Eşime Hediye Almak İstiyorum

Eşime Hediye Almak İstiyorum

Eşime hediye almak istiyorum diyenler için hediye fikirleri. Facebook, twitter gibi sosyal medya mecralarında görmeye alışık olduğumuz süslü hediyeler ve abartılı jestler bir kenara dursun, işi bazen biraz daha basit tutmak ilişkinizin daha samimi olduğunu gösterebilir.

Ünlü bir psikoloğun yaptığı araştırmaya göre daha basit sayılabilecek hayatlar yaşayan ve ‘birlikte sıkılabilen’ çiftlerin ilişkileri aşırı uçlarda dolaşan çiftlerinkinden kat be kat uzun sürüyormuş. Bunu da gözeterek, size güzel bir liste hazırladık.

Eşinize doğum günü yahut yıl dönümünüz ise ve binlerce fikir arasında kaybolduysanız size birkaç farklı alternatif sunmak isteriz. Umarız bu liste size ve ilişkinize fayda sağlayacaktır. 

Eşime Doğum Günü Hediyesi

Eğer eşiniz çok çalışan biriyse bazen kafasını dağıtması için çalışma ortamına küçük dokunuşlar eklenebilir. Ona iş yerinde kullanabileceği sizi hatırlatabilecek ürünler almak iyi bir fikir olabilir. Takım elbise giymesi gereken bir yerde çalışıyorsa ona şık bir kravat yada özel bir kol düğmesi alabilirsiniz.

İş yerindeki modu tamamıyla değişecektir. Masası için üzerinde beraber çekilmiş fotoğraflarınızın bulunduğu kişiye özel ürünleri de tercih edebilirsiniz. Eğer stresli bir işi var ise odasının yada masasının  feng shui’sini biraz değiştirebilirsiniz. Bonzai ismi verilen ve odanın havasını değiştirecek küçük japon ağacı saksısı alarak, çalışırken bir nebze olsun rahatlamasını sağlamak için eşinize doğum günü hediyesi alabilirsiniz.

Bunun dışında her gün kullandığı kupa, defter gibi araçlara kendi fotoğraflarınızı bastırarak güzel bir hediye kutusu yaptırabilirsiniz.

Can boğazdan geçer! Aldığınız her hediyenin yanında eşiniz için güzel bir çikolata paketi yaptırmayı da ihmal etmeyin.

kocama ne hediye alsam kadınlar kulübü
kocaya doğum günü hediyesi ne alınır

Evlilik Yıldönümü Hediyeleri

Yıl dönümünüz için bir çılgınlık yapmak isterseniz, eşinizin ismini vücudunuza kazımaya ne dersiniz? Bu romantik jesti beraber de yapabilirsiniz. Birbirinizinin isminin dövmesini aynı anda yaptırarak, unutamayacağınız bir yıl dönümü yaşayabilirsiniz. Tabi dövme randevunuzu almadan önce mekanın araştırmasını internetten yaparak kötü sonuçlara kurban gitmekten kaçınmanızı öneririz.

Dijital bir çağda yaşadığımız için resimlerimiz artık bilgisayar ve telefonlarımızda saklı olarak duruyorlar. Fakat basılı bir fotoğrafa bakmanın hissinin farklı olduğunu inkar edemeyiz.

Kişiye özel fotoğraf albümleri ile fotoğraflarınıza hayat verip, aşk hikayenizi kitaplaştırabilirsiniz. Evlilik yıldönümü hediyeleri arasında bunlar oldukça popülerdir.

Biz bu makalede size birkaç fikir verdik ama amacımız aslında size bir fikir edindirebilmek. Belki yıllardır berabersiniz belki daha yeni evlisiniz ama gerçek şudur ki eşinizi sizden daha iyi tanıyan kimse yoktur. Doğum günü yada Evlilik Yıl dönümünde neler isteyebileceğini onu daha iyi dinleyerek anlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir