kocayı kendine bağlamak için dua kadınlar kulübü
kocayı kendine bağlamak için tesirli dua

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Okunacak En Etkili Dua

Büyük çabalar ve umutlar ile yuvanızı kurdunuz, iş hayatı, çocuk derken yıllar yılları kovaladı ve bir şeyler ters gidiyor gibi.

Kocanız sizden uzaklaşmaya, eski günlerde olduğu gibi sizinle hoş vakitler geçirmek bir kenara ilgilenmemeye başladı. Hüzünlü, kederli ve belkide o kadar sıkıntı içerisindesiniz.

Aklınıza bin bir türlü şeyler geliyor kim bilir en kötüsü aldatma olayı gibisinden şeyler.

Kocayı kendine bağlamak için bir yol arayışı içerisinde, yalvarmak ve okunacak en etkili en tesirli dua nedir öğrenmek istiyorsunuz.

Yuva yıkılmasın, düzen bozulmasın isteği sizde bir dua etme isteği uyandırıyor. Biliyor musunuz? bu çok güzel bir şey. Bugün bir kadın kocasını kendinden başkasına bakmaması gözü arkada kalmaması ve onun mutluluğunu istemesi yuvanın yıkılmasına engel olması kadar güzel bir şey yoktur.

İşte bu gibi kadınlar mutluluğu sonuna kadar hak ediyor. Nitekim kocanız ile ilgili bir takım problemler sıkıntılar geçirmiş olmanız ilişkinizde bir takım sorunlara yol açmış olabilir.

Sadece bu değil onu sizden soğutan bazı etkenler ve şerlerin olması ve özellikle bela ve şer gibi kötü enerjinin etrafınızda olması ile bu sıkıntılar meydana geliyor.

Evet dua gibi en önemli silaha sarılmak doğal içten ve samimiyetle dua yapmak çok önem arz ediyor.

kocayı kendine bağlamak için en etkili dua

Kocayı kendine bağlamak için okunacak en etkili dualar okunması ve bu dualar ile Allah’a niyaz edilmesi tüm şer ve belaları def edecektir.

Çünkü dua mümin kadın ve erkeklerin en güçlü silahıdır. Kocayı eve bağlamak için dua ve niyazda bulunmanın bir adabı ve formülü vardır.

Allah her duaya icabet eder ancak bazı zaman ve mekanlarda icabeti çok hızlı ve etkili olur. Dua günü ve saati olarak cuma günü öğle ezanı ile ikindi ezanı arasını seçin.

Her cuma günü erkekler cuma namazına gittiğinde ezandan hemen sonra dua etmeye başlayın ve ikindin ezanına kadar içten kalple ve samimiyetle dua edin.

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua

Kocayı kendine bağlamak için tesirli dua etkili olması için içinizde olanı tüm samimiyetle dile getirmektir. Şu şekilde dua edin veya bu şekilde dua edin gibi bir dua etme şekli yoktur.

Duanın şartları vardır. Temizlenmek, abdestli olmak, vaktin namazını kılmış olmak ve namaz sonrası (tüyo) 2 rekat Allah rızası için namaz kılıp duaya niyet etmek.

Duaya başlamadan önce bir fatiha okuyup Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (a.s)’e ve ondan önceki peygamberlere sevabını hediye ettikten sonra duaya başlamak.

Bir tüyo daha, Fatiha süresini hediye ettikten sonra “günahlarım için tövbe ettim ya gaffar” çokça söyledikten sonra asıl istediğiniz muradınız ne ise Allah’tan isteyin. Allah duaları kabul eden ve doğru bir şekilde yapıldığında duaları kabul edendir.

Özellikle kocayı kendine bağlamak isteyen kadınlar dua ile birlikte aile içi bazı şeyleri değiştirmeleri gerekli.

Bu ne demek oluyor?

Şöyle ki Allah’a yalvar yakar dua ettik. Gerek kocayı kendine bağlamak gerekse kocayı evine bağlamak veya eskiden olduğu gibi mutlu bir aileye geri kavuşmak.

Dua etmek ve aynı zamanda aile içi kocanız ile ilgili bazı şeyleri değiştirmek içinizden geçen istediğiniz şeylerin olmasına + pozitif olarak destek olur.

Her şey güzel, dua muazzam ve birde fiili olarak harekete geçilmesi gerekir ki bununla ilgili en ince ayrıntısı ile anlatan tavsiye ettiğimiz bir kitap var.

Defne Meriç’in ele aldığı Kocanı Kendine Bağla Kitabı ile öğrenecekleriniz sizi bir çıta daha yükselterek kocanız ile ilgili problem sıkıntı ne varsa çözmenize yardımcı olacaktır.

Defne Meriç‘in Kocanı Kendine Bağla isimli e kitabında bu sıkıntıların üstesinden nasıl geleceğinizi, evlilik sonrası tıpkı ilk günkü gibi refah seviyenizi maksimum derecede artırmanın yolları detaylıca aktarılmakta. Bu kitabı okumadan önceki hayatınız ile okuduktan sonraki hayatınız tamamen değişmiş olacağını görebilirsiniz e kitabı aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Tavsiye e-Kitap Hemen İncele!

Bir yorum

  1. Kocayı kendine baglamak için dua kadınlar kulübü üyeleri mutlaka okuması gerektiğini düşünüyorum anlamlı yazınız için teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir