Udemy de En İyi İngilizce Kursu

Udemy’de En İyi İngilizce Kursu

Udemy de en iyi ingilizce kursu listemiz için olumlu kullanıcı yorumları ve kişisel deneyim ve performans olarak alanında uzman kişiler arasından seçim yapılmıştır. En iyi İngilizce kursu veren firmaların başında gelen Udemy, sunduğu farklı seviye kursları ile insanların kolaylıkla İngilizce öğrenmesini sağlıyor. Akıcı, akılda kalıcı anlatımlar ile normalden çok daha kısa sürede biriyle İngilizce konuşabilecek seviyeye getiriyor. Hızlı, kaliteli ve akılda kalıcı anlatımların yapıldığı Udemy’deki en iyi İngilizce kursları şunlardır:

Udemy’de En İyi İngilizce Kursu Listesi

Sıfırdan Zirveye İngilizce Eğitim Seti Özel Ders Formatında Kursu İncele!
Elif Hoca’nın Keyifli Anlatımıyla! A’dan Z’ye İngilizce Kursu İncele!
Animasyon ve Diyaloglarla İngilizce Kursu Kursu İncele!
Nilgün Hoca İle İngilizce Öğren Kursu İncele!
Okuma Parçalarıyla İngilizce Eğitim Kursu İncele!

Udemy’nin sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz bu eğitim kurslarına indirimli bir şekilde sahip olabilirsiniz.

  • Özel Ders Formatında Sıfırdan Zirveye İngilizce Eğitim Seti

Udemy’nin sunduğu İngilizce eğitim setinde İngilizce bilmenize gerek yoktur. Tamamen sıfırdan İngilizce göreceğiniz bu kursta toplam 33 saat uzunluğunda pratik ve akılda kalıcı dersler görüyorsunuz. Kursun içerisinde ayrıca 72 indirilebilir kaynak ve 8 makale bulacaksınız. Bu sayede İngilizce öğrenirken aynı zamanda elinizde farklı kaynaklar da bulundurabileceksiniz.

Eğitim A1 seviyesinden C1 seviyesine geçmenizi sağlar. İngilizce eğitim setinin sonunda yüksek gramer bilgisine sahip olurken aynı zamanda konuşma, anlama ve okuma anlamında da seviye kat etmiş olursunuz. Setin içerisinde yer alan “Ödev ve Görev” sistemi sayesinde öğrendiklerinizi pekiştirmeniz sağlanıyor. Ayrıca bu set bitirildiğinde bitirme sertifikasına sahip oluyorsunuz.

  • A-Z Elif Hoca’nın Keyifli Anlatımıyla!

Udemy’nin sunduğu bir diğer kurs olan İngilizce Kursu eğitim setinde olduğu gibi sıfırdan başlayanlar için uygundur. Bu kursta 23,5 saat uzunluğunda bir video içeriği, 13 indirilebilir kaynak ve 1 pratik testi bulunuyor. Bu kursun eğitim setinden farkı ise oldukça fazla pratik bilgiler içermesidir. Bu sayede İngilizceyi çok daha kısa sürede anlayabilir ve konuşabilirsiniz. Kursun içerisinde yer alan modern İngilizce öğrenme teknikleri sayesinde kurs sonunda hafızanızda binlerce İngilizce kelimenin yer edindiğini görebilirsiniz. Pratik konuşmalarda akıcılık kazanacak, uzun cümleler kurmak yerine gündelik yaşamda kullanılan cümlelere hakim olacaksınız. İngilizce kursu dil bilgisini keyifli aktiviteler ile eğlenerek öğrenmenize de olanak sağlar.

  • Animasyon ve Diyaloglarla Gerçek İngilizce

Hem İngilizceyi hem de bu dilin aksanlarını öğrenebileceğiniz animasyon ve diyaloglardan oluşan bu kursta uzman Amerikalı ve Türk eğitmenlerin gerçek diyalogları yer alıyor. Kursun içerisinde 6,5 saat uzunluğunda video içeriği yer alırken aynı zamanda 47 makale ve 47 indirilebilir kaynağa da erişim sağlanır. Kurs içerisinde yer alan animasyonlar gerçek hayattaki konuşmalardan esinlenilerek hazırlanmıştır. Ayrıca bu animasyonlar keyifli bir öğrenme süreci yaşamanızı da sağlar. Bu sayede öğrenirken eğlenmiş de olursunuz. Ders içerisinde öğrenilen konular ve İngilizce cümle yapıları tekrar yapabilmeniz için PDF olarak sizlere sunulur. Kurs içerisindeki konu anlatımları ve animasyonlar kişinin aklında kalabilecek şekilde bilimsel metodlar ile hazırlanmıştır.

  • Nilgün Hoca İle İngilizce Öğrenme

İngilizce öğrenirken videolar ve kaynaklar önemli bir yere sahip olsalar da bir öğretmenden öğrenmek her zaman daha büyük avantajdır. Özellikle deneyimli öğretmenler İngilizce öğrenirken nerede takılabileceğinizi ve hangi konuları anlamakta güçlük çekeceğinizi bilirler. Udemy’nin 35 yıl deneyime sahip İngilizce öğretmeni olan Nilgün Hoca, İngilizce öğrenmek isteyenler için en iyi öğrenme tekniklerini sunar. A1 ve a2 seviye dersleri ile yeni başlayanların İngilizce öğrenmekte zorluk yaşamamalarını sağlıyor. Kursun içeriğinde yer alan toplam 8 saatlik videoların sonunda a2 seviye İngilizceye hakim olursunuz. Nilgün Hoca’nın 35 yıllık deneyimi sayesinde hem akıcı hem de zevkli dersler görmüş olursunuz. Ayrıca videolardaki görseller bol tutularak konuların akılda kalıcı olması sağlanır.

  • Okuma Parçalarıyla İngilizce Eğitim Seti

İngilizceyi okuma parçalarıyla öğrenebileceğiniz bir kurs. İngilizce okuma kursu 10 saatlik video içeriğine sahiptir. 21 makale ve 20 indirilebilir kaynağı da içerisinde bulunduran bu kursta okuyarak İngilizce öğrenmeniz sağlanıyor. Kursun sonunda ise A1 seviyesinden C1 seviyesine gelmeniz amaçlanır. Okuma parçaları ile kelime bilginiz artarken, telaffuzunuz da gelişim gösterir. Her dersin sonunda derste okunan parça ile ilgili makale verilir. Bu makalenin içerisinde önemli kelimeler ve gramer yapıları yer alır. Okuma parçaları içerisindeki kelimeler a1 seviyesinden c1 seviyesine doğru sistematik olarak yerleştirilmiştir. Metinlerde bulunan önemli kelimelerin sürekli tekrarı okunarak akılda kalınması sağlanıyor. Kurs A1 seviyesinden verildiğinden İngilizceyi hiç bilmeyenler için de uygundur.

Udemy’nin Avantajları

Udemy’nin verdiği İngilizce kurs hizmetleri satın alındıktan sonra süresiz kullanıma sahiptir. Aldıktan ve dersler bittikten sonra tekrardan aynı dersleri alabilir pekiştirme yapabilirsiniz. Ayrıca kursların tümü pratik ve akılda kalıcı yöntemleri bulunduruyor. Tamamen kişinin unutamayacağı şekilde öğrenmesine ve akıcı konuşmasına dayalıdır. Kurslar içerisinde bulunan derslerin alanlarında uzman olan öğretmenler tarafından verilmesi ve her seviyeye uygun setlerin bulundurulması Udemy için bir avantaj olarak karşımıza çıkıyor.

Kişiler seviyelerine uygun kursları satın alarak vakit kaybı yaşamamış olurlar. Ayrıca satın alırken %80-90 civarında indirimlerle de karşılaşabilirler. Bu indirimler ile öğrencilerin de kursları alabilmesine olanak sağlıyor. Ebeveynler çocukları için ingilizce kursu düşünüyorlar ise diğer yazımız olan Çocuklar İçin Online İngilizce yazımızı okuyabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir