Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dualar

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua

Evlilikler büyük uğraşlar, fedakarlıklar sonrası kurulur. Tüm bunları yaparak evliliğe adım attığınızı varsayalım. İş, çocuklar ve evdeki işler derken bir şeylerin ters gittiğinin de farkındasınız. Eşiniz size eskisi kadar yakın davranmamaya, beraber güzel zamanlar geçirmemeye derken tamamı ile başka şeyler ile ilgilenmeye başladı. Tüm bunların sonucu olarak üzülmeye ve üzüntünüz yüzünden günlük yaşantınızda kendinizi işinize veremiyor duruma geldiniz. Bu şeyleri düşünürken aklınıza dua etmek geliyor. Allah’ a yalvarmak ve eşinizi kendinize bağlamak için en etkili duanın ne olduğunu bilmek istiyorsunuz.

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Duayı Okumanın Adabı ve Zamanı

Erkeği eve bağlayan dua nasıl okunur? kocayı kendine aşık etmek için dua işe yarıyor mu? Bu soruları merak eden hanımlar için anlamlı bir yazı. Sonuna kadar okuyun çok enterasan şeyler var.Bu kadar ilgisizlik sonrası her kadının aklına geleceği gibi sizin de aklınıza aldatma gibi şeyler geliyor.
Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua
Yuvanın yıkılacak duruma geldiği düşüncesi, hayatınızda oluşan düzenin bozulmaması için harekete geçen iç güdü sizde dua etme isteği uyandırıyor. Bu yapabileceğiniz en muhteşem yolların başında geliyor.Çünkü bir kadının, eşinin başka kişilerle ilgili olmasına engel olması ve onun güzel bir gün geçirebilmesi için uğraşması ayrıca evliliği sürdürmek için tüm engelleri ortadan kaldırmaya çalışması çok güzel bir şeydir.Bunun için uğraşan kadınlar mutlu bir hayat sürmeyi hak ediyor.

Allah’ da bu durumun farkındadır. Ama eşiniz ile yaşadığınız bazı sorunlar ve sorunlu günler ilişkinizi eski havasında tutmayıp sorunlara neden olabilir.Sadece sizi ondan değil, onu sizden soğutan bazı olaylar ve şerlerde çevrenizde yer alan enerjiler ile ortaya çıkabilir. Bu nedenle dua gibi etkili bir silaha sarılmak yapılacak en etkili yollardan biridir.Ama bunu tüm içtenlik ve saf duygularla yapmak gerekiyor.

Kocayı kendine bağlamak için tesirli dua okumak etrafınızda bulunan tüm kötülükleri bertaraf edecektir. Ama bu isteğinizi yerine getirmek için edeceğiniz duayı bulmanın ve okumanın bir adabı bulunmaktadır.Allah edilen her duaya karşılığı verir ama edilen duanın yeri ve zamanı etkisini göstermek için çok etkili olabilir. Gün olarak Cuma gününü ve öğle ile ikindi ezanı arasında dua etmek faydalı olacaktır.

Kocayı Kendine Bağlamak İçin En Etkili Dua Nedir?

En faydalı ve etkisi büyük olacak dua tüm içtenliğinizle isteklerinizi dile getirdiğiniz dualardır. Şöyle ya da böyle dua edin diye söylenebilecek bir dua şekli yoktur. Ruhen temizlenip abdest almak ve vaktin namazını yerine getirmek ve son olarak Allah rızası için namaz kıldıktan sonra edeceğiniz dua için ellerinizi açmak. Dua etmeden önce Fatiha suresini okuyarak peygamberimize ve ondan önce gelen peygamberlere hakları olan sevaplarını hediye edip duaya başlamak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir