Ayrılık yaşadığım boşandım kocamı nasıl geri kazanırım
Ayrıldığım Boşandığım Eşimi Nasıl Geri Kazanabilirim? Diyorsanız İşte Çözüm

Ayrıldığım Eşimi Nasıl Geri Kazanabilirim? Diyorsanız İşte Çözüm

Hayatı sevilen kişiyle paylaşmayı sağlayan evliliğin, bazen çıkmaza girdiği düşünülebiliyor. Önemli bir kurum olması sebebiyle özellikle çocuklu ailelerin evliliklerinde var olan zedelenmeler ve buna bağlı olarak ayrılıklar çocuklara yansıyabiliyor. Çocuğu olmayan eşlerin ayrılığında ise çeşitli psikolojik sorunlar baş gösterebiliyor.

Ayrıldığım eşimi nasıl geri kazanabilirim?

Bu soruyu merak eden pek çok kişinin bulunuyor olması itibariyle, yaşanan ayrılıklardan sonra her şey için geç kalınmış olmuyor. Her ne kadar zorlayıcı olsa da ayrılan eşi geri döndürme için yapılabilecekler tamamen bitmiş olmuyor.

Ayrılıklardan sonra kendinizi suçlamak yerine, tekrar evliliği geriye kazanmaya çalışmak daha doğru bir hamle olacaktır. Bu sayede tekrar mutlu bir aile oluşturulabilmesi de söz konusu oluyor.

Boşanılan Eşi Geri Kazanmada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Boşanılan eşi geri kazanmak için uyulması gereken temel kuralların bulunuyor olmasıyla beraber aynı zamanda bunlarla birlikte belirli aşamaların da tamamlanmış olması gerekiyor. İlk olarak boşandığım eşi geri kazanma durumunun gerçeğe dönüşmesini istiyorsanız kendinizi sorgulamaktan vazgeçin.

Suçlu bulmak, geçmişi irdelemek ve benzeri düşünceler boşandığınız eşinizi kazanmanızı sağlamayacaktır. Aksine daha fazla sıkıntılara yol açacaktır.

Boşanmış eşi geri kazanma yollarından biri de ona güçlü olduğunuzu göstermektir. Bunu kıskandırma yöntemiyle veya bu yola çıkan herhangi bir şekilde değil de hayata karşı iyi bir duruş sergilenmesiyle beraber gösterilebilir. Telefon üzerinden iletişim kurduğunuzda ağlayıp sızlayarak hüzün dolu bir imaj çizmeyin. Eğer iletişimin sürüyorsa ilişkiye heyecan verici yöntemleri deneyin. İlişkileri ayakta tutan en temel nokta heyecan ve tutkudur.

Boşanmış Eşi Geri Döndürmek

Boşanılan eşi geri döndürme noktasında büyük bir isteğe sahipseniz, psikolojik teknikler uygulayabilirsiniz. Boşanmış eşi geri döndürme yolları olarak bilinen yolların en etkilisi psikolojik etki sağlamaktır. Davranışları sıra dışı hale getirmek psikolojik etki yaratabilme noktasında oldukça önemlidir. Boşanmış olduğunuz eşinizi geri kazanmada doğru zamanda sergileyeceğiniz davranışlarla beraber karşı konulamaz bir etki altına alabilirsiniz.

Boşanmış olduğunuz eşinizi seviyorsanız ve ondan vazgeçmek istemiyorsanız, iletişimi ayakta tutmaya özen gösterin. Zira iletişim, iki insan arasındaki yakınlığı ve uzaklığı belirleyecek en önemli unsurdur. Bu sebeple çok samimi olmasa da iletişimin var olması tekrar size geri dönmesinde üst düzey rol oynayacaktır.

Tavsiyem budur diyebileceğimiz okunabilecek en iyi kitaplardan “Evliliğimi Kurtar” e kitabı evlilik konusunda çözümsel bilgiler ışığında aksiyona girerek evliliğinizi kurtarabilirsiniz.

Bilinçaltı özel bilgilere sahip Ezgi Gezer‘in Evliliğimi Kurtar Kitabı‘nı okumanız aşağıdaki butonu tıklayarak sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Tavsiye E-Kitap Hemen İncele!

ayrıldığım eşimi nasıl geri kazanabilirim, ayrılan eşi geri döndürme, boşandığım eşi geri kazanma, boşanmış eşi geri döndürme yolları, boşanmış eşi geri kazanma

2 yorumlar

  1. Hüsamettin kılıç

    Kitabı sipariş vermiştim ama TLF indiremedim.

    • Merhaba Hüsammetin, tavsiye ettiğimiz kitabın yazarı ile iletişime giriniz size yardımcı olacaktır. Evliliğimi kurtar kitabı satış sitesinde sol üst kısımda iletişim sayfaları yer almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir