Karısını Sevmeyen Erkek Nasıl Anlaşılır

Karısını Sevmeyen Erkek Nasıl Anlaşılır?

Karısını sevmeyen erkek nasıl anlaşılır? sorusuna internet üzerinden yanıt bulmak mümkün mü? Genel geçer bir cevabı olmamakla birlikte yaptığımız küçük bir gezinti bizi şu bulgulara ulaştırmıştır.

Karısını sevmeyen erkekler hakkında internette yapılan “Karısını sevmeyen erkek nasıl anlaşılır?” isimli aramalar neticesinde değişik cevaplara ulaşmatık. Hatta kadın bloglarında bu konuların tartışıldığını gördük.

Forumlarda birbirinden tavsiye almaya kalkan kadınların konuşmalarına şahit olduk sizlerle paylaşıyoruz.

“Karısını Sevmeyen Erkek Nasıl Anlaşılır?” Sorusuna Yanıtlar

Bulduğumuz sonuçları maddeler halinde listeledik:

  • Karısını sevmeyen erkeklerin genellikle onlara karşı sevgi dolu ifadeler kullanmadıkları ve soğuk oldukları belirtilmektedir.
  • Birlikte zaman geçirmeyi istemeyerek sürekli başka bir iş bahane eden erkeklerin de eşlerini sevmediği iddia edilmektedir.
  • Bunların yanı sıra başka bir kişiye âşık olarak karısını aldatan erkeklerin eşlerini sevmediği iddia edilmektedir. Bu liste daha uzatılabilir.
  • Ancak bu ve benzeri durumlarda zaten kadınlar, erkeklerin kendilerine olan davranışlarından sevilip sevilmediklerini anlayabilirler.

“Karısını sevmeyen erkek nasıl anlaşılır?” sorusuna yanıtlar vermeye çalıştığımız bu kısımda kadınlara söylemek istediğimiz birkaç şey var:

Kocanızın size karşı ilgisinin azaldığını fark ediyorsanız, bu her zaman kocanızın sizi sevmediği anlamına gelmeyecektir. Bazı durumlarda kişiler, kendi içlerinde yaşadıkları problemleri yine kendilerine dönerek çözebileceklerine inanırlar.

Ayrıca dönemsel olarak mevsimsel hareketlerle de bağlantılı bir şekilde insan psikolojisi değişebilmektedir.

Yani erkeğin değişen tavırları her zaman kadına olan sevgisinin azaldığını göstermemektedir. Bazı durumlarda da erkekler ilgi bekleyen taraf olabilir.  Bu durumları iyi analiz etmek ve erkeğe ona göre bir yaklaşımda bulunmak gerekmektedir.

Listelediğimiz durumlar da her zaman genel bir kabul görmemektedir. Kocanızı sizden iyi tanıyan bir kişi daha olmayacaktır. Bunun için internette yaptığınız araştırmalar da sizi kesin bir sonuca ulaştırmayacaktır.

Çünkü “Karısını sevmeyen erkek nasıl anlaşılır?” sorusunun bilimsel bir karşılığı bulunmamaktadır. Birçok kişi bu soru için yanıtlar verebilir.

Hatta daha önce bu durumu deneyimlemiş olan kadınlarla konuştuğunuzda aşağı yukarı aynı cevapları alabilirsiniz. Ancak yine de kendi yaşamınıza, başka kişilerin deneyimlerini olduğu gibi uygulayamazsınız.

Çünkü sizin karakteriniz ve eşinizin karakteri, yaşadığınız şeyler, yaşam deneyimleriniz birbirinize olan davranışlarınızı da etkilemektedir. Bazen yapılan yanlışlar, eşler arasındaki iletişimin bozulmasına ya da kopmasına sebep olmaktadır. İlişkinizi iyi analiz ederek davranışlarınızı sorguladığınızda eşinizle olan ilişkinizin durumunu daha iyi anlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir