Kocayı Mest Eden Sözler

Kocayı Mest Eden Sözler

Kocayı mest eden sözler kocayı kadınına daha çok bağlamakta, kadınına karşı olan ilgi ve alakasını arttırmaktadır. Dengeli ve samimi bir ilişki kurmak için karşılıklı motivasyon verebiliyor olmak çok önemlidir. Sevdiğiniz kişi mutlu etmeniz ilişkinizi daha sağlam bir temele oturtmanızı, birlikteliğinizi canlandırmanızı ve hatta sizin de mutlu olmanızı sağlar. Özellikle erkeğinize onun gücünü ve sizin üzerinizdeki etkisini ön plana çıkaran sözler söyleyerek erkeğinizin ruhuna dokunabilirsiniz.

Kocayı Mest Eden Sözler Nasıl Söylenir?

Kocayı mest etmek istiyorsanız erkeğinizin diğer erkeklerden daha farklı ve ayırt edici bir gücü olduğuna inandırmalısınız. Tabi bunu yaparken erkeğinizi çok şımartmamaya dikkat etmelisiniz. Sanki siz olmayınca bu özellikleri de olmayacakmış ya da bir anda kaybolacak gibi hissetmesini sağlamaya özen göstermelisiniz. Örnek olarak şu sözleri söyleyebilirsiniz.

Canım sana inanıyorum, sen kafana koyduğun her şeyi yapabilecek sınırsız bir güce sahipsin.

Senin her hedefine ulaşabileceğini biliyorum, senin gücünün sonsuzluğuna güveniyorum.

Seninle gurur duyuyorum, güne seninle başladığım için kendimi dünyanın en şanslı kadını olarak görüyorum.

Senin kollarında olmak bana en büyük güveni veriyor. Kollarında uyumak ve senin kokunla uyanmak benim için yaşamanın tarifi.

Kocayı Mest Etmenin Yolu POHPOHLAMAK!

Unutmayın erkekler için fiziksel kısım her zaman duygusal kısımdan daha baskın ve önemli olacaktır. Bu yüzden erkeğinizi mutlu etmek için güzel sözler seçerken fiziksel arzularını kamçılamalısınız. Bunun için cümlelerin arasına; yakışıklı, ateşli, karizmatik, aslan vb. gibi kelimeler kullanabilirsiniz.

Erkeklerin hoşlandığı sözler arasında en etkilisi şüphesiz delidir. Erkeğinize seninle olmak için deliriyorum, seninle birlikte olmaktan deli oluyorum gibi sözler söyleyerek erkeğinizin aklını başından alabilirsiniz. Kocayı pohpohlayarak mest etmeniz kaçınılmazdır. Kocayı mutlu eden hitaplar arasından en etkilileri; benim güçlü erkeğim!, aslan kocam, paşamdır.

Erkeklerin hoşlandığı sözler arasında bazılarını da yatakta kullanmanız gerekir. Mesela erkeğinizle birlikte olduktan sonra ona çok iyiydin, harikasın gibi sözler söyleyerek aklını kaçırmasını sağlayabilirsiniz. Erkekler kendilerine ihtiyaç duyulmasından ve ihtiyaç duyulması fikrinden çok etkilenirler. Kavanoz kapağı açmak gibi küçük işlerinizi hallettiklerinde bile kendilerini kahraman gibi hissedebilirler. İşte tam da bu yüzden erkeğinize sen olmasan ben ne yaparım hiç bilmiyorum kocacığım vb. sözler söyleyerek erkeğinizin egosunu şişirebilir, size olan ilgi ve aşkının artmasını sağlayabilirsiniz. Erkeğinizi baştan çıkarmak için kullanabileceğiniz bazı mesajları sizler için derledik.

Sana dokunmak, seninle sevişmek dünyadaki en büyük armağandır bana kocacığım.

Bana dokunmanla baştan çıkıyorum, günün her anı gün sonunda sana kavuşabileceğim seninle vakit geçirebileceğim için sabırsızlanıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir