Kocamı Hangi Duayla Kendime Bağlarım

Kocamı Hangi Duayla Kendime Bağlarım?

Kocamı hangi duayla kendime bağlarım diyorsanız özel tavsiyelerin içinde yer aldığı yazımızı sonuna kadar okuyun. Aralarında güven ve sadakatsizlik problemi bulunan çiftlerde kadınlar kocalarını ellerinde tutmak için çeşitli yöntemler denerler. Dua da bunlardan biridir. Ama şu unutulmamalıdır ki dua da diğer yöntemler de sadece birer yöntemdir.

Eğer birisi size bu duayı oku ve kesin olarak kocan artık sana bağlanır, elinin altından ayrılmaz gibi şeyler söylerse bilin ki o kişi yalan söylüyordur. Böyle insanların bu konudan bir menfaatleri vardır yada direk halk arasında bilindiği gibi dolandırıcılardır.

Asla ve asla dini ve ailevi duygularınızı sömürerek sizden menfaat sağlamaya çalışanlara fırsat vermeyin. Dua Allah’tan dilemektir. Siz dilersiniz Allah isterse gerçekleştirir. Kesin sonuç veren hiçbir dua yoktur ve söz konusu bile olamaz. Aynı zamanda hiçbir zaman ve hiçbir konuda tek başına dua yeterli değildir.

Aşağıdaki sorulardan biri veya bir kaçını sorduğunuz oldu mu?

  • Kocamı kendime bağlamak için ne yapmalıyım?
  • Kocamı kendime bağlamak için hangi dua okunur?
  • Kocamı kendime bağlamanın yolları nelerdir?

Bunun için yazılmış kitaplar, bilimsel araştırmalar mevcut, bunlar da dua yanında kesinlikle uygulamanız gereken yöntemler olmalı. Kesinlikle büyü gibi hem dinimiz tarafından yasak edilmiş hem de size maddi manevi bir çok zararı bulunan işlere girişmeyin.

İlk önce bilimsel olarak kanıtlanmış olan yöntemlere yönelin. Psikologlar ilişkiler ve evlilikler üzerine çok iyi çalışmalar yayımlıyorlar. Daha sonra da dua edip Allah’tan sağlıklı ve iyi bir yuva dileyebilirsiniz.

Kocamı kendime bağlamak için hangi dua okunur? Kocamı kendime bağlamanın yolları nelerdir?

Bilimsel Yöntemlerle Aileyi Korumak

Bilimsel olarak yapılan araştırmalar genel olarak aile içi kopukluğun erkeğin dışarıda başkalarını araması genel olarak iletişim kopukluğundan kaynaklanıyor. Çiftler arasındaki iletişim çok iyi olsa dahi bazı isteklerini birbirlerine iletemiyorlar veya birbirlerine karşı anlayışlı davranmıyorlar.

Bu sebepten dolayı kopukluk yaşanıyor ve eşler aradıklarını dışarıda bulmak için çabalıyorlar. Bu tip sorunların altında psikolojik sorunlar da olabilir. Bunun için uzman bir psikologdan yardım alınabilir. (aşırı kıskançlık ve paranoyaklık gibi  durumlarda).

Yani en önemli olay aslında karşılıklı diyalog kurma rahatlığıdır. Bu yöntemleri denerken de tabii ki dua etmelisiniz. Bu sizin istediğinize kavuşma ihtimalinizi artırır. Fakat her konuda olduğu gibi hiçbir çaba göstermeden, diyalog dahi kurmayı denemeden sadece dua etmek boşa kürek çekmek olacaktır.

Kocamı Hangi Duayla Kendime Bağlarım?

Kocayı Kendine Bağlayacak Dua

Gerekli çabaları ve uğraşı gösterdikten sonra aynı şekilde temiz bir niyetle aşağıdaki duayı bir meyve üzerine okuyup, o meyveyi yedirir içirir veya koklatırsan kocan sana büyük bir muhabbetle bağlanır.Dua;

Ve elkaytü aleyke mehab beten minni. (20 kere okuduktan sonra 1 kere
Allahümme leyyin kalbe ala muhabbeti fülanete ibni fülanete. Okunacak).

Bir yorum

  1. kendime eşimi bağlamak istiyorum evden dışarı ayrılmasın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir