Aliexpress Promosyon Kodu

Aliexpress Promosyon Kodu

Aliexpress promosyon kodu tanımlanmış bağlantılara tıklayarak aliexpress sitesinden indirimli alışveriş yapabilirsiniz. Bu sayfamızda Aliexpress promosyon kodu yayınlıyoruz. Aliexpress promosyon kodları linklere otomatik tanımlıdır. Promosyon kodlarını ayrıca kullanabilirsiniz kodlar tıkladığınızda geçerli görünür olacaktır.

Aliexpress  yeni kullanıcıların ilk siparişleri için sepette 2 dolar indirim kodu aktif çalışmaktadır.

%15 indirim sağlayacağınız Aliexpress promosyon kodu

Güncel Aliexpress indirim kodunu tıklayarak aktif edebilirsiniz. Sayfadaki tüm ürünlerde indirim olduğunu görebilirsiniz.

Aliexpress seçkin indirim kodu uygulanmış ürünler %56 indirimli almanızı sağlayacak aliexpress kuponu aktif.

Sisteme eklenen yeni Aliexpress promosyon kodu oldukça sayfamızı güncelliyoruz.

Aliexpress sitesinde hepimizin sevdiği ve faaliyetinde bulunurken mutlu olduğumuz bir eylem var aliexpress kupon kodu ile indirimli alışveriş. Elbette devamlı online olarak harcamalar yapıyor ve ihtiyaçlarımızı online olarak temin etme yoluna gidiyoruz.

Bu tatmin edici bir faaliyet noktasında yapılan bu harcamaların elbette stabil belirlenen fiyat değil de indirim kodu ile biraz indirimli sağlanmasını hepimiz arzuluyoruz. Ülkemizde bir çok online satış mağazasında yer alan ürünlerin Aliexpress gibi yurtdışı menşeli sitelerde uygun olduğunu görmekteyiz. Bu nedenle yurtdışı menşeli alışveriş sitesi olan Aliexpress satın almak istediğimiz ürünü daha ucuza satın alma eylemi için promosyon kodu sağlayarak sadık müşteri olunmasını sağlamaktadır.

Elbette Aliexpress kendi içinde bunu yaparken satıcılar tarafından da promosyon kodu üretilmekte ve potansiyel müşterilerin kullanımına sunmaktadır. Çin meşeli güvenli alışverişin adresi olan Aliexpress promosyon kodları ile %50’a varan indirim fırsatlarına tek bir sayfa üzerinden erişebilirsiniz.

aliexpress kupon kodları

Peki!

Aliexpress Promosyon Kodu Nasıl Kullanılır?

Aliexpress promosyon kodu  aşağıdaki resimde gördüğünüz üzere kutucuğa kopyala yapıştır şeklinde tanımlatılır. Hangi şehirde ya da ülkede olursanız olun aliexpress kupon kodlarını kullanarak ürünleri uygun fiyat ile indirimli satın alabilirsiniz.

Aliexpress ödeme aşamasında yer alan bu sayfa hemen altta resime göz atın “Promosyon Kodu” yazısının hemen altındaki kutucuğa yapıştırarak uygula butonuna tıklayarak Aliexpress kupon kodunu aktif edebilirsiniz. Aliexpress promosyon kodu kullanma yöntemi bu şekildedir.

aliexpress promosyon kodları

Ayrıca Aliexpress kupon kodu kullanılmadan sadece kullanıcılara özel indirim tanımlanmış kategori sayfaları vardır. Bu sayfalardan otomatik promosyon kodu tanımlanmış indirimli ürünleri satın alabilirsiniz.

Promosyon kodları uygunlanmış bir sayfaya örnek olarak aşağıdaki resime göz atabilirsiniz. Soldaki ürün için yüzde 62 sağdaki ürün ise yüzde 55 indirim uygulanmış olduğunu görebilirsiniz.

aliexpress promosyon kodları

Aliexpress sitesinden ilk defa alışveriş yapacaklar için yeni kullanıcıların siteye kayıt olma esnasında karşısına gelen sayfada özel olarak promosyon indirim kodları yer almaktadır. Sayfada olan aliexpress promosyon kodları yeni kullanıcılar ilk siparişlerinde anlık olarak kullanabilirler.

Promosyon kodu Aliexpress mobil uygulaması üzerinden kazanılan hediye çeklerini aynı şekilde farklı ürün satın alma esnasında kullanarak yüzde 50’ye varan indirim kazanabilirler. Gerçek anlamda hem ucuz ürünlerin yer aldığı bir platform olarak bilinen Aliexpress hizmetlerini ve ürünlerini oldukça kaliteli bir şekilde sunmakta ve sunmaya da devam etmektedir.

Bu nedenle Aliexpress özel günlerde zaman zaman siteye tanımlı e posta adresinize indirim sağlayan promosyon kodu göndermektedir. Gönderilen bu kupon kodu ile %50’ye varan indirimler söz konusu olmaktadır.

Aliexpress Kupon Kodu İle Yüzde 50’ye Varan İndirimler İle Siparişiniz Uyguna Gelsin

Dünyanın her yerinden alışveriş imkanı sağlayan Aliexpress tarzı websiteler klasik diğer alışverişlerden daha fazla revaçta olmaktadır. Küçük bir üye giriş alanı olan online mağazalar ile moda, giyim, elektronik, saat, popüler bir çok kategori listelenmektedir. Aliexpress’te büyük veya küçük bir çok satıcının bir arada olduğu bir platform.

Aliexpress kupon kullanımı ile avantajlı bir şekilde satışı yapılan ürünler hem ucuz hemde kampanya fırsatı olduğu için indirimler belli bir siparişin üzerindeki toplam miktar üzerinden hesaplanmaktadır. Bazı zaman dilimlerinde indirim kupon kodu mail adresinize veya mobil uygulamadan bildirim şeklinde gönderilmektedir.

Aliexpress indirim kuponu kampanya kapsamında gönderen bir sitedir. Dezavantajı global olduğundan hızlı teslimat mümkün değil. Bulunduğunuz bölge üzerinde yok dediğiniz ürünler bile bulunmaktadır. Aliexpress indirim kuponu uygulanmış belli bir ürün üzerindeki alışverişlerde anlık olarak hesabınıza yansımaktadır. İndirimler ödeme öncesi panelden önizleme olarak gösterilmektedir. Bir çok aliexpress indirim kuponu sitesinde yer alan indirim kodu kuponu göster ile gösterilmektedir.

İndirim kodu ile düşünün ki alacağınız bir ürün bulunduğunuz ülkede 90 lira iken yurtdışı tabanlı sitede 30 lira buna ek olarak vergi dahi olsa 50 Liraya mal ediyorsunuz. Bu indirim kodu ile 40 Lira karınız olacak. Birinci adım olarak tr aliexpress sitesi tarafından kullanıcılara sağladığı 3-4 veya 5 haneli kupon kodu bulmamız gerekiyor.  Bu indirim kodları süresi dolmuş olmamalı. Aliexpress promosyon kodları kupon web sitelerinden veya kendi sitesinden verilmektedir. Genel itibari kupon sitelerinin anlaşmaları ile sağlanan linklere tanımlanmış kısa süreli kullanımda işe yarar promosyon kodları mevcut.

Siparişiniz İndirimli Olması İçin Güncel Çalışan Aliexpress İndirim Kuponu

İndirim kodu ile online alışverişi sevenlerin dikkatini çeken bir diğer konu ise ali express sitesinde ve mobil uygulamasında yer alan kupon ve jetonlar kısmıdır. İndirim kodu için ücretsiz olarak mobil uygulama üzerinden satın alma işlemi yapanlar kullanım kısmının bu şekilde işe yaradığını ve nasıl alınıp kullanılabileceğinide anlamasında yarar var. Ali ekspres kuponları bir nevi ürün alırken indirim sağlayan kodlar dizilimidir. Kupon olamdan da sanki indirim kodu kullanarak indirimli alışveriş yapılabildiğinide belirtmek istiyoruz.

aliexpress kupon kodu

Haftalık olarak güncel kampanyalar düzenleyen ali expres sitesi kupon kodu tanımlanmış indirimli ürünler sayfası şeklinde kategori bazlı seçkin ürünleri listelemektedir. Bu sayfalarda ürüne tanımlanmış kupon sayesinde alacağınız ürünü ayrıca indirim kodu ile ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Bir başka bilgi ise indirim kodu ile aliexpress ten indirim sağlamanızda jetonlar ile biriktirilen puanlar yer almaktadır. Bu puanlar ile siparişiniz bedavaya gelebilir. Hatta üretilen bu indirim kodu ile ürüne hiç para vermeden sahip olabilirsiniz. Bazı günlerde jeton puanları ile kazanılan promosyon kodları indirim miktarı olarak değişebiliyor. İndirim kodu yüzdelik veya sadece küçük bir rakam olarak indirim sağlatabiliyor.

Süresi Dolmuş Aliexpress İndirim Kodu Geçerli Olur mu?

Aliexpress süresi dolmuş veya süresi doluyor olan promosyon kodları ile ilgili yenileme yapmaz. Alışveriş yaparken belirli kuralları dikkate aldığınız sürece ürünlerde indirim sağlanmaktadır. Size verilen bedava kupon sayesinde de herhangi bir ücret ödemeden indirim sağlayabilirsiniz.

İndirim kodu geçerlilik süresi sona ermeden kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda yeni indirim kodları da edinerek elinizdeki var olan geçerli kuponlarınıda etrafınızda arkadaş eş veya dostların belli bir sipariş üzerindeki alışverişlerinde kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

Aliexpress aynı zamanda indirim kodu toplamak için oldukça basit ve eğlenceli bir şekilde sitede bir takım düzenlemeler yapmaktadır. İndirim kodu hakkında daha fazla bilgi için sitemizi takip edebilirsiniz. Özetlemek gerekirse aliexpress indirim kuponları kazanmanızı daha da eğlenceli bir hale getirmiştir.

Aliexpress Seçkin Kodu Hesabınıza Otomatik Tanımlanır

Aliexpress seçkin kuponu ile indirimli satın alırken yaparak kendi zevkinize en uygun ürünü evinize kadar sipariş edebilirsiniz. Aliexpress seçkin kupon nasıl kullanılır konulu bu anlatımda aklınıza takılanları yorum kısmından sorabilirsiniz. Aldığınız, edindiğiniz veya kazandığınız indirim kodu yani promosyon kodları sona ermeden dilediğiniz ürünü indirimli bir şekilde satın alabilirsiniz. Kuponu göster seçeneği ile almak için ilk olarak size ait olduğundan emin olduğunuz kuponunuzu aktif olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Aliexpress kupon kodu 5 veya 6 rakam şeklinde, tarih ve tanımlı site kodu olabiliyor. Şöyle bir durum söz konusuda olabilir Aliexpress kupon kodları ile satın alınan ürünler gelmeyebiliyor. Bu durum bir istisnadır. İndirim kodu uygulanan ürünleri Satıcının gönderme zorunluluğu yoktur. Çünkü herhangi bir geçerli bir ödeme olmadığından veya anlık olarak süresi dolmuş bir indirim kuponu olduğundan bu durum söz konusu olabilir.

Kupon kodu kullanarak satın aldığınız üründe parayı geri iade etmenizde sıkıntı yaşayabilirsiniz. Aliexpress tarafından tanımlanan kupon kodları dışında site içerisindeki satıcıların kendi mağazalarında kendi istekleri doğrultusunda da indirim kodları tanımlatabiliyorlar.

48 Saat Geçerli Aliexpress Promosyon Kodları

Aliexpress promosyon kodları hayatımızda önemli bir bir yere sahiptir. AliExpressten indirim yapmamızı sağlayan bu kod parçacıkları siparişiniz ne kadar olursa olsun süresi bitmediyse uygun fiyata almanızı sağlar. Genel itibari ile aliexpress indirim kodları aliexpress web sitesinde ve ürün sergilenmiş olan satıcı mağazalarında bulunur. Tanımlanmış bir indirim kuponu var ise kendi hesabınızda kuponlarım bölümünde süresi ile ilgili bilgi yer alarak göster seçeneği yer almaktdır.

Ürün sayfalarında ve ödeme sayfasında “Promosyon Kodu” yazan bir kısım göreceksiniz. Bu, mevcut kuponların bulunduğu bir açılır menü gibidir. İndirim kuponu uygulamak için o kutucuk içine ekleyerek “Şimdi Al” düğmesini tıklamanız yeterlidir.

Bazı aliexpress promosyon kodları yalnızca 48 saat için geçerli olabiliyor. Bu indirim kodları Aliexpress sitesinde sadece indirimli fiyatları olan ürünleri bulmak için flaş satış bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, sayfanın üst kısmındaki “Yaklaşan” sekmesine tıklayarak yaklaşan yakında indirim uygulanacak flaş fırsatlarını önceden görebilirsiniz. Daha fazla bilgi için yorum kısmıdan sorabilirsiniz.

Kullanılan Aliexpress Promosyon Kodları Geçerli Olup Olmadığını Anlık Olarak Sepette Görebilirsiniz

Aliexpress kupon kodu daha önce herhangi bir aliexpress mağazasından siparişiniz olduysa e postanıza süresi sınırlı ve indirim miktarı belirlenerek geçerli promosyon kodu göndermektedir. Hemen hemen bir çok satıcı belirlenen limit dahilinde siparişiniz aşarsa bu tarz geçerli bir indirim kuponu tanımlaması yapmaktadır. Size gönderilen bu indirim kuponu sadece belirlenen seçkin ürünlerde kullanılan promosyon kodları olabiliyor.

Aliexpress sitesi içinde yer alan firmalar sitenin tüm olanaklarından yararlanmaktalar. Aliexpress kendi algoritması ile promosyon tanımlattığı ürün sayfaları mevcut. Aliexpress kupon kodu tanımlatılan sayfalara geldiğinizde ve tıklama işlemi yaptığınızda anlık olarak karşınıza indirim olarak 4 dolar, 2 dolar, 1 dolar şeklinde indirim kuponu çıkmaktadır.

Aliexpress Promosyon Kodları Yüzde Kaç Kullanılmaktadır?

Herkesin düşüneceği gibi promosyon kodu aliexpress tarafından da sağlanabilirken satıcı tarafındanda üretilebilmektedir. Aliexpress kupon kodlarını aktifleştirerek alacağınız üründe indirim yaptırabilirsiniz. Aliexpress indirim kuponlarını almak kadar aynı zamanda kullanmakta sizler için hiç zor olmayacak.

Aliexpress promosyon indirim kodlarını kullanmak için ilk olarak uygulama içerisinde ana sayfa kısmındaki en üst kısımda bulunan üç çizgili butona tıklayarak kendi profiliniz üzerine tıklamalısınız. Bu üç çizgili buton aynı zamanda arama yapabileceğiniz kısmın hemen sol tarafında yer almaktadır.

Aliexpress sitesine kendi profilinize girdikten sonra da açılmış olan ekrandan aşağı doğru kaydırmalısınız. Daha sonra da seçtiğiniz ürünün alt kısmındaki indirimler ve kuponlar bölümünden kuponunuzu kullanarak üründe indirim yaptırabilir ve ürünleri bulabilirsiniz.

Oldukça basit bir yöntem sayesinde dilediğiniz gibi alışveriş yapabilecek ve alacağınız üründe indirim uygulayarak daha uygun bir fiyata tam size uygun ürünü satın alabileceksiniz. Aliexpress indirim kuponu hesabınıza tanımlı olan kuponların görünürlüğünden ve hesabınıza tanımlı olduğundan emin olduktan sonra aktif halde çalıştığını kontrol etmek için sepet kısmından bakmalısınız. Aliexpress promosyon kodları ile dilediğiniz kadar farklı ve birçok ürüne toplu olarak indirim uygulatabileceğiniz gibi tek tek de ayrı olarak alacağınız ürünlere sizlerin hesabında bulunan aliexpress sitesinde aktif hale getirerek indirim uygulatabilirsiniz.

Aliexpress Promosyon Kodu Kullanıcıları Sevindiriyor

Dilediğiniz zamanda dilediğiniz her üründe kullanabileceğiniz indirim kuponları sayesinde ürünlerde indirim uygulatabilirsiniz. Aliexpress indirim kodu ürün satın alma esnasında indirim sağlamaktadır. Herkes bir şeyler alırken çıkarken indirim ister ve bunu yapmanın en iyi yollarından indirim kodu kullanmaktır. Ne yaptığınızı biliyorsanız, kuponlar size yılda ortalama bin lira tasarruf kazandırabilir. En iyi kuponları bulma hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Özellikle beğendiğiniz markalar veya online siteler için indirim kodu almak için tek yapmanız gereken tek şey ilgili sitenin sonuna indirim kodu şeklinde yazarak aratmak. Bir çok firma ürünlerinin hızlı satılması için indirim kısmını önemsemektedir. Ürün alırken satıcıya ürünün çok hoşunuza gittiğini belirten mail atarsanız sizi elinden kaçırmak istemeyecektir. Bunu aliexpres sitesinde deneyebilirsiniz.

Promosyon Kodu Kullanarak Nasıl Tasarruf Edilir?

Aliexpress indirim zamanları var bu zamanları yakından takip edin. Bu zamanlarda ali express kupon ve bedava indirimler dağıtıyor. Bu kuponları gerek mail adresinize gerekse hesabınızda görebilirsiniz. Aliexpress yeni kullanıcı kuponu kullanımıda normal kullanım gibi kolaydır. Tüm indirimler anlık olarak interenette yer almaktadır. İndirimler hayatımızda önemli bir yere sahiptir. Kupon ararken, bunu yazdırmanız ve yanınıza almanız iyi olabilir. Daha fazla bilgi için devam edelim.

Aliexpress alışveriş yapmak kuponlar sayesinde para tasarrufu yapmanızı sağlar. Aliexpress yeni kullanıcı kuponu nasıl kullanılır? sorusuna yanıt arayanlarda yukarda bahsettiğimiz bilgiler doğrultusunda kuponlarını kullanabilirler.

Yeni kullanıcılar AliExpress’ten ücretsiz bir indirim kodu talep edebilir. 0.01 $ ‘lık ürünler, 3 $ üzerindeki siparişler için 2 $ indirim kuponu, 5 dolar üzerindeki ürünler için 2 dolar indirim kodu sağlamaktadırlar. Sadece yeni kullanıcılar için flash fırsatlar arasından seçim yapabilirsiniz. Flaş fırsatlar, sınırlı bir süre için yüksek indirimlerle çeşitli ürünler sunar.

Aliexpress indirim kodu hakkında daha fazla bilgi için yorumlayabilirsiniz. Ana sayfanın üst kısmında ve arama çubuğunun hemen altında süper indirim kodu uygulanmış değerli bir anlaşma sayfası ve büyük bir indirimler sayfası bulabilirsiniz. Bu iki sayfa, indirim kodu uygulanmış orijinal fiyatlar üzerinden % 30 – 90 arasında indirim kupon kodu uygulanmıştır bu ürünler herhangi bir yerde satılan ürünler değildir.

5 yorumlar

 1. çok iyi oldu aliexpressten indirim sağladım

 2. Merhaba Ali; TRY 185.00 indirim kuponu için ING963VT davet kodumu kullan.

 3. Aliexpress kupon kodu bedava nasıl bulabilirim. 789 dolarlık alışveriş yaptım bana okkalı bir indirim kodu lazım yardımcı olursanız sevinirim.

  • sayfayada var ordan bakabilirsin alinin sitesinde bir sayfa var hepsi oraya toplanmış ben hep ordan kullanıyorum.

   • Aliexpress Türkiye

    Merhabalar Yasemin, Öncelikle cevabınız için teşekkür ederiz. Şunuda eklemek istiyorum. Özellikle çalışan kodlar bir çok site tarafından sözde sağlanmaya çalışılıyor. Ne var ki bir çok site güncel çalışan indirim kodları ya çalışmıyor yada süresi dolmuş. Biz bu konuda devamlı aktif olan siteleri öneriyoruz. Genelde bu siteler sadece bir veya bir kaç firmanın indirim kodlarını paylaşırlar. Bir kaç online alışveriş sitesinin yayınladığı güncel kuponları takip etmek kolaydır. Bu nedenle devasa çoklu firmaların indirim kodlarını yayınlamaya çalışan sitelerde takip zor olduğundan genel itibari çalışmayabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir