatın artık bireysel olarak düşünmekten çıkıp, karşılıklı olarak düşünmeye geçmesi aşamasıdır aynı zamanda. Evlilik her ne kadar özel ve güzel olsa da bazı durumlar, evliliği zedeleyici olabilmektedir. Evliliğin kötüye gittiği dönemlerde evliliğin kurtarılması için gerekli adımların atılması gerekmektedir.

Evliliğimi Kurtar Kitabı da siz tam olarak hangi adımları atmanızın gerekli olduğunun farkındalığını yaratmak adına yol gösterici olarak hazırlanmıştır.

Evliliğimi Kurtar Kitabı

Popülerlik
Tüm Cihazlarda Okunabilirlik
Olumlu Okuyucu Yorumları
E-Posta Desteği

Başarılı!

Ezgi Gezerin Evliliğimi Kurtar Kitabını İndirmek ve Satın Almak İçin Tıklayın!

E-Kitabı İncele!
User Rating: 2.53 ( 13 votes)

Evliliğimi Kurtar Kitabı Ne Anlatıyor?

Evliliğimi Kurtar Kitabı, tek yönlü olarak değil çiftler için çift yönlü olarak düşünebilmenin kapısını açan bir kitaptır. İçeriği oldukça geniş bir yelpazeden oluşmakla beraber her evlilikte yaşanabilecek genel sorunlardan özel sorunlara kadar farklı kategorileri kapsamaktadır.

Aşk: Yeniden âşık olmak isteyenler için Evliliğimi kurtar kitabı sayesinde evliliklerdeki kaybolan heyecan tekrar geri kazanılabilir. Tüm detaylarıyla beraber aşkın evlilikteki evrimini inceleyen kitap, nerelerde hata yaptığınızı sizin için gösteriyor.

Bağımlılık: Evli çiftler arasında yaşanılan problemlerden en sık rastlananlarından biri olan bağımlılık; sigaradan alkole kadar uzanabilen bir yapıdadır. Bağımlılık, evliliğe negatif olarak yansımakla beraber zedeleyici bir özelliğe sahiptir. Evliliğimi Kurtar Kitabı bu noktada, bağımlılık sebebiyle oluşan krizleri aşma yolunu gösteriyor.

İkna: Evliliklerde ikna için gösterilen çaba sevgililik dönemine oranla daha az olması sebebiyle eşler arasında yeterince iletişim kurulamayabilmektedir. İkna edicilik konusunda problem yaşayanlar için kitapta detaylı olarak ikna teknikleri ele alınmaktadır.

Psikolojik Etmenler: Sallantıda olan evlilikler için evliliği kurtarmak adına uygulanabilecek psikolojik yöntemlere değinilmektedir. Kitaptaki psikoloji teknikleri sayesinde evlilik yeniden canlılık kazanabilmektedir.

Cinsellik: Evliliğin en önemli noktalarından biri olan cinsellik, çiftler için yetersiz kaldığı dönemde belli başlı sorunlar oluşabilmektedir. Evliliğimi Kurtar Kitabıyla cinsellik açısından ne gibi düzeltmeler yapabileceğiniz görebilmeniz mümkündür.

Evliliğimi Kurtar Kitabı İşe Yarıyor mu?

Evliliğini kurtarmak isteyen çiftler için her açıdan ele alınmış bir kitap olmasıyla beraber, yaşanabilecek her türlü soruna karşı detaylı olarak anlatımlar yer almaktadır. Kitabın başından sonuna kadar tamamen evlilik üzerine kurulu olmasıyla beraber okuyan kimselerde evlilik için özel bir bilinç oluşturulması hedeflenmiştir. Eşlerden herhangi biri kitabı idrak ederek okuduğunda evliliği kurtarmak için uygulayacağı yöntemlerin başarıya gideceği konusunda şüphe duymamalıdır.

Evliliğimi Kurtar Kitabı ile Sağlıklı Evlilik

Evliliğin sağlıklı olması adına birbirinden farklı değişkenler mevcuttur. Her değişken kendi arasında özel olarak sınıflandırıldığından dolayı, evliliğini kurtarmak isteyenler fakat hangi noktadan başlayacağını bilemeyenler için Evliliğimi Kurtar Kitabı ideal bir rehber olacaktır.

İster yeni evli çiftler, isterse de evliliğin üzerinden yıllar geçmiş olan çiftler kitap sayesinde özel evlilik yürütebilecek seviyeye gelmektedirler. Evliliğin sağlığını oluşturmak için gerekli olan her detay açıklayıcı bir şekilde anlatılmış durumdadır.

4 yorumlar

  1. İhsan kınık

    Evliliğim yıkılmasın eşimle aram çok bozuk yardımcı olurmusunuz

  2. duygu çalışkan

    merhabalar bu kıtabınızı kıtap halınde satın almak ıstıyorum yardımcı olurmusunuz

    • Merhabalar; Tavsiyesinde bulunduğumuz evliliğimi kurtar kitabı dijital bir e kitaptır. Basılı yayın değildir. Resmi sitesinden detaylı bilgi alabilir ve yazarı ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir