Kocamı Nasıl Etkilerim
Kocamı Nasıl Etkileyebilirim Taktikler

Kocamı Nasıl Etkilerim?

Kocamı nasıl etkilerim diye soran bir kadının evlilik hayatında birçok sorun meydana gelmiş olabilir. Ama bunun dışında da bu soruyu sormak zorunda kalan kadınlar ile karşılaşabiliriz. Mesela eşinin çalışma ortamında alımlı ve çekici olan birçok bayanın olduğunu gören bir kadın, sahiplenme psikolojisi ve kaybetme korkusu ile kocasını etkilemek isteyebilir.

Bu neden biraz paranoyaya bağlama ile ilgili olabilir ama kadınlar arasında oldukça önemli bir sorundur. Özellikle eşlerine aşırı sevgi besleyen kadınlar, eşlerinin etrafında bulunan herkesi potansiyel düşman olarak görebilir. Bunun nedenlerini sorgulayamayız.

Çünkü kadın milletinin duygularını açıklayabilmen kimse çıkmadı şimdiye kadar. O yüzden bu soruna yardımcı olabilmek için yapabileceğiniz eylemleri sıralayalım.

Kararlı olun.

Erkekler tutarsız kişiliklerden nefret ederler. Bu nedenle eşinizin karşısında sürekli olarak istikrarlı bir görüntü sergileyin. Örneğin bir gün çok hoşunuza gittiğini söylediğiniz şeyi birkaç gün sonra yermeye çalışmayın.

Erkekler bu ayrıntılara oldukça takılır. Birkaç defa tekrarladığınız zaman sorun olmasa da sürekli aynı durumu sergilemeniz onların dikkatinden kaçmayacaktır. Buna dikkat ederseniz belki de hiçbir zaman kocamı nasıl etkilerim diye sormanıza gerek kalmayacaktır.

Dik duruşunuzdan ödün vermeyin.

Erkeklerin hoşlandığı durumlardan bir diğeri ise kadınların sorunlar karşısında hemen karaları bağlamayıp, dik durabilmesidir. Bunu başarabilen kadın pek yoktur. Çünkü olayları direk duygusal yönden inceleyip yıpranabilirler. O nedenle bir kadın dik durabiliyorsa erkek bunu fark edecek ve diğer kadınlardan farklı bir eşe sahip olduğu için size daha çok yaklaşacaktır.

Eğlenceli vakit geçirmek için çabalayın.

Bunu yapmak sadece kadınların görevi olmasa da eğer kocanızı etkilemek istiyorsanız bunu yapmak zorundasınız. Çünkü erkekler iş hayatlarında sürekli olarak gergin ortamlarda bulunmaktadır. Doğal olarak eve geldiklerinde kafayı dağıtmak ve günün yorgunluğunu atmak isterler. Bunun için de eğlenceli vakit geçirmeye ihtiyaçları vardır. Bu konuda yapabileceğiniz aktiviteler size kalmış olsa da kocanızı tanıdığınız için nelerin onu eğlendirdiğini tahmin edebilirsiniz.

Bazen arkadaş olun.

Kocamı nasıl etkilerim sorusuna yanıt arayan kadınların yapması gereken en önemli madde bu olabilir. Çünkü erkekler kadınlara göre ilişkilerden biraz daha fazla şey beklemektedirler. Kadınlar için sadece sevgi yetebilecekken erkekler için durum böyle değildir. O neden ile eşinize kimi zaman bir arkadaş gibi yaklaşmayı deneyin. Zamanla bunu doğru bir şekilde yapıp muhteşem bir hayat arkadaşlığının yanı sıra harika bir dost da olabilirsiniz. Bu sayede eşleriniz size içlerini biraz daha kolay dökebilirler.

Kocamı nasıl etkilerim sorusuna açıklık getirmeye çalıştık. Sizinde sorularınız veya katkılarınız varsa yorum kısmından yazabilirsiniz. Mesela akla ilk gelen sorular merak edilenler eşini nasıl etkilersin? eşimi nasıl etkileyebilirim?, kocamı etkilemek için ne giymeliyim? orumlarınızı eksik etmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir