Kocamı Mutlu Edecek Mesajlar Nelerdir
Kocayı Mutlu Edecek Mesajlar

Kocamı Mutlu Edecek Mesajlar

Erkekler ufak şeylerden de çok mutlu olabilmekte, eşlerinin söylediği en küçük bir söze bile derin ve büyük anlamlar yükleyebilmektedir. Bu sebeple kocanıza atacağınız güzel bir mesaj kocanızın gün boyu çalışma stresinden arınmasını ve güne daha mutlu devam etmesini sağlayabilir.

Kocamı mutlu edecek mesajlar kategorimizde kocaya söylenebilecek en güzel sözleri sizler için derledik, bu mesajları kocanıza göndererek ona olan ilginizin hala devam ettiğini gösterebilir, kocanıza gün boyu ilham vererek iş stresini azaltabilirsiniz.

Kocamı Mutlu Edecek Mesajlar

Eşini Mutlu Edecek Mesajlar

Sabahları seninle güne başlamak, gözlerimizi yeni bir güne birlikte açmak bana yeniden doğduğumu hissettiriyor kocacığım. Güne senin kokunla, sana sarılarak başlamak bana verebilecek en güzel armağan.

Kocacığım, canım eşim, hayat ortağım, yoldaşım, sana ne söylesem az gelecek biliyorum. Seni seviyorum…

Hayatın bana gönderdiği en nadide armağan sensin canımın içi kocam.

 • Bana hiç keşke dedirtmedin, hep iyilikler yaşattın. Bunun için sana minnettarım.
 • Her yerde seni görüyor, her sözde seni buluyorum kocacığım.
 • Benim tüm yollarım sana çıkıyor, her yol beni sana getiriyor.
 • Kaderimizin birlikte yazıldığına, seni bulduğuma, beni bulduğuna şükürler olsun.
 • Aşkımızın Leyla’yla Mecnun’u kıskandıracağına, asırlara meydan okuyacağını, sevgimizin asla tükenmeyeceğine söz veriyorum canım kocacığım.
 • Benim dünümde sendin, bugünümde sensin, yarınım da sen olacaksın.
 • Kocam deyince akan sular duruluyor benim için hayatım, kışım yaz oluyor ömrüme ömür katanım. Seni sevdiğimi ne kadar söylesem de kelimeler yetersiz kalıyor.
 • Evimizin sarsılmaz en temel direği, gönlümün efendisi, dünya dönmeye devam ettikçe sevmeye devam edeceğim kocam seni çok özledim. Yanımda olmadığın her an sana olan özlemimle yaşıyorum.
 • Kalbime ne kadar sus desem de az geliyor kocacığım. Benim gönlüm sana doymuyor. Sevmeye seninle başladığım için sana minnettarım kocacığım.
 • Sen benim sevdam, evimin direği, demir attığım son liman, içimi titreten insan, sen benim vazgeçemediğimsin. Sen benim kocamsın!
 • Rüzgara yalvarsam senin kokunu getirir mi burnumun ucuna? Ya kuşlara anlatsam sana olan aşkımı, onlar gelip sana anlatırlar mı? Allaha yalvarsam yakarsam seni bana yazar mı kader diye? Özledim seni kocacığım, seni her şeyden çok seviyorum desem inanır mısın bana?

Erkek sevgiliyi mutlu edecek mesajlar sayesinde sevgilinizi oldukça mutlu edebilirsiniz. Erkeğinizi mutlu ederseniz size daha bağlı ve ilgili olacağını unutmayın. Bunun dışında erkekleri mutlu eden hitapları da kullanarak erkeğinizin ilgisini daha da arttırabilirsiniz.

Aslan kocam gibi erkeğinizin gücünü ön plana çıkaran sözler oldukça etkilidir. Erkeklerin hoşlandığı sözleri sizler için derlerdik bu gibi paylaşımların devamı için konu hakkında bir yorum yazarsanız bizi motive edersiniz.

Daha fazla özel mesajların bulunduğu bizimde okumanızı tavsiye ettiğimiz bir e kitap var. Yazarı Defne Meriç‘in Kocanı Kendine Bağla Kitabı‘nı aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Tavsiye e-Kitap Hemen İncele!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir