Kocamı Kendime Bağlamak İçin Hangi Dualar Okunur
Kocayı Kendine Bağlamak İçin Hangi Dua Okumalısın?

Kocamı Kendime Bağlamak İçin Hangi Dua Okunur?

Kocamı kendime bağlamak için ne yapmalıyım? düşünen hanımlar bu yazımızda kocamı kendime bağlamak için hangi dua okunur? sorunuza yanıt veriyoruz.

Sizde kocanız ile ilgili problemlerinizde aklınıza takıulan bir soru var ve cavabını merak ediyorsanız yorum kısmından bize iletin sizin için uzman yazarlarımız cevabını bu yazıda olduğu gibi versin.

Bilindiği üzere ilişkilerde erkek tarafının zamanla eşlerine olan bağlılığı azalabilmektedir. Bu genelde böyle olmaktadır. Bu bağlılık ve ilginin azalması ile birlikte kadın tarafı derin üzüntüler içine girip bu durumu gündelik hayatına yansıtmaktadır.

Bu durum sonucunda da kadınlar, kocalarını kendine bağlamak adına okunabilecek en uygun duayı bulmak için bir arayış içine girebilir.

Bu arayış sonrası belli dualar bulunabilir ama hepsi gerçekçi olmayabilir. Madem bu sorun için harekete geçmek istiyorsunuz biraz çaba sarf etmeniz gerekecektir. Bu nedenle ailelerinizin dağılmasını engellemek ve evliliğinizin ilk yıllarındaki gibi tatlı ve neşeli günlere dönmeniz için sizlere, en bilinen ve en etkili kocayı kendinize bağlama duasını söyleyeceğim.

Duayı içtenlikle okuyup gereken yönergeleri uyguladığınız zaman, evliliklerin yapılmasını emreden yüce Allah’ ın, eşinizin içinde yeniden aşk ve tatlı duyguları alevlendirmesini büyük bir mutluluk ile takip edeceksiniz. Dua sadece söz ile okunmayıp uygulamalı şekilde yapılmalıdır ve şu şekilde yapılır;

Kocamı Kendime Bağlamak İçin Hangi Dua Okunur?

Kocanı Kendine Bağlama Duasının Uygulanış Şekli;

Bu duayı gerçekleştirmek için Allah’ ın bizlere olan sevgisini ve muhabbetini anlatan Ya Vedüd adı ve birkaç küçük detayı birlikte kullanırız. Ya Vedüd ismi, yüce Allah’ ın 99 adından sadece biridir ve sevgi, muhabbet, aşk, mutluluk, sevecenlik, iyilik, huzur, aşk vb. anlamları ifade etmek için de kullanılabilir.

Ya Vedud ismi ile uygulamalı şekilde yapacağınız ve kocanızı kendinize bağlamak için okunacak duanın yapılış şekli şöyledir; İlk yapmanız gereken her ibadette olduğu gibi maddi manevi tüm pisliklerden ruhu arındırmak için kalbinizi güzel düşünceler ile doldurup abdest almalısınız.

İmkanınız bulunuyorsa boy abdesti almanız daha yararlı olacaktır.

Abdest alma işlemini tamamladıktan sonra kalbinizi her şeyden arınmış hissediyorsanız kıbleye dönerek Ya Vedud adını 99 defa tüm kalbinizde hissederek okumalısınız. Bu işlemi tamamladıktan sonra ise 2 veya 4 rekat nafile namazı kılmanız gerekmektedir. Kılacağınız bu namaz kocanızı kendinize bağlamak için en önemli adımlardan biridir. Niyet ise aşağıdaki sözler ile dile getirilmelidir.

Niyet ettim Allah rızası için ( iki – dört ) rekat namaz kılmaya. Bu ibadet umarım eşimi ve onun içtenliğini kendime sapasağlam bir şekilde bağlamam için bir vesile olur. Allah-u Ekber.

Namazı dinimizde ön görülen şartlara göre kıldıktan sonra dua kısmına geçilir.

Allah’ ım sen tüm kudretlerin ve sonsuz yüceliğin sahibisin. Bu nedenledir ki dualarımı kabul etmek için kadirsin. Kocamı kendime bağlamak için yardımına muhtacım. Amin.

Bu yazımızda kocamı kendime bağlamak için ne yapmalıyım? düşünen hanımlar için kocamı kendime bağlamak için hangi dua okunur ? kocamı kendime bağlamak için en etkili dua nedir anlattık umarım beğenirsiniz eğer beğenirseniz bu tarz yazıların devam gelsin istiyorsanız yorumlarınızı bekliyoruz. Saygılarımızla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir