Banggood Gümrük

Banggood Gümrük

Banggood gümrük ile ilgili çeşitli bilgilerin yer aldığı yazımızda Banggood gümrük sorunlu ürünler nelerdir? Banggood gümrük vergisi ile ilgili bilgiler yer almaktadır.

Banggood Gümrük Bedeli

Neredeyse tüm ülkelerde karşılaşılan gümrük bedelleri, ülkeye giriş yapılan üründen belirli vergilerin alınması ve ürün bedeline orantılı olarak ürünün vergisinin tahsil edilmesi durumudur. Ülkemizde de karşılaşılan bu durum, gümrükten giren tüm yabancı ürünler için uygulanmakta olup, ürün çeşidine göre farklı vergilere tabii olunmaktadır.

Bu gümrük vergilerinin başında ise, gümrüğe sunum bedeli gelmekte ve akabinde ürün ile ilgili vergiler bulunmaktadır. Gümrüğe sunum bedeli ortalama olarak 8 TL tutmakta, diğer vergiler ise ürünün bedeline ve türüne göre değişiklik göstermektedir.

Gümrük vergilerini minimuma indirmek ve kullanıcısını bir tık daha fazla tasarruf ettirmek için kampanyalar düzenleyen Banggood, düzenlediği kampanya ile vergi bedellerinin büyük çoğunluğunu ürün ile beraber tahsis etmekte veya direkt olarak karşılamaktadır. Ayrıca firma, ödenen gümrük bedelleri için belirli oranda iade imkanı da sunmaktadır.

Dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinden birisi olan ve birçok kategorideki ürünün satışını gerçekleştiren Banggood, binlerce farklı ürünü, onlarca farklı ülkeye pazarlayan başarılı bir kuruluştur. Birçok tüketicinin tercihi olan Banggood, geniş ürün gamı ve uygun fiyat politikası ile de adından sıklıkla söz ettirmektedir. Ayrıca ürünlerin gönderimi, satış sonrası desteği ve diğer hizmetleri ile de sıklıkla tercih olunan firma, dönem dönem düzenlediği etkinlikler ile de sıklıkla tercih olunmaktadır.

Firmanın düzenlediği etkinliklerden birisi de, geçtiğimiz dönemlerde başlayan gümrük iade sistemidir. Bu sistem ile Banggood, bazı ürünlerde çeşitli vergileri karşılamakta ve size herhangi bir ücret yansıtmamaktadır. Ayrıca firma, satın aldığınız ürün için ödediğiniz vergilerin bazılarını da iade edebilmekte ve size tasarruf etme imkanı tanımaktadır.

Firmanın sadece gümrük ile ilgili değil, indirim ve kuponlar ile ilgili çalışmaları da bulunmaktadır. Bu bağlamda firma, birçok ürün için geçerli olan indirim kuponlarını tüketicilere sunmakta ve satın almak istedikleri ürün için ekstra indirimler ve ücretsiz kargo gibi avantajlar sağlamaktadır. Sizde banggood gümrük vergisi ile ilgili olan etkinlikten veya diğer indirimlerden yararlanmak ve haklarında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, Banggood’un resmi İnternet adresini ziyaret edebilirsiniz. Siteyi ziyaret ederek vergi iade sistemi ve geri ödeme detayları hakkında bilgi alabilir, sistemin hangi ürünlerde geçerli olduğunu öğrenebilirsiniz.

Banggood Gümrük Kampanyası

Düzenlenen kampanya ile müşterilerine çeşitli kolaylıklar tanıyan firma, satın alınan ürünün gümrük vergilerini direkt olarak ödeme ekranında temin edebiliyor ve tüketicileri ekstra uğraştan kurtarıyor. Buna ek olarak birçok ürünün gümrük bedellerinin bir kısmını da karşılayan firma, belirli vergi indirimlerini de müşterilerine sunuyor.

Özellikle bazı ürünlerde %70’e varan vergi indirimleri tanıyan firma, bazı ürünlerde tüm vergi bedellerini de karşılıyor. Ayrıca teslim edilen ürün için ödenmiş olan vergilerin bir kısmının iadesini de sağlayan firma, bu sayede müşterilerine tasarruf imkanı tanıyor.

Eğer sizde Banggood üzerinden bir ürün almış ve vergisini de ödemişseniz, firmanın destek birimi ile iletişime geçerek ürün bilgilerini ve talebinizi iletebilirsiniz. Satın aldığınız ürün ve kampanya dönemine bağlı olarak belirli oranda vergi iadesi alabilirsiniz.

Gümrük Kampanyasının Sağladığı Avantajlar Neler?

Tüm Banggood müşterilerinin faydalanabileceği gümrük kampanyası, geçerli olduğu dönem boyunca birçok üründe vergilerin tamamının veya bir kısmının karşılanmasını sağlıyor. Bu sayede tüketicinin ödemekle mükellef olduğu vergiler minimum düzeyde çıkıyor ve kişiye bütçesinden tasarruf etme imkanı tanınıyor.

Gümrük Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Oldukça kolay bir şekilde sizin de faydalanabileceğiniz bir kampanya olan vergi iade kampanyası, ancak belirtilen ürünlerde kullanılabiliyor. Ürünü satın alırken sizinle paylaşılan bu bilgi, Banggood’un gümrük vergisinin ne kadarını karşılayacağını da size bildiriyor. Ayrıca birçok üründe ödeme ekranından vergiyi ödeme imkanı da tanıyan firma, sizi ekstra uğraştan da kurtarıyor.

Gümrük Kampanyası Dışındaki Kampanyalar Neler?

Firmanın sadece vergiler ile ilgili değil, ürün fiyatları ve kargolar ile ilgili de birçok kampanyası bulunuyor. Ayrıca firmanın, özel günlerde düzenlediği indirimlerde bulunuyor. Bütün bunlarla beraber firma, müşterilerine birçok indirim kuponu da tanıyor.

Sundukları kuponlar ile müşterilerine ekstra avantajlar tanıyan firma, geçerli oldukları ürünlerde indirimler edinme veya ücretsiz kargo imkanı sağlıyor. Bu sayede tüketicinin minimum masraf ile istediği ürünü almasına imkan tanıyorlar.

Banggood Hakkında

Çin merkezli bir kuruluş olan Banggood, Xin Zou ve ekibi tarafından kurulan bir ticaret platformudur. 2006 yılında kurulmuş olan firma, resmi olarak faaliyetlerine 2009 yılında başlamış ve isim haklarını tescilletmiş. Daha sonrasında ise o dönemin e-ticaret devleri olan Ali Express ve Ebay ile çalışmaya başlamış, böylelikle ürün gamlarını giderek genişletmişler.

Dönem dönem düzenledikleri kampanyalar, uygun fiyatları ve yüksek kaliteli ürünleri ile sektörde giderek yükselen firma, gümrük bedellerini de karşılamaya başladığı için sıklıkla tercih edilir bir hale gelmiştir. İlerleyen dönemlerde daha çok kampanya ve avantaja imza atması beklenen firma, ürün çeşitliliğini ve kalitesini de her geçen gün artırmaya devam ediyor.

Banggood Ürün Kategorileri Neler?

Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan ve piyasanın en büyük kadın/erkek giyim kategorisine sahip olan Banggood, ürün gamını çeşitlendirmeye ve güçlendirmeye devam ediyor. Sadece giyim üzerine değil, elektronik, ev eşyaları, kişisel bakım ürünleri ve çok daha fazlası ile dünyanın dört bir yanına hizmet veriyorlar.

İşte firmanın satış yaptığı birkaç kategori;

  • Ev ve tüketici elektroniği,
  • Aksesuar ve takılar,
  • Aydınlatma,
  • Oyuncak ve hobi,
  • Sağlık ve güvenlik.

Bunlarla beraber, alt kategoriler de dahil olmak üzere 50 farklı ürün kategorisine sahip olan Banggood, her kategorisi için yüksek ürün kalitesine ve çeşitliliğine de dikkat ediyor.

Banggood İndirim ve Kampanyaları Neler?

Birçok indirim ve kampanya ilklerine imza atan Banggood, bu yüzden piyasada adından sıklıkla söz ettiriyor ve birçok tüketicinin de bir numaralı tercihi oluyor.

Sadece vergi iadesi ve karşılaması değil, farklı indirimlere ve kampanyalara da sahip olan firma, tüm kampanya ve etkinliklerini sitesi üzerinden erken dönemde duyuruyor.

Bu sayede kampanya ve indirimlerden herkesin haberdar olmasını ve faydalanmasını sağlıyor.

Ayrıca firma, her üründe geçerli olan indirim kuponları ile de ürün fiyatlarında büyük indirimler sağlıyor. Sizde satın alacağınız ürüne göre bu kuponlardan edinebilir ve ödeme sekmesinde kuponu kullanabilirsiniz.

Böylelikle kuponun size tanıdığı ayrıcalıklardan ya da yüzdelik indirimlerden yararlanabilir, satın almak istediğiniz ürünü çok daha avantajlı bir şekilde alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir