Eşimin Beni Sevdiğini Nasıl Anlarım

Eşimin Beni Sevdiğini Nasıl Anlarım?

Eşimin beni sevdiğini nasıl anlarım diyor ve bu konuda özel bir bilgi arıyorsanız bu yazımın sonunda her kadının bilmediği bir sır ve birde tavsiyem olacak.

Özellikle üzerinden uzun süre geçmiş evliliklerde birçok kadın eşinin kendisini artık eskisi kadar sevmediği düşüncesine kapılır. Bu düşünce ya da daha doğru bir ifade ile his her zaman doğru olmayabilir, peki eşinizin sizi sevdiğini nasıl anlayabilirsiniz?

Bu merakınızı gidermenize yardımcı olacak tüm bilgileri yazımızda bulacaksınız.

Kocamın Beni Sevip Sevmediğini Nasıl Anlarım?

  • Her fırsatta sizinle zaman geçirmeye çalışıyorsa

Karısını seven bir erkek her anını sevgili eşinin dizlerinin dibinde geçirmek ister, yani eğer eşiniz her fırsatta sizinle birlikte zaman geçirmek için can atıyorsa bunlar sizi sevdiğinin en önemli kanıtıdır.

Ayrıca eşiniz dışarıya tek başına çıkmak yerine olabildiğince her yere sizinle birlikte gitmeyi tercih ediyorsa bu da sizi sevdiğini gösterir.

  • Gözlerini sizden alamıyorsa

Bir erkeğin duygularını anlamak için yapılacak ilk şeylerden biri gözlerine bakmaktır, zira erkekler biz kadınların aksine duygularını kolayca dile getiremezler, ancak herkes bilir ki gözler kalbin aynasıdır ve eşinizin size söyleyemediği duyguları gözlerinde görebilirsiniz.

Eşimin beni sevdiğini nasıl anlarım? diyorsanız eşinizin gözlerine bakmanız, gözlerini takip etmeniz bu sorunun yanıtını almanızı sağlayacaktır. Eşinizin gözleri hep üzerinizdeyse ve gözlerde sevgi pırıltıları oynaşıyorsa bu sizi sevdiğini anlamanız için tek başına bile yeterli bir belirtidir.
Eşimin Beni Sevdiğini Nasıl Anlarım?

Kocamın Beni Sevmesi İçin Ne Yapmalıyım?

Eğer eşiniz yukarıda saydıklarımızı yapmıyorsa bu yine de sizi sevmediği anlamına gelmeyebilir, ancak belki heyecanını kaybetmiş olabilir ve bu da kocamın beni sevmesi için ne yapmalıyım diye düşünmenize neden olabilir, elbette bunun için de yapabileceğiniz birkaç şeyden bahsetmeden geçmek olmaz.

İşte kocanızın sizi sevmesini sağlayacak altın değerinde ipuçları;

  • Daima bakımlı ve güler yüzlü olun
  • Eşinizin ailesi ile tartışmaktan ve bu nedenle arada kalmasına neden olmaktan kaçının
  • Birlikte zevk alarak yapabileceğiniz aktiviteler bulun
  • Eşinize hoşuna gidecek sürprizler hazırlayın
  • Cinsel yaşamınızı monotonluktan kurtarın
  • Ummadık anda cinsel ilişki isteyin
  • Eşinize onu sevdiğinizi ve düşündüğünüzü hissettirin

Tüm bunlar eşinizin size olan sevgisinin tazelenmesini ve kendini size evliliğinizin ilk günlerindeki kadar yakın hissetmesini sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Bu konuda birde özel bir tavsiyemiz var özel taktiklerin yer aldığı Yazarı Defne Meriç‘in Kocanı Kendine Bağla e kitabı aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Tavsiye e-Kitap Hemen İncele!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir