Koca İlişkiye Girmek İstemiyor ne yapılmalı

Kocam İlişkiye Girmek İstemiyor Ne Yapmalıyım?

Kocam ilişkiye girmek istemiyor ne yapmalıyım diyenler için evlilikte bu problemi çözmenin bazı yolları olduğunu söyleyebiliriz.

Evliliklerde bir süre sonra çeşitli sorunlar meydana gelebilmektedir. Çiftler arasında bazı anlaşmazlıklar, bazı uyumsuzluk ve bazı problemler olabilir. Kişiler sürekli olarak değişmekte ve rutinleşmeler meydana gelmektedir. Bu rutinler de bireyleri sıkmakta ve mutsuz etmektedir.

Her birey hayatında heyecan arar. Rutine bağlayan ilişkiler kopma noktasına kadar gelebilmektedir. Bunun olmaması için bireyler birlikte zaman geçirmelerinin yanı sıra başka insanlarla da geçirmeli ve sosyal hayatlarına devam etmelidirler. Kendi aralarındaki sıkıntıları çözmeli ve eğlenceli vakit geçirmeye çalışmalıdırlar.

Bir süre sonra rutine bağlayan davranışlardan biri de cinsel hayattır. Çiftler arasındaki cinsel hayat sürekli olarak aynı şekilde ve heyecansız olarak devam ederse bir süre sonra sıkar ve bireyleri bu bağlamda rahatsız etmeye başlar. Çiftler birbirlerinden uzaklaşır ve başka bireylere doğru eğilim gösterebilirler.

Evliliklerde bunun olmaması için cinsel hayatı da eğlenceli ve heyecanlı hale getirmek gerekmektedir. Bu şekilde çiftler birbirleri ile uyumlu olur ve evlilik hayatları da normale döner.

Cinsel İlişkide Heyecan

Evliliklerde bir süre sonra eşler ilişkiye girmek istemeyebilir. Bayanların kafalarındaki genel soru ise, ‘kocam benimle ilişkiye girmek istemiyor ne yapmalıyım?’ şeklindedir. Bu durumda bayanlara büyük roller düşmektedir. Bayanlar bu durumu heyecanlı hale getirmelidirler. Kendilerine bakım yapmalı, yeni kıyafetler almalı, saçlarını boyatmalı veya renkli iç çamaşırları almalıdırlar. Bu erkekler için oldukça önemlidir.

Erkeklerde isteksizlik devam ediyorsa, eğer istenirse Viagra içebilirler. Bu da erkeklerdeki cinsel isteği artırmaktadır. Romantizm içerikli film ya da dizi izlemek çiftler için iyi olabilmektedir. Cinsel ilişki sırasında farklı pozlar denenebilir. Heyecanı artıracak ve farklılık katacak ürünler kullanılabilir.

Çiftler arasındaki en önemli unsur cinsel hayattır. Cinsel hayat yıkıntıya başladığında çiftler arasında da sürekli olarak anlaşmazlıklar çıkabilmektedir. Bunun engellenmesi için çiftler çok kötü durumdalarsa öncelikli olarak konuşmalı ve bunu düzeltmek için alternatif yollar aramalıdırlar.

Aynı zamanda normal hayatta aralarında çıkan kavga ve tartışmalar sonucu kırgınlık yaşayan çiftlerde de cinsel isteksizlik görülebilmektedir. Bireyler aralarındaki anlaşmazlığı hallettikten sonra cinsel hayatları da düzelecektir.

Her evlilik bir süreden sonra rutine bağlar ve sıkıcılaşmaya başlar. Bunda en büyük rol bayana düşer. Bayanlar sayesinde evlilik rutinden çıkabilir. Alışılmışın dışında aktivitelere katılmak ve yeni yerlere gitmek dahi bireylere iyi gelecek ve farklı şekilde vakit geçirmeleri onlara yardımcı olacaktır. Kocası ilişkiye girmek istemeyen bayanlar, kocalarını sıkmamalı ve heyecanlı yollar bulmalıdırlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir