Kocayı Ne Mutlu Eder

Kocayı Ne Mutlu Eder?

Sağlıklı bir ilişkinin anahtarı mutlu çiftlerdir. Aslında yapılan her eylem çiftlerin mutluluk isteğinden kaynaklanmaktadır. Çiftlerin birlikte mutlu olması için ise iki tarafında yapması gereken şeyler vardır.

Biz burada kadınların neler yapabileceğini bir çok yönüyle ele alacağız. Bizim burada kadınların yapması gereken meseleleri belirtmemiz, erkeklerinde karşılık olarak yapması gereken şeyler olduğu gerçeğini değiştirmez.

Kocayı Ne Mutlu Eder?

Erkeği Mutlu Etmenin Yolları Nelerdir?

Her erkek sevdiği kadından pek çok şey ister. Bunların arasında öyleleri vardır ki siz onların mutlu olduğunu bile fark etmeyebilirsiniz bile. Fakat bunlar mutlu bir yuva için altın değerindedir. Bir erkek eşinin bir şey yaparken ondan izin almasından çok memnun olur.

Kocayı Ne Mutlu Eder?

Bir diğer önemli soruda..

Kadın yatakta kocasına nasıl davranmalı?

İlişkide sözü olduğunu düşünmesi onu çok mutlu eder. Önemsiz gibi gözükse de aslında küçük ama kocanızı mutlu edebilecek şeylerdendir. Aynı sebepten dolayı ne giyeceğiniz konusunda onun görüşlerine uymanız hem onun sizi sahiplenmesini sağlar hem de onu oldukça mutlu eder.

Mesela uzanırken başınızı onun göğsüne yaslamanız ona güveninizi temsil ettiğinden onun sahiplenme duygusunu da artıracaktır. Arada bir sadece onlardan beklemeyip sizin de onu sevdiğinizi söylemeniz ve ona değer verdiğinizi gerek hareket gerek sözlerinizle ifade etmeniz oldukça önemlidir.

Tabi ki en önemli şey de sorunları çözmek adına diyalog kurup birbirinizi dinlemek.

Bu sayede her sorunu beraber aşabilirsiniz. Bu davranışınız da ortalama bir erkeğin hoşuna gidecektir. Şimdiye kadar daha genel olan olgulardan bahsettik. Şimdi biraz daha özele inip yatak odasında erkeği nasıl mutlu edersiniz konusuna gelelim.

Kadın yatakta nasıl olmalı?

Bu soru duyulduğu zaman herkesin aklına sadece erkekler seks ister gibi geliyor. Evet genel olarak doğrudur ama eksiktir. Çünkü erkekler aslında sanıldığı kadar odun, hiçbir şekilde romantizm ve değişiklikten anlamayan organizmalar değildirler.

Erkekler Yatakta Ne İster?

Erkekler genel olarak yatakta heyecan ve değişiklik ister. Sonuç olarak sürekli aynı şeyleri tekrar etmek en keyif verici şey için bile sıkıcı hale gelebilir. Bu yüzden cinsel yaşamınıza rutin bir davranışlar topluluğunun hakim olmasına izin vermeyin.

Bu aynı zamanda cinsel yaşamınızın sadece belli beden hareketlerinden öte geçmesi gerektiğini söyler.

Sevişirken kadın ne yapmalı?

Onunla ilişki sırasında konuşmanız ve aşkla, tutkuyla birlikte olmanız erkeğinizi gerçekten memnun edecektir. Hatta cinsel yaşantınız çok rutine dönüşmeye başladıysa yada en azından siz öyle hissediyorsanız çeşitli oyuncaklardan da yararlanabilirsiniz. Kamçı, kelepçe, zincir ve göz bantları gibi oyuncaklar ile cinsel yaşantınızı tekrar renklendirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir