Kocama Sürpiz Ne Yaparım
Kocama Ne Süpriz Yapabilirim?

Kocama Ne Süpriz Yapabilirim?

Kocama ne süpriz yapabilirim doğum gününde sevgililer gününde evde ne sürpriz yapabilirim veya eşime sürpriz ne yapabilirim diyorsanız bu yazı tamda size göre.

Okurken hem bir fikir hemde keyif alacağınızı düşünüyoruz. Yorumlarınız nelerdir merak ediyoruz.

Sevdiğiniz adamla flört dönemini geçip, bir ömür boyu birlikte olmaya bütün yakınlarınız önünde söz verdiniz. Hayat iniş çıkışlar ile doludur. Düzenli bir hayata adım atmanızdan ötürü iş, taksitler, çocuk derken ilişkinizde bazı dönemler monotonluk hissinin vuku bulması çok doğaldır.

İşte tam da böyle zamanlarda iki taraf da birazcık bu monotonluğu kırmak adına farklı bir şeyler yapmak ister ve küçük sürprizler içinizdeki romantikliği tekrar açığa çıkaracak harika bir yöntemdir.

Buyurun size bu konuda yardımcı olalım ve  doğum günü hediyeleri ve yıl dönümü gibi özel zamanlarda neler yapabileceğinize değinelim.

Kocama Ne Süpriz Yapabilirim?

Kocama Doğum Günü Sürprizi Fikirleri Nelerdir Diye Soruyorsanız? Okumaya Devam..

Evlilik yıl dönümü hediyeleri ikinizin hakkında olabilir ama unutmamak gerekir ki bu özel gün kocanızın hakkında. Bu yüzden onun hoşuna gidebilecek etkinlikleri araştırmaya gayret edin.

Evlenmiş olabilirsiniz ama her şeyden önce sevgilisiniz. Bunu hiçbir zaman unutmayın. Düşünceniz daha çok sevgiliye sürpriz yapar gibi olsun.

Hepimizin bildiği gibi genel olarak erkeklerin yegane eğlencesi spordur. Futbol, Basketbol gibi maçların biletlerini eşinizin doğum günü için ayırtabilirsiniz. Onunla bu özel zevkini paylaşmanız ve hiç unutamayacağı bir etkinliği beraber geçirmeniz ilişkinize farklı bir boyut kazandıracaktır.

Evde mi zaman geçirmek istiyorsunuz? Oyun oynamayı seviyor ise FİFA yada PES oyunlarından birini alarak beraber oynamaya çalışabilirsiniz. İyi bir oyuncu değilseniz bile onun için bunu denemeniz bile eminiz kocanızı çok etkileyecektir. 

Kocama Ne Süpriz Yapabilirim?

Evlilik Yıl Dönümünde Ne Alınabilir?

Kim demiş erkekler gül yapraklarını sevmez diye?

Romantiklik sadece tek taraflı değildir.

Pek belli etmeseler de erkekler de küçük ayrıntıları severler.

İlişkinizin başından beri süre gelen tüm resimlerinizi ve videolarınızı ( nikahınızda evet dediğiniz o andan birkaç dakikalık sahne gibi ) küçük bir videoda kolaj haline getirip, televizyonunuzda  izleyebilirsiniz.

Bilgisayar programları ile aranız iyi olmasa da online olarak bulabileceğiniz kullanımı çok basit bir çok programdan birkaçını deneyebilirsiniz.

Çocuklarınız var ise anneannelerinde bir gece misafir etmenin kimseye bir zararı dokunmaz. Kocanız için içinizdeki ateşi korlayacak bir gece hazırlayın. En sevdiği yemekleri yapıp, beraber  mum ışığında güzel bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.

Kocama Ne Süpriz Yapabilirim?

Çikolata seviyorsanız, masanızı bir föndü ile taçlandırmayı ihmal etmeyin.

Yatak odanıza biraz renk katın.  internet üzerinden kolaylıkla bulabileceğiniz zevkinize göre farklı ilk çamaşırları sipariş edebilirsiniz.

Umarız kocama ne hediye alabilirim diyen kişilere faydalı olabilmişizdir. Önerdiğimiz bu birkaç öneri siz de bir kıvılcım yakalayabildiyse size önerimiz hemen hazırlıklara başlayın.

Siz ne düşünüyorsunuz bizimle bu yazıya yorum yaparak paylaşın. Kim bilir belkide bir birinden güzel fikirler çıkacaktır.

Bir yorum

  1. ben kocama daha güzel sürpriz yapacağım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir