Anasayfa » Kitap » Rusça Öğrenmek İstiyorum Kitabı

Rusça Öğrenmek İstiyorum Kitabı

Rusça öğrenmek istiyorum kitabı Rusça dilini öğrenmek isteyenler için Rus yazar Olga tarafından yazılmış 119 sayfalık bir kitaptır. Ayrıca yazarı tarafından isteyen kişilere online olarak canlı bir şekilde ders vermektedir.

Rusça Öğrenmek İstiyorum Kitabı Hakkında

Rusça öğrenmeye yeni başlayanlar için geliştirilen bu kitap diğerlerinden bir çok şekilde ayrılıyor.

“Sıfırdan”dan başlamak üzere ana dili gibi Rusça konuşma seviyelerine gelebilirsiniz. Kısacası Rusça öğrenebilir ve Rusça dilinizi geliştirmek için canlı bir eğitim arıyorsanız Rusça öğreniyorum eğitimi tamda sizin için.

Rus yazarının kaleminden tam 119 sayfalık bu e-kitabı anında tek tıklama ile indirebilir ve okumaya hemen başlayabilirsiniz. Kitabı ister tablet ister pc isterseniz mobil cep telefonlarında okuyabilirsiniz. Kitap ipad ve iphoneler dahil olmak üzere pdf reader okuyan tüm cihazlarda sorunsuz okunabilir bir formattadır.

Rusça öğrenmek istiyorum kitabı ile dilediğiniz anda Rusça pratik yapabilirsiniz.

Sadece bu değil!  Opsiyonel olarak dilediğiniz saatlerde Rusça özel dersler alabilirsiniz.

Bildiğiniz üzere Rusça özellikle turizim ve otelcilik alanlarında ve daha çok yurt dışı seyehatları gibi, önem arz eden gerek iş toplantıları gerekse etkinliklere katılmada Rusçanın önemi bir kez daha görülmektedir.

Rusça Öğrenmek İstiyorum Kitabı Kimler İçin?

Kitabı biraz incelediğimizde Rusça öğrenme dersleri itina ile hazırlanmış özellikle öğrenmeye yeni başlayanlar ve Rusçasını daha iyi bir seviyeye getirmek isteyenler için.

Rusça dilini kolay, eğlenceli bir şekilde pratik yaparak nasıl öğreniyorum diyorsanız bu kitabı edinmenizi ve yazarı ile tanışmanızı tavsiye ederiz.

rusçayı nasıl öğrenebilirim
Rusça öğrenmeye nereden başlamalıyım? diye soruyorsanız size yardımcı olabilirim.

Rus bir hocadan Akıcı bir Rusça mı?

O halde rusça öğrenmek istiyorum yazarı OLA hanımefendiden online olarak canlı dersler alın. Bu konuda kitabın yazarı ile bire bir kesintisiz eğitim alın. Yazar aynı zamanda bir Rustur. Anadili Rusça aynı zamanda Türkçe biliyor. Baş başa öğrenmek ve Rusça pratikler yapmak istiyorsanız istediğiniz saatleri belirleyerek görüntülü Rusça öğrenebilirsiniz.

Doğru ve eksiksiz bir Rusça diyorsanız Rusça Öğreniyorum Kitabı

Rusca ögrenmek isteyenler için bol örnekli, rusça günlük konuşmalar, Türkçe karşılıklar ve telaffuzlarıyla birlikte onlarca canlı örnek cümle resimli anlatım ile en doğru kaynak.

Uzun yıllar Türkiye’de yaşayan Rusça Öğreniyorum E-Kitabı Yazarı Oyla  size rusça öğretme konusunda çok iddialı.

Rusça öğrenmek zor mu? hayır değil. Çünkü artık Rusça öğreniyorum e kitabının en iyi yanı internetten rusça öğrenmek istiyorum diyenler için Rus Yazarından saatlik özel ders alacağınız paketlerde mevcut.

3 yorumlar

  1. kitabi aldim guzel begendim ilerde ozel ders alabilirim tavsiyeniz icin tsk ederim.

  2. Harika bir e kitab ben aldım memnun kaldım herkese tavsiye ederim.

    • Sitemiz rusça öğrenmek istiyorum adlı bu kitabı tavsiye etmektedir. Bu kitap hakkında değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir