Vajinal Mantar İlacı

Vajinal Mantar İlacı

Vajinal mantar ilacı ve kremleri hakkındaki bu yazımızda mantar ilaçları ile ilgili bir takım sorulara cevap vereceğiz.  Vajinal mantar ilaç arayan bir çok vajinal mantar rahatsızlığı olan bayanlara tavsiyem eş dost tavsiyesi ile söylenen ilaçlara itibar etmeyin.

İnternette bir kaç araştırma sonucu bulduğumuz bu ilaçlar aşağıdaki gibidir bu ilaçları kesinlikle kullanmayın sonra çok pişman olursunuz.

Sırf kadınların bu sıkıntılarından alay geçer gibi yazılmış bu ilaçları doktorunuza sorduğunuzda inanın o da aynı tepkiyi verecektir.

Çünkü vajinal mantar ilacı diye bir ilaç yoktur ve bu güne kadarda olmadı. Ancak vajinal mantar ilacı diye verilen antibiyotik isimlerini kastediyorsanız bu ayrı..

Şimdi size vajinal mantar ilaçları olarak olarak internette denk geldiğimiz bir kaç ilaç ismi verelim.

Bu ilaç isimleri vajinal mantar ve vajinal enfeskiyondan uzaktan yakından alakası yoktur

Vajinal Mantar İlaç İsimleri

  • Jansiyen moru çözeltisi

Berbat bir şey iç çamaşırlarınızda acayip lekeler yapar bu lekeleri hiçbir deterjan çıkarması mümkün değil o iç çamaşırı çöpe atsanız yeridir ilacı fazla kullanırsanız bu side (vulvada kontakt dermatite) gibi bir sıkıntıya sokar vajinal mantardan kaçayım derken başka sorunlara yol açabilir.

  • Zolax
  • Terbisil

Kadınları yanlış yönlendirenler için yazılan bu yazı bilgilendirme amacı taşır ve bir uyarı niteliğindedir. Ancak siz bu konuda antibiyotik isimlerini kastediyorsanız bunun için doktorunuza başvurmanız daha doğru olur. Ayrıca bunun için eczaneye bile sormayın çünkü yanlış bir antibiyotik hayatınıza mal olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir