Kocamı Kendime Bağlamak İçin Hangi Dua

Kocamı Kendime Bağlamak İçin Hangi Dua?

Evlilik, dünyada mutlaka tadılması gereken bir duygudur. Çiftler birbirlerine olan aşklarını rahatça yaşayabilir ve kimseye hesap vermek zorunda kalmazlar. Özellikle evliliğin ilk aylarında yaşadıkları aşk herkes için kıskanılası olabilir. Bu durum ilişkinin içerisinde bulunan iki tarafı da mutlu eder.

Ama zaman geçtikçe yaşanılan duygu yoğunlukları monoton bir şekilde dile getirildiği için eski tadı vermemeye başlar. Özellikle erkek tarafı ilgisini başka yönlere doğru kaydırır. Bu durum için kadınlar için oldukça sarsıcı olabilir. Çünkü sürekli olarak ilgisini hissettikleri adamlar artık kendilerinden başka her şey ile ilgilenmeye başlamıştır. Bu neden ile kadınlar birden kaybolan ilginin yerini dolduramaz.

Bunun sonucunda ise kocamı kendime bağlamak için dua yazarak tüm arama motorlarını işgal ederler. Ama bunun için yazılan bir dua yoktur. Kocanızı kendinize bağlamak için yapmanız gerekenler vardır. Bunları uyguladığınız takdirde kocanızı kendinize bağlayabilirsiniz.

Kocamı kendime Bağlamak İçin Hangi Dua Yapılmalı?

Kocamı kendime bağlamak için ne yapmalıyım diye soran kadın aslında cevabı kendinde bulmalıdır. Çünkü eşinizin neler istediğini nelerden hoşlandığını tam olarak siz bilebilirsiniz. Bu neden ile yapmanız gereken ilk şey daha önce yapıp şimdi yapmadığınız şeyleri bir yere not etmelisiniz. Mesela daha önceleri güzel yemekler yapıyorken şimdi yemekleri dışardan söylemeye başlamış olabilirsiniz. Bu örneği sadece demek istediğimi anlamanız için yazdım. Yoksa hiçbir erkek dışardan yemek söylediği için eşinden kopmaz. Ama ne demek istediğimizi tam olarak anlarsanız ve daha önce yapıp şimdi yapmadığınız şeyleri yeniden yapmaya başlarsanız, eşinize kendinizdeki değişimi gösterebilirsiniz. Erkekler bu değişimi görmezden gelmeyecek ve size yakınlaşmaya başlayacaktır.

Bunun haricinde yapabileceğiniz bir diğer şey ise kocanıza onu sıkmadan ilgi göstermek olacaktır. İlgi meraklılarının sadece kadınlar olduğu konusunda bir yanılgıya düşmeyin. Erkekler de kendileri ile ilgilenilmesini çok severler. Örneğin gece siz onu omzunuza yatırın ve saçını okşayın. Bu etkili olacaktır. Tabii saçı ile oynanmasından hoşnut olmayan erkeklerin de olabileceğini unutmayın.

Kocanızı kendinize bağlamak için yapmanız gereken bir diğer şey ise onu biraz rahat bırakmayı deneyin. Sürekli arkadaş çevresi hakkında gereksiz sorular sorarak onu bunaltmayın. Hatta kıskançlık krizlerinize bir süre ara verin. Üstelik eşinizin arkadaşları ile dışarı çıkmasını siz kendiniz bile önerebilirsiniz ya da arkadaşları ile gidebilmesi için sinema bileti de ayarlayabilirsiniz. Tüm bu yazılanları uyguladığınız takdirde değişimi fark edeceksinizdir. Bunların dışında kocanızın sevdiği şeyleri sizin daha iyi bileceğinizi hatırlatmak isterim. Bu şeylere daha çok yönelebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir