kocayı elde tutmanın 10 altın kuralı
kocayı elde tutmanın püf noktaları

Kocayı Elde Tutmanın Yolları ve Dua’nın Gücü

Kocayı elde tutmanın yolları ile ilgili araştırma yapıyor ve nasıl bir yol izlemeniz gerektiği hakkında bilgi alıyorsunuz. Bu yazımızın sonunda bu konu ile ilgili bir tavsiyemiz var.

Bir kadın kocasını elde tutmak için yapacağı bir takım davranışlar vardır. Bu davranışlar kocayı elde tutmak için yapılan klasik kalıp davranışlardan çok, daha samimi, daha içten ve daha tutarlı davranışlardır.

Kadınlar siz siz olun bu davranışlardan her zaman uzak surun tarzında verilen bilgilerden uzak evde görev dağılımında kadınların daima kocaları ile ilgili annelerinden gördükleri ile değil kendi tarzında kendi iradelerinde düşündükleri ile hareket etmeleri gerekmektedir.

Hata her zaman vardır.

Bazen konuşmak bir şey ifade etmez kalbi kırılan erkek ne yapacağını bilmez ve buz dolabı gibi bir hayatınız olur.

İşte bu buzdolabı gibi tabir ettiğimiz ilişkilerde süre gelen sıkça yapılan hatalar şunlar.

Konuşurken iğneleyici kelimeler sarf etmek, düşünmeden konuşmak anlık duygusal kapılımlar ile ne konuştuğunu bilmemek.

Hep şikayet duyan erkek kadınından çabuk soğur. Kadınında her zaman bahane duyan erkek hayattan lezzet almayı bırakın başka alternatifler arar.

Ona ne istediğini değil istediğinden fazlasını vermez iseniz onu başka bir kucağa atmış olursunuz.

İş işten geçmiş bu tarz hatalar yapmış olabilirsiniz. Hala evlisiniz ve evliliğinizde bir takım değişiklikler görüyorsunuz. Bunlardan biride kocayı elde tutmanın yollarını arayacak kadar çatırdamış bir evlilik.

Her şey bir kenara kocayı elde tutmak için yapılan hatalarda vardır. Bu hatalardan biride ona yaklaşımınızda yaptığınız davranışlar.

Evlilik danışmanları kocamı kendime nasıl bağlarım? sorusunu soran bir kadına ilk söyledikler cümle “Kararlı mısınız?

Bir kadın karar mekanizmasını çok iyi çalıştırması gereklidir. Çünkü önünde zorlu bir maraton var. Kocayı elde tutmak için bazı bileşenlerin iletişimde meydana gelmesi ve kocası ile ilişkisini yeniden imar etmede kararlı olmaya ihtiyacı var.

Eğer siz buna hazır ve kararlıysanız o halde hemen başlıyoruz.

Büyük bir değişim yaşamaya hazır olun ve bu söylenenleri es geçmeyin. Her satır kendi içinde çok anlam taşıyor. Belki uzun bir maratonda sağlam temmeller atmanıza yardımcı olacak bir nitelik taşıyor.

Kocayı Elde Etmenin Yolları Değişim! Değişim! Ve Yine Değişim İle Başlar

Yıllar sonra hayatınız standart ve monoton bir hayata bağlandı. Her şey otomatik ve aynı. Aksiyon yok heyecan bitmiş telaş ve stres içinde geçen ömür hep devam etmeyecek.

Ufak arzular, hayattan bıkmışlık ve eski günlere dönüş özlemi var içinizde ve kıpır kıpır olan o eski günleri özlüyorsunuz.

Evlilik süreçleri heyecan, hayat dolu başlar. Sonraları nedeni bilinmeyen bir yokuş süreci başlar.

Aslında herşeyin nedeni bellidir. Ancak hatıralar şuanki hayatı size kötü göstermekte. Aslında anlık yaşanan her mutluluk mazide kalan mutluluktan bin kat daha lezzetlidir.

Bugün kocayı elde tutma ve kendine bağlamak için değişik yollar aramanın en yaygın sebebi evlilik hayatının heyecanı kalmayan bir yaşam haline dönmesi.

Tatmin ve yeni heyecan arayan koca sizden başka birilerini gördüğünde o kadınla ilgili neler düşündüğünü bilseydiniz ne olurdu.

Bugün boşanma sebeplerinden bir tanesi düşünce okuma bilmeyen kadınların düştükleri durum içler acısı.

Hayat kısa ve geçici olduğunu hepimiz bildiği halde ve yarın sağ kalacağımızın garantisinin bile verilmediği geçici hayat ikliminde anlık kararlar ile dünya hayatımız zindan olmaktadır.

Temiz bir hava, güzel bir koku ve güzel bir söz insana verdiği haz ve yaşama özgürlüğünü kimse veremez.

Üstelik bunların hepsi bedava.

Her şey dil ile başlar söz ile devam eder kalp kırılması ve diğer aşağılayıcı fonksiyonlar ile sonlanır.

Halbuki bir kadın olarak değişimi ilk siz başlattığınızda bu durum sanıldığından daha kolay olacak.

Aldatmak!

Can yakıcı bir davranış olan aldatma kocası ile bir takım sorunları olan evli çiftlerde sıkça karşılaşılan bir durumdur.

Aranızda olan soğuklu, aldatma, elde tutma arayışllarının asıl sebebi ilgi yetersizliği, heyecan eksikliği, cinsel yaşamda monotonluk, cinsel ilişkide %100 tatmin olamama, sağlıklı iletişim kurmada problemler.

Tüm bunları tek celsede çözmek zor değil çok farklı çözüm yöntemleri var. Özellikle kocayı elde tutma ile ilgili baskılayıcı tarzda olmayan çok etkili bu yöntemler kocanız ile ilgili problemli olan ilişkinizi kurtaracak çok önemli etmenler.

Lütfen okumaya devam edin..

Sevgili Okurum..

Olumsuz faktörlere meydan okuyarak işe başlayabilirsin.

Hayat filmlerde olduğu gibi hayat dolu değil. Evet ama ters giden her şey şu koca dünyada şeytanın ve sonu bitmeyen isteklerimizin bize verilmeyişi ile isyan etmemiz ve bununla birlikte gelen kötü enerji olduğunu bilmelisin.

Kocayı Elde Tutmanın ve Değişimin En Etkili Yolu Duadır.

Senin arzun kocayı elde tutmak ve mutlu olmak.

kocayı elde tutmak için dualar okuyor ve Allaha her gün yalvarıyorsun. Bu konuda daha önceki yazım Kocayı Kendine Bağlamak İçin Okunacak En Etkili Dua duanın ne vakitlerde yapacağını ve nasıl bir yol izlemen gerektiğini anlattım.

Kendini kontrol etmeyi bilir ve faaliyet yönünden harekete geçersen kocanın sana olan bağlılığı zaman zarfında artmaya başladığını göreceksin. Hatta onu kendine sanki ilk zamanlarda olduğu gibi aşık bile edebilirsin. Olumsuzu unutmak ve yeninden alevlenen bir aşkın sahibi olmak istiyorsanız tavsiyem budur. Alacağınız sonuç; Ortalama 2 ayda yeniden inşa edilmiş harika mutlu bir yuva ve sana yeninden bağlı bir koca!

Bunu nasıl yapacağım, bununla ilgili nasıl bir yol izlemem gerekiyor? diyorsan binlerce kadına yol göstermiş Kocanı Kendine Bağla Kitabı’nı okumanı tavsiye ediyorum.

İlişkiniz hangi seviyede olursa olsun bu e-kitap evlilik hayatınızın yeniden imar edilmesi konusunda alanında başarılı bir kitap. Adım adım nasıl bir yol izleyeceğinizi, neler yaparak kocanızın size olan bakışını değiştirebileceğinizin en hızlı ve en pratik yollarını yazıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir