Koca Birlikte Olmuyorsa Ne Yapmalı

Kocam Benimle Birlikte Olmuyor Ne Yapmalıyım?

Kocam benimle birlikte olmuyor ne yapmalıyım? diyen kadınlar için rehber niteliğindeki bu yazıyı sonuna kadar okumalısınız. Evlilikte ilişkiler kademe kademe ilerlemektedir. Her kademe bir önceki gibi olmamakta ve bireyler zamanla olgunlaşmaktadırlar. Yaşayışları değişmekte düşünceleri değişmektedir.

Bir süre sonra yaşayışları da rutine bağlamaktadır. Bu durumda bireyler sıkılmakta ve hayatlarında yeni heyecanlar olmadığı için mutsuz olmaktadırlar. Mutsuz olduklarında da hem kendileri huzursuz olur hem de eşleri. Bu durumlardan kaynaklı olarak bireyler arasından anlaşmazlıklar ve uyumsuzluklar oluşabilmektedir.

Bireylerin üzerinden genel bir sinir hakim olmaktadır. Bunun aşılması için yeni şeyler denenmeli ve yeni faaliyetler keşfedilmelidir. Bu bireylere iyi gelebilecek en iyi çözüm yoludur.

Bir süre sonra rutine bağlayan ilişkiler bireyleri mutsuz eder ve sonrasında ayrılmaya kadar götürebilir. Rutine bağlayan durumlardan biri de birlikte olmak, ilişkiye girmektir. Bir süre sonra bu da bireyleri sıkar ve istemezler. İlişkilerin toparlanması ve düzelmesi konusunda bayana çok fazla görev düşmektedir.

Evliliklerde çoğu sorumluluk bayanın üzerindedir. Erkekler de bu duruma alışmalarından dolayı çok çabuk sıkılabilmektedirler. Ev sorumluluklarını erkekler ve bayanlar paylaşmalıdırlar. Paylaştıklarında erke de kendini eve ait hisseder ve çabuk sıkılmaz. Aynı zamanda başka bayanlara kayma eğilimi de olmaz. Cinsel ilişkide de bu oldukça önemlidir.

Cinsel İlişki Nasıl Canlandırılır

Evli bireyler bir süre birbirlerinden sıkılmaktadırlar. Özellikle cinsel ilişkinin rutin olması bireyleri oldukça sıkar. Eşler ilişkiye girmek istemezler. Bu da genellikle duyulan problemler arasında yer almaktadır. Kocam benimle birlikte olmuyor ne yapmalıyım? şeklindeki sorularla karşılaşılabilir.

Bayanlar kocalarını etkilemeli ve onlar heyecanlandırmalıdırlar. Saçlarının rengini değiştirebilir, kendilerine bakım yaptırabilir ve yeni kıyafetler, yeni çamaşırlar alabilirler. Bu sayede kocalarının ilgisini çekebilirler. Aynı zamanda romantik buluşmalar ve sürprizler hazırlayabilirler. Romantizm içerikli film veya dizi izleyebilirler. Bu da bireyleri etkileyebilmekte ve canlandırabilmektedir.

Erkeklerde isteksizlik çok fazla ise, viagra kullanımı yapılabilir. Birlikte olmayı istemeyen kocalar için, bayanlar onları etkileyecek davranışlarda bulunabilirler. Sürekli aynı pozisyonlar bireyleri sıkmaktadır. Bunun için pozisyon çeşitliliği denenebilir ve çeşitli ürünler ile ilişkiyi canlandırma sağlanabilir. Eğer bu denemelerin hepsi olumsuz oluyorsa çiftler birbirleri ile konuşmalı ve bu sorunu aşmaya çalışmalıdırlar. Yine çözüme ulaşılamıyorsa, psikolojik destek alınabilir.

Çiftlerin birbirleri aralarındaki ilişki de cinsel hayatı etkiler. Arada meydana gelen kırgınlıklar nedeni ile uzaklaşmalar olabilir. Bu problemler konuşularak aşılmalıdır. Sonrasında cinsel hayat da canlanacaktır. Beraber eğlenceli zaman geçirmenin yollarını arayarak birbirlerini bu şekilde mutlu edebilirler. Bu da çiftlere iyi gelmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir