bangood indirim kodu
Bangood indirim kodları

Banggood İndirim Kodu

Banggood indirim kodu tanımlanmış bağlantılara tıklayarak Banggood sitesinden indirimli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Banggood kupon kodu olan bu sayfamızda güncel indirim kodları yayınlıyoruz. Banggood indirim kodları butonlara tıklandığı anda görünecektir. Bazı Banggood promosyon kodları direkt ilgili sayfada otomatik olarak çıkmaktadır. Tanımlı Banggood kupon kodları diğer ürünler için ayrıca kullanabilirsiniz.

Güncel Banggood İndirim Kodu

Çalışan Kuponları Aktif Edin

İndirim tanımlanmış ürünlere ulaşmak için tıklayın.

Tüm Ürünlerde Geçerli %10 Banggood İndirim Kodu

Kullanıcılar İçin Güncel İndirim Kodları Aktif Edin!

Banggood kupon kodları listemize düştükçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Uzun yıllardır e-ticaret sektöründe yer alan ve hizmet veren Banggood, yüksek ürün gamı, uygun fiyatları ve ekstra indirim avantajları ile dünya çapında tercih edilen bir markadır. Ülkemizde de oldukça popüler olan bu alışveriş sitesi, birçok kişi tarafından tercih edilmekte ve her gün yüz binlerce kişi tarafından site üzerinden ürün siparişi verilmektedir.

Dünyanın en güvenilir e-ticaret sitelerinden biri olan Banggood, dünya genelinde sahip olduğu 37 global depo ile kesintisiz ve hızlı bir şekilde alışveriş imkanını sizlere tanımaktadır. Ayrıca Ali Express gibi Çin menşeili olan firma, tüm ürünlerinde yüksek kaliteye ve orijinalliğe önem verdiği gibi, fiyatlarında da uygunluğa büyük önem vermektedir. Bu yüzden de firma, başta teknolojik ürünler ve ev ürünleri olmak üzere, birçok kategoride bir numaralı tercih olmaktadır.

Bütün bunlara ek olarak kampanya ve indirimler de sunan site, size birçok indirim kuponu da sunuyor. Ayrıca her hafta farklı kampanyalar düzenleyen firma, geçtiğimiz dönemlerde vergi sıfırlama kampanyasını da duyurmuştu. Firma, bu kampanya kapsamında, geçerli ürünler için gümrük bedelini ve diğer bedelleri karşılayacağını taahhüt etmiş ve kampanya kapsamında birçok kullanıcısına bu avantajı sağlamıştı.

Yakın zamanda benzer kampanyalar düzenlemesi beklenen firma, zaman aralığı fark etmeksizin indirim kuponları da sunuyor. Bu kuponlar ile herhangi bir zaman diliminde, geçerli ürünlerde çok daha uygun fiyatlar edinmenizi sağlayan firma, bu kuponları sizlere alışverişleriniz karşılığında veya belirli zaman aralıklarında ücretsiz olarak sunuyor. Ayrıca bu kuponları, çeşitli indirim kuponlarının bulunduğu İnternet sitelerinden de rahatlıkla edinebilirsiniz.

Kuponlar Hangi Ürünlerde Geçerli

Firma tarafından size tanımlanan banggood kuponlar, ancak geçerli olduğu kategorideki, geçerli olduğu ürünlerde kullanılabiliyor. Ayrıca kuponlar, sahip oldukları özellikler dahilinde size fiyat indirimi veya farklı avantajlar sağlıyorlar.

Banggood İndirim Kuponları

Banggood üzerinden alışveriş yaparak edinebileceğiniz veya çeşitli İnternet siteleri üzerinden edinebileceğiniz indirim kuponları, yüzdelik olarak indirimler sağlıyorlar. Bu sayede satın almak istediğiniz ürün için indirim alabiliyor ve ürünün fiyatını çok daha aşağı çekebiliyorsunuz.

Banggood Ücretsiz Kargo Kuponları

Firma bazı kuponları ile sizlere ücretsiz kargo imkanı tanıyor. Genellikle az kullanılan bu kuponlar, yüksek fiyatlı ürünlerde tercih olunuyor ve sık şekilde 3. taraf siteler üzerinden ediniliyor. Eğer sizde site üzerinden satın alacağınız ürün için bu kuponlardan kullanmak istiyorsanız, kupon kodları dağıtan İnternet sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Fakat, sitelere göz atarken bulacağınız kuponların, alacağınız ürün için geçerli olduğunu kontrol etmenizde fayda var.

Banggood Gümrük Vergisi ve Diğerleri

Sadece indirim kuponları değil, çeşitli kampanyalar ile fiyat düşüşleri de sağlayan site, bazı kampanyaları ile ekstra ücretleri ortadan kaldırıyor ve satın almak istediğiniz ürünün, size daha uygun fiyatlar ile ulaşmasını sağlıyor. Buna bağlı olarak firma, düzenlediği kampanyalar dahilinde çeşitli ürünlerinde vergileri karşılıyor ve ekstra avantajlar sunuyor. Bu da ürünün size herhangi ekstra bir fiyatlandırma olmadan ulaşmasına imkan tanıyor.

Banggood İndirim Kuponlarını Nereden Edinirsiniz?

Eğer sizde Banggood üzerinden alışveriş yapmak ve aradığınız ürünü satın almak istiyorsanız, firmanın İnternet adresine gidebilirsiniz. İnternet adreslerine giderek üyelik oluşturmanız, site üzerinden indirimler ve kuponlar edinmenize olanak tanıyacağı gibi, alışveriş yapmanıza da imkan tanıyacaktır.

Ayrıca seçtiğiniz kategorideki ürünü daha uygun fiyatlar ile satın almanıza imkan tanıyan indirim kuponlarını, sadece Banggood üzerinden değil, çeşitli İnternet siteleri üzerinden de temin edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken İndirim kuponları veren herhangi bir siteye göz atmak ve satın almak istediğiniz ürün ile ilgili indirim kuponları bulmak. Ardından ise, bulduğunuz kuponları ödeme aşamasında denemeli ve geçerli olup olmadığını doğrulamalısınız. Eğer kullandığınız kupon, seçtiğiniz ürün için geçerliyse size fiyat düşüşü veya farklı bir avantaj sağlayacak, geçersiz ise hata verecektir.

Banggood İndirim Kuponlarını Nasıl Kullanırsınız?

Banggood üzerinden uygun fiyatlı alışveriş yapmak üzere edindiğiniz indirim kuponlarını, site üzerinde oldukça kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Banggood üzerinden veya 3. taraf bir site üzerinden edindiğiniz kupon kodunu kullanabilmek için tek yapmanız gereken, satın aldığınız ürünü sepete eklemek ve ödeme ekranına ilerlemektedir.

Açılan ödeme ekranında ürünün ücreti ve diğer ücretler yer alacak, ne şekilde ödeme yapmak istediğiniz sorulacak ve indirim kuponunu kullanabileceğiniz bir kutucuk belirecektir. Edindiğiniz kuponu bu kutucuğa ekleyerek kuponu aktif hale getirebilir ve avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ürünlerinin yüksek çoğunluğunu, Çin menşeili üreticilerden sağlayan firma, dağıtımını hava ve kara yolu ile yapmakta, fakat daha çok deniz üzerinden sağlamaktadır. Bu da ürünlerin, sipariş veren kişinin eline biraz daha geç ulaşmasına sebep olmaktadır. Fakat firma bu dezavantajı, sağladığı indirimler ve ekstra indirim kuponları ile hayli hayli gidermektedir. Firma, özellikle sağladığı düşük fiyat avantajları ile tercih olunmaktadır.

Başta elektronik ve ev eşyaları olmak üzere, 50 farklı kategoride hizmet veren site, neredeyse tüm ürünleri için müşterilerine indirim kuponları ve ekstra kuponlar sunmaktadır. Bu sayede müşterilerine daha uygun fiyatlı alışveriş yapma imkanı tanıyan site, sağladığı kupon çeşitlerine göre farklı fırsatlar da sunmaktadır. Sizde site üzerinde üyelik oluşturarak veya bu kuponları dağıtan sitelere üye olarak indirim kuponu edinebilir ve geçerli olduğu ürünlerde kullanabilirsiniz. Böylelikle alışverişlerinizi çok daha uygun fiyatlarla ve avantajlarla sağlayabilirsiniz.

Banggood Firması

Çin menşeili Banggood firması, uluslararası e-ticaret işletmesinin önde gelen firmalarından birisidir ve oldukça büyük bir pazar payına sahiptir. İlk olarak 2006 yılında kurulan firma, Xin Zou tarafından kurulmuş. Giderek kendisini geliştiren ve büyüten firma, 2009 yılında ise marka adını ve markasını resmi olarak tescilletmiş. Böylelikle sektöre resmi şekilde giriş yapan firma, kendisini her geçen yıl daha da geliştirmeye ve güçlendirmeye devam etmiş. Son olaraksa günümüzdeki halini almış ve pazarın önde gelen e-ticaret sitelerinden birisi haline gelmiş.

Xin Zou ve ekibi tarafından 2009 yılında tescil edilen şirket, 2014 yılından bu yana ise Ali Express, Ebay, Wish ve Amazon gibi büyük şirketler ile iş birliği içerisinde çalışıyor ve e-ticaret gerçekleştiriyor. Böylelikle pazar hacmini her geçen gün genişletmeye devam eden firma, günümüzde ise başta elektronik olmak üzere, ev ürünleri, giyim ürünleri, bahçe ürünleri, dekorasyon ürünleri ve daha birçok farklı kategori ile dünyaya hizmet ediyor.

Sizde firmayı tercih ederek milyonlarca ürün arasından seçim yaparak alışveriş yapabilir ve ürünü oldukça uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Üstelik firmanın sunduğu indirim kuponlarını da kullanabilir, bu sayede ürünleri çok daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Banggood Güvenilir mi?

E-ticaret platformunda oldukça geniş bir hacme sahip olan Banggood, milyonlarca ürünün yer aldığı bir site. Buna rağmen her bir ürünü için yüksek kalite standartlarını ve uygun fiyat garantisini önemseyen firma, güvenden de herhangi bir ödün vermiyor. Yani satın aldığınız ürünü eksiksiz ve açıklandığı şekilde size iletiyorlar.

Zaman konusunda çeşitli gecikmeler yaşansa da, satın aldığınız ürün sağlıklı ve eksiksiz bir şekilde Banggood tarafından size ulaştırılacaktır. Eğer satın aldığınız ürün ile ilgili bir sıkıntı varsa, firma ile rahat bir şekilde iletişim sağlayabilir ve ücret iadesi başta olmak üzere çeşitli çözümler sağlayabilirsiniz.

Hangi Kategorilerde Ürünler Bulunuyor?

Oldukça geniş bir ürün skalasına sahip olan firma, dünyanın tamamına hizmet ve ürünlerini başarılı bir şekilde ulaştırmayı başarıyor. Buna ek olarak, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde giderebilmeleri için ürün kalitesinde en yüksek kaliteyi amaç edinen firma, ürünlerini en iyisinden temin ediyor. Böylelikle firma, paranızın karşılığını en iyi şekilde almanızı sağlıyor. Ayrıca firma, oldukça yüksek sayıda ürün kategorisine sahip

Sizin de site üzerinde bulabileceğiniz kategorilerden bazıları ise şunlar;

  • Bayan giyimi,
  • Erkek giyimi,
  • Oyuncak & hobi,
  • Takı, saat ve aksesuarlar,
  • Ev aletleri,
  • Çantalar, ayakkabılar,
  • Doğa ve spor ürünleri,
  • Sağlık ve güzellik ürünleri.

Sizde firmanın resmi İnternet adresini ziyarete ederek bu kategorilerdeki ürünlere ulaşabilirsiniz. Bu ürünlere ulaşarak, indirim kuponlarını kullanabilir ve uygun fiyatlı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Banggood’da Satışı Gerçekleştirilen Ürünler Neler?

Dünya genelinde birçok depoya sahip olan Banggood, her bir deposunda milyonlarca adet farklı ürüne yer veriyor. Ayrıca her geçen gün ürün gamını artıran firma, özellikle bayan ve erkek giyimi konusuna tercih olunuyor. Sizde Banggood üzerinde milyonlarca farklı erkek veya bayan kıyafeti, ayakkabısı, çantası ve aksesuarı bulabilir, uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Ayrıca firmanın başı çektiği bir diğer kategori ise tüketici elektroniği. Başta Çin markaları olan Xiamoi, Oppo, Huawei gibi markalara ait ürünleri bulabileceğiniz sitede, Apple ürünleri de bulunuyor. Üstelik tüm ürünler orijinal bir şekilde tarafınıza, güvenle iletiliyor.

Bunların yanı sıra firma, elektronik ürünleri için de oldukça avantajlı kampanyalar oluşturuyor ve indirim kuponları sunuyor. Sizde bu kampanyaları takip ederek ve indirim kuponlarını kullanarak Banggood üzerinden alışveriş yapabilir, aradığınız ürünü kolaylıkla ve uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir