Kocaya Cilveli Sözler
Kocaya Cilveli Sözler Nelerdir

Kocaya Cilveli Sözler Nelerdir?

Kocaya cilveli sözler ile bir erkeğin yüreğine dokunmak isteyen kadınların erkekleri etkileyen özel cilveli sözlerin neler olduğunu bilmesi şarttır. Bu cilveli sözleri bilen kadınlar erkekleri kendine bağlamak konusunda olağanüstü güçlere sahip olabilmektedirler.

Çünkü erkekler için sarf edilen cilveli sözler bir kelimeden çok daha fazlasıdır. Erkekler kadınların söyledikleri sözleri kendi kafasında anlamlandırır ve gerçekten güzel bir söz olduğu zaman çok fazla içselleştirerek derin anlam yüklerler.

Erkekleri mest eden sözler erkeği kadına daha bağlı getirdiğinden ilişkiyi de canlandırmaktadır.

İşte tüm bu nedenler göz önünde bulundurulduğunda kadının erkeği etkileyecek cilveli sözleri neden bilmesi gerektiği önem kazanmaktadır. Bir kadın söylediği cilveli sözlerle erkeğinin kalbine ulaşarak onu kendine aşık edebilir.

Kocaya Cilveli Sözler Nelerdir?

Kocalarınıza Nasıl Cilve Yaparsınız?

Cilve yapmanın yollarını arayan kadınlar cilve taktikleri ve cilve örneklerinden oldukça faydalanmaktadır. Cilve yapmak istiyorsanız öncelikle dokunmaktan çekinmemelisiniz. Ancak bunu yaparken çok da ileri gitmemeye, az da olsa dokunulmazlığı korumakta fayda vardır.

Eşinizin omuzlarına, kollarına, sırtına dokunarak cilve yapabilirsiniz. Böylece eşinizin heyecanı artacak ancak çok da fazla ileriye gidemeyerek heyecanını yitirmeyecektir. Kocaya cilve nasıl yapılır diyen ancak yapmaya çekinenlerdenseniz ima sanatının gücünü kullanın!

İmalı konuşmalar yaparak erkeğinizin fantezi dünyasını harekete geçirebilir, hiç olmadık zamanlarda erkeğinizin kafasında sizinle ilgili fantezilere yer açabilirsiniz. Erkeğinizin arzularını harekete geçirecek cilveli sözleri kapsayan cümleler söyleyin ancak bunu doğrudan değil, dolaylı bir şekilde yapmaya dikkat edin!

Cilve yapmanın en basit ve etkili yolu ise kadın gibi kadın olmak ve kadın gibi davranmaktır. Bakışlarınızın gücünü kullanın, erkeğinizin aklını başından almak için ona imalı bakışlar göndermeyi ihmal etmeyin.

Mesajla cilve yapmak istiyorsanız imalı emojiler ve çift anlam yüklenebilecek sözler de çok etkili olacaktır. Eşinizi baştan ayağı süzecek bir bakış atarak kendisini ne kadar istediğinizi gösterebilir ve cilveli sözlerden birini kullanarak onu baştan çıkarabilirsiniz. Bu sayede istediğini yaptıran cilveli bir kadın olabilirsiniz.

Kocaya Güzel Kısa Sözler

Erkekler için aile ve sosyal çevre çok önemlidir. Erkekler ailesinin ve sosyal çevresinin gözünde dağ gibi yıkılmaz ve sarsılmaz bir imaj çizmeye çok dikkat ederler. Bu sebeple özellikle ailesinin ve toplumun karşısında onu yücelten sözler söylemeye dikkat etmelisiniz.

Yatakta Cilve Hakkında

Örneğin birlikte bir şey yapmanız gerektiğinde eşinize sen nasıl istersen öyle yapalım demeniz eşinizi bulunduğunuz ortamda gururlandıracak ve size müteşekkir hale getirecektir. Erkeklerin en çok etkileneceği sözler ise kuşkusuz yatak odasında söylenen cilveli sözler ve bu sözler ile yapılan özel davranışlı cilvelerdir.

Yatak odanızda kocaya güzel kısa sözler söyleyerek eşiniz için cinsel hayatınızı daha çekici hale getirebilirsiniz. Son olarak tavsiyemiz daha fazla cilveli sözler ve kocanız tarafından geri çevrilmeyecek tüyolar içeren bizimde tavsiye ettiğimiz Defne Meriç‘in kaleme aldığı Kocanı Kendine Bağla Kitabı‘nı okumanız. Kocaya cilveli sözler dahil bir çok önemli bilgiler içerein kitabı aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Tavsiye e-Kitap Hemen İncele!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir