Kocama Ne Yaparsam Mutlu Olur
Ne Yapsam Kocam Mutlu Olur

Kocama Ne Yapsam Mutlu Olur?

Kocama Ne Yapsam Mutlu Olur? sorusuna cevap arıyorsanız bu makale tam da size göre.. Bir erkeği mutlu etmenin etkili yöntemi onun kendi gözünden dünyaya baktığında sahip olduğu şeylerin çevresindeki erkekler tarafından elde edilmek istenmesine rağmen sadece kendi bünyesinde var olduğunu veya barındığını görmesini sağlamaktır.

Çünkü bu onların kendilerini hemcinslerinden daha iyi bir konumda görmelerini sağlayacaktır.

Dolayısıyla da bu onların özgüvenini artıracaktır ve bulundukları sosyal statü içerisinde kendilerini daha rahat hissettiklerinden elde etmiş oldukları rahatlık neticesinde yaptıkları işlere kendilerini daha iyi verecekler ve bunun sonucunda hayatlarında elde ettikleri başarıları, daha iyi yaşam koşullarını da beraberinde getireceği için mutlulukları daim olacaktır.

Peki, sonunda mutlu olmaları için en başta onların kendilerini adeta seçilmiş ve üstün bir erkek görmelerini sağlayacak etken ne?

Erkeği Mutlu Edebilecek En Önemli Etken Nedir?

Bu sorunun cevabı da sizsiniz kadınlar. Geçmişten günümüze kadar değişmeyen ve kalıcılığını yıllara meydan okuyarak koruyacak tek bir şey söylememiz istenseydi bu hiç şüphesiz kadın erkek arasındaki birbirine karşı konulamayan çekicilik olurdu.

Varlığınız mutlu olmalarına sebep olan erkekler için bir şey yapmanızı gerektiren neydi peki?

Ne yapmanız gerektiği de bu sorunun cevabındaki küçük nüanslarda gizli.

Erkekler ve kadınlar arasında bazı farklılıklar var.  Cinsiyet farklılıklarının sonucunun getirmiş olduğu cinsellik duygusu ile bunlar açıklanabilir.

Örneğin seks yapmak, bir erkek için ilişkiye girmek, çoğu zaman ânı ilgilendiren bir unsur olsa da kadınlar için olay silsilesi farklı işliyor.

Bir kadın için seks, sadece o anı değil sonrasını da düşünmesini gerektiren bir durumdur.

Çünkü olası bir hamilelik bir kadının hayatını başlı başına değiştirebilir. Kilo aldığında kendisini eskisi kadar güzel hissetmemesine, çalışma saatlerini azaltmasına hatta iş kariyerine ara vermesine sebep olabilir.

Ama erkekler için bunlar söz konusu değil ve daha çok gündelik yaşayan varlıklar olmalarından mütevellit hayatlarının geri kalanında sadece bir kadınla yaşayacak olmalarının onların gözünde yarattığı korkuyu kadınlar, yenmesini sağladı ölçüde ve karşısındakinin her zaman ulaşmak için çabalayacağı yeni şeyler bulup ondaki merak duygusunu taze tuttuğu sürece partnerini mutlu kılacaktır.

Bunlar da her şeyden önce düzenli bir cinsel yaşamdan geçmekte. Sonrasında da güne gözlerini açtığında sizinle evli olduğu için mutlu olmasında…

Bu da sizin kendi kişisel bakımınıza özen göstermeniz gerektiğini göstermekte.

Çünkü erkekler yanındaki kadına etrafındakilerin bakmasını istemese de kendisine dönüp bakmayacakları çekicilik yoksunu birini de yanlarında taşımak istemeyeceklerdir.

Çünkü onların güzel bir kadını etkileyip eşi olmuş olmaları başlı başına mutluluk ve özgüven kaynaklarıdır.

Bu yüzden giyiminize konuşacağınıza ve erkekleri etkileyecek son şey gibi gözükse dahi milyonlarca insanın ve birbirinden güzel kadınların olduğu bu dünyada güzellikten ziyade aşkta azımsanmayacak ölçüde etkili olan onun sizi ilk sevmesine neden olan o özelliği hatırlayıp onu ondan yoksun bırakmamak ilk göreviniz olmalı. (Bu bir beden dili hareketi, gülüşünüz vs. olabilir. ) Çünkü bu onu ve sizi mutlu edecek tek şey.

eşimi cinsellikte nasıl mutlu ederim, cinsellikte eşini mutlu etmenin yolları, evlilikte eşini mutlu etmenin yolları, erkeği mutlu etmenin yolları nelerdir, erkek yatakta nasıl mutlu olur, mutlu eşler birbirine nasıl davranır, eşimi mutlu edecek sözler, eşini etkilemenin püf noktaları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir