kocayı mutlu etmenin yollari
kocayı mutlu edecek sözler neler hakkındaki makalemiz

Kocayı Mutlu Eden Mesajlar

Kocayı mutlu etmek ve onu kendinize bağlamak için yapmanız gereken birçok yöntem vardır. Bayanlar genellikle kocaya güzel sözler söylemezler. Ama bir koca karısından güzel sözler duymak isterler. Bu sözler çok süslü püslü olmasa da anlamlı bir iki kelime bile kocayı mutlu edebilmektedir. Bunun için bayanlar doğal olmalı ve hissettikleri gibi davranmalıdırlar. İçlerinden geçeni söylemeli ve onları mutlu etmelidirler. Çok fazla olmasa da bazı erkekler süslü cümlelerden ve edebi yazıları çok severler. Onlar için şiirler okuyup veya kitaplardan cümle alıntıları yapıp gönderebilirsiniz. Bu onları çok mutlu edecektir. Kocayı mutlu edecek mesajlar arasına bu kitap sözleri girebilmektedir.

Kadınlar kocayı etkilemek ve onları bir tık daha kendilerine aşık etmek için güzellik ve bakımlarının yanı sıra cümleleri ve sözlerine de dikkat etmelidirler. Onların hoşlandıkları ve onları etkileyebilecek sözleri bulabilir. Bu sözleri kitaplardan ve şiirlerden bulabildikleri gibi kendi içlerinden geldiği gibi konularak da bulabilirler. Hissettiklerini yansıtarak onları çok rahat etkileyebilir ve onları kendilerine aşık edebilirler. Çok da fazla güzel söz aramalarına gerek kalmaz. İçinizden geldiği gibi davranır ve konuşursanız bunu başarmış olabileceksiniz. Kocayı mutlu edecek mesajlardan en önemlisi, ona onu düşündüğünüzü ve değer verdiğinizi hissettiren mesajlar olmalıdır. Sıcak, samimi, içten ve romantik… Bu tür mesajlar erkekleri etkiler ve mutlu eder.

Kocayı Mutlu Eden Mesajlar Nelerdir?

Erkek sevgiliyi mutlu eden mesajlar arasında günlük küçük mesajlar da vardır. Bunlar, ‘yemek yedin mi?, Dikkatli ol!, Üstünü sıkı giyin!..’ gibi mesajlar yer almaktadır. Bu mesajlar ne kadar sıradan gibi görünse de erkekleri düşündüğünüzü ve onlara değer verdiğinizi gösterir. Bunların yanı sıra sevgi sözleri de onları mutlu eder. Mutsuz ve üzgün oldukları anlarda onları sevdiğinizi ve hayatınızın en değerlisi ve hayatınızın anlamı olduklarını söyleyin. Böylelikle çok mutlu olacaklar ve size daha çok aşık olacaklardır.

Onları etkileyecek edebi sözler ise, ‘sonsuza dek seninle yaşamak istiyorum., Seninle yaşlanmak istiyorum., Oğlumuz senin gibi yakışıklı olsun., Gözlerinde geleceğimizi görüyorum., Aşkın ne demek olduğunu merak ediyorsan, aynaya bak.,  Haydi gel seninle birlikte yarınlara koşalım., Seninle geçen saatler yetmiyor., Sensiz dakikalarımın anlamı yok.’ Gibi güzel sözler söyleyerek erkekleri etkileyebilirsiniz.

Ve size daha çok aşık olacaktır. Mutlu ilişkilerin sırları ise bireylerin birbirlerine verdikleri değerler ve bunu da hem hareketleri ile hem de sözleriyle göstermeleridir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir