kocamı kendime nasıl bağlayabilirim dua
kocamı nasıl kendime bağlayabilirim

Kocamı Nasıl Kendime Bağlayabilirim?

Bir çok kadın kendi mütevazi hayatında, kocası ile ilgili bir çok şeyi merak etmektedir. Bu merak uyandıran konulardan bir tanesi kocasının bir başkasında gözü olup olmadığı veya kendisinden soğuyup soğumadığı ile ilgili. Kocamı kendime nasıl bağlayabilirim diyorsanız bu özel yazıda çok önemli bir kaç yöntem öğreneceksiniz. Hiç puzzle birleştirdiniz mi? Sanırım hayatınızda bir veya bir kaç defa bu bilmece oyunundan oynamışsınızdır. Bir karı ile kocanın mutlu bir portresi düşünün ve bu portre ilk evlendiğiniz gün gibi canlı ve heyecanlı. Zaman geçiyor, aynı zaman ve aynı yastığı paylaştığınız çok sevdiğiniz kocanız sizinle ilgilenmiyor o artık eskisi gibi değil.

Bir şeyler ters gidiyor. Bir kadın olarak müdahale etmeli ve bu işi çözümlemelisiniz. Evet kolları sıvayın başlıyoruz. Elimizde ilk günkü heyecan ve ilk sevinçlerin yansımış bir fotoğraf var ve harita şeklinde dağılmış. Bu dağınıklı düzeltmekle başlayacağız. Öncelikle portrenin dağılmış olan parçalarını toplamakla işe başlıyoruz. Her şeyin başı etkili iletişim ve doğru zamanda doğru hamleler ile doğru yaklaşmak.

O güzelim yıllara ne oldu?

Çocuklar torunlar ve belki çiçeği burnunda henüz bir yıllık evlilik anıları. Bir iticilik, olumsuz etki, kötü enerji, kıskançlık, uzaklaşma ve diğer tüm istenmeyen olgular. Bunlara dur demenin kolay olmadığını biliyorsunuz. Ancak parça parça birleştireceğimiz bu puzzle ile hayata yeni baştan başlıyor gibi değil daha çok geçmişte yapılan hataları tekrar başa almamak üzere birleştirmeye çalışacağız.

Kocanızın size olan bağlılığının zayıf olması hatta kopar gibi olmasının ana sebeplerin üzerinden durmamız gerekecek. Kim bilir belki bizden olan bir özelliği bizde görmüyordur. Bütün olumsuzlukların başı bu değil mi?. Biliyor musunuz kocanın bağlılığı kadınla perçinleşir ve yine kadınla dağılır.

İşte bu dağınıklığı toparlamak için bir takım tedbirler alarak gerekirse zamandan bizden kendimizden bir şeyler aktararak kocamızı kendimize bağlamanın yollarını öğrenmeli ve bu dağınıklığı gidermeliyiz.

İlişki perçinleyici bir kitap okuyun. Bu ufkunuzu iki kat arttıracak ve okuduğunuz kitabın sizin gibi kocasını kendine bağlamak için mücadele eden bir yazarı olduğunu düşünün. Tavsiyelerine uyun ve hayatınıza anlam katacak bu önerileri kocanıza karşı aşama aşama uygulayın. Aksilik hayatımızda var olmaya devam eden bir olgu ama bu olumsuzlukları daha pozitif hale getirmek elinizde. Kocanızı yakından anladığınızı sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Nitekim bir erkek gün içerisinde halden hale girebilir.

Önemli olan onun bu hallerini gözlemleyerek candan yakınlaşmak ve ona daha fazlasını vermek.

Kocamı Kendime Nasıl Bağlayabilirim Bunun İçin Ne Yapmalı?

Ertelemek hayatınızda kendinize yaptığınız en kötü alışkanlıklardan biri. Sabah kalkmayı 5 dakikalığına erteleyebilirsiniz. Ancak kocamı nasıl kendime bağlayabilirim konusunda acil harekete geçmelisiniz.

Biriken olumsuzluklar ani bir karar ile ne hayaller, ne çileler ile kurulan evliliğinizi bir an sonlandırabilir.

Kocanızın ruh halleri, nasıl davranmanız gerektiği ve evlilik sorunlarına çözüm bulabileceğiniz çok farklı teknikleri bulabilirsiniz.

Kadınların bir çoğunda var olan duygusal düşünceler onları yanlış yapmalarına ve yanlış bir strateji uygulamalarına sebep oluyor. Ateşe ateşle karşılık vermek gibi bir durum düşünün. Böylesi bir durum ne kadar başarılı olabilir ki_?

Evlilik hayatında bir çok evlilik hayatı olan insanlarda ters giden bazı şeyler olabilir. bununla ilgili nasıl davranması gerektiğini bilmeyen kadınlar azımsanmayacak kadar çok.

Evlilik terapistleri boş değiller hemen hemen kadınların bir çoğu psikiyatristin yolunu tutuyor. Depresyon had safhada hatta intihara kalkışmalar da cabası.

Kadınlar! evlilik hakkında bir şeyler öğrenmek ve kocamı nasıl kendime bağlarım diyorsanız karşınızda ki değil yatağınızı yastığınızı çayınızı çorbanızı birlikte paylaştığınız kocanıza bugün bir sürpriz yapın ve sizde olan bu değişimi fark etmesini sağlayacak onu şaşırtın.

Onun zihninde şöyle bir soru işareti bırakın “Acaba bu benim karım mı?” Ona “Ben karımın böyle olduğunu bilmiyordum” dedirtin.

Onu kendime nasıl bağlayabilirim diyor ve bu konuda bir rehber arıyorsanız tavsiye ettiğimiz ve mutlaka okumanız gereken bir kitap var.

Bunu nasıl yapacağınızı en baştan evlilik problemleri ve çözüm formülü tarzında anlatım yapan bilgi dolu bir kaynak.

&Tavsiye..

Evli olan kadınlar için çok özel yöntemleri anlatan bu kitabı okuyarak kocanızı kendine ve evine bağlı bir birey haline dönüştüğünü görebilirsiniz. Kocayı eve ve kendine bağlama hakkında çok özel tüyoların bulunduğu kitaptaki bilgiler ışığında daha farklı bir bakış açısı ile kocanızla aranızdaki sorunlarda çözümsel yollar bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir