Kocayı Etkilemenin Yolları

Kocayı Etkilemenin Yolları

Evlilik, dünyanın hiçbir yerinde tadamadığınız duyguları sizlere tattırabilir. Kimselere hesap vermeden sevdiğiniz adam/kadın ile birlikte olmak sizlere sonsuz bir güven hissinin yanı sıra mutluluk da verecektir. Bu durum severek evlenen her ilişki içerisinde olur.

Kimi görücü usulü evlenen çiftler de bu duyguları tatmaktadır. Ama kimi zorunlu şartlar yüzünden evlilik yapmak zorunda kalan çiftler bu duyguları tatmadıkları gibi gün içerisinde birçok sorunu da birbirlerinin yüzüne vurmaktadırlar.

Erkekler için bu tartışmalar, kadınları etkilediği kadar gündelik hayatlarını etkilemez. Ama kadınlar bir süre sonra, tüm ömrünü beraber geçireceği erkek ile yaşanılan sorunlar yüzünden sıkıntılar yaşamaya başlar. Bu sıkıntılar çözmek için ise çeşitli arayışlar içerisine girmektedir.

Kocayı etkilemenin yolları başlığı adı altında internet ortamında çeşitli araştırmalar yapar. Ama bu yazıların çoğu kulaktan doğma bilgilerdir. Doğruluğu sorgulanmalıdır. Şimdi bizler kocanızı etkilemek için neler yapabileceğinizi madde madde anlatacağız.

  • Sıkıldığınızı belli edin.

Bu başlık altında yazılanları okumadan hareket etmeyin sakın. Çünkü sıkıldığınızı belli edin derken yaşadığınız ilişkiden bahsetmiyoruz. Yaşadığınız tartışmalardan bunaldığınızı artık daha iyi bir gün geçirmek istediğinizi ister söyleyerek isterseniz de davranışlarınız ile belli edin. Söylemeyi tercih ediyorsanız artık onunla tartışmak yerine daha güzel dakikalar geçirmek istediğinizi, yaşanılan tartışmaların iki tarafı da yıprattığını söyleyin. Bu sayede sizin tartışma yanlısı olmadığını gören eşiniz size eskisi kadar yüklenmeyecektir.

  • Sürprizler yapın.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi ilişki yaşayan çiftler kocayı etkilemenin yolları başlığı altında daha çok şey yapabilirler. Çünkü ilişkileri aşırı kötü gitmektedir. Yapılacak en ufak olumlu şey onları daha iyi bir seviyeye getirecektir. En ufak olumlu şey için ise küçük sürprizleri deneyebilirsiniz. Mesela eşinize küçük bir hediye alabilirsiniz. Alacağınız hediye giyebileceği türden bir şey ise giydikten sonra çok yakıştığını söyleyerek iltifatlarda bulunabilirsiniz. Eşiniz bunların karşılığında mutlaka bir şeyler yapacaktır. Bu birden olmasa bile zaman geçtikçe eşinizde yaşanan değişimi göreceksinizdir.

  • Güzel yemekler, tatlılar yapın.

Her erkeğin çok sevdiği bir yiyecek mevcuttur. Kendileri el işlerinde pek marifetli olmadıkları için çok sevseler bile bu yiyecekleri yapamazlar. Ama kocayı etkilemenin yolları nelerdir diye soran bir kadın, eşi ile arasını yapmak için bu yiyeceklerin yapımını kısa sürede öğrenebilir. Eşiniz işten gelip dinlendikten sonra bu yiyeceklerden ikram edebilirsiniz. Bir de yaptığınız yiyeceği beğendiğini düşünsenize. Bu sefer gerekli iltifatları siz değil o yapacaktır. Bu sayede günün sonunda mutlu bir şekilde uyku çekebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir