Anasayfa » Aile & İlişkiler » Karısını Aldatan Erkek Nasıl Davranır
Karısını Aldatan Erkek Nasıl Davranır
eşini aldatan erkek yalanları

Karısını Aldatan Erkek Nasıl Davranır

Bu yazımızda “Karısını aldatan erkek nasıl davranır” konusuna yer vereceğiz.  İnsanlar ikili ilişkilerde ve evliliklerde çok sayıda sorun yaşamaktadır. Bunlardan bir tanesi de eşlerden birinin diğerini aldatmasıdır.

Aslında bütün aldatmalar bir süre sonra ortaya çıkar. Ama bunun bilinmesi bile durumda bir değişiklik yapmaz. Karısını aldatan erkek nasıl davranır, sorusuna kesin bir cevap bulmak zordur. Çünkü erkeğin yalan söylediğini unutmaması ve eşini şüphelendirecek olan davranışlarda bulunmaması gerekir.

Karısını Aldatan Erkek Nasıl Davranır
eşini aldatan erkek yalanları

Karısını Aldatan Erkek Hangi Yalanları Söyler

Karısını aldatan erkek nasıl davranır, diye merak eden kadınlar için bunun genel bir ifadesi olmadığını vurgulamıştık. Ancak yine de belli başlı erkek yalanları bulunmaktadır. Bunlardan en sıradanları arkadaşlarla halı saha maçına gitmek, iş toplantısına katılmak, işi uzamak gibi söylenebilir.

Bu yalanları anlamak her zaman çok kolay değildir. Çünkü evli insanlar belli bir standarda oturdukları ilişkilerinde arkadaşlarıyla halı saha maçı, iş toplantısı gibi ekstra aktivite ya da zorunluluklara katılabilmektedir.

Bu nedenle eşler yine bir halı saha maçı yine bir iş toplantısı diye düşündükleri dışarıda geçirilen zamanlardan şüphelenmemektedir. Bu gibi durumlarda işi batıran genelde arkadaşlardır. Bir yerde karşılaşıldığında “Ne zamandır halı sahaya gelmiyorsun!” diyen bir arkadaş, durumu hayli çıkmaza sokacaktır.

Kadınlar aldatıldıklarından şüphelendiklerinde genelde eşlerinin arkadaşlarına sorular sormakta ve böylece bir açık bulmaya çalışmaktadır.

Karısını Aldatan Erkek Nasıl Davranır

Erkek Aldatırsa Ne Yapar?

Aldatan erkek nasıl anlaşılır diye merak edenler için şunu söyleyebiliriz: Eşiniz size karşı daha ilgisiz daha soğuk duruyorsa büyük ihtimalle sizi eskisi kadar önemsemiyordur.

Derdinizi anlattığınızda geçiştiren cevaplar alıyorsanız, önceden tepki verdiği durumlara ya da olaylara sizin açınızdan artık tepkisiz yaklaşıyorsa bu da size olan ilgisini kaybettiğinin bir göstergesi olabilir.

Ancak başta da belirttiğimiz gibi bu şekilde davranan bütün erkeklerin karısını aldattığını söylemek de mümkün değildir. Sizi şüphelendirecek bir davranışta bulunuyorsa yani görmenizi istemediği mesajlar, gizli telefon konuşmaları gibi şeyler fark ediyorsanız bu güven sarsıcı bir harekettir.

Çoğu kadın böyle bir durumda ters giden bir şeyler olduğunu anlar. Ancak her ilgisiz erkeğin karısını aldattığı ya da onu sevmediğini söylemek yanlış olur. İnsanların bazı dönemlerde kimseye anlatmak istemediği bireysel sorunları ya da dönemsel içe kapanışları olabilmektedir.

Bu nedenle erkek ilgisiz davranmaya başladığında bunun nedenini anlamaya çalışmalı ve bazen yalnız kalmak istiyor olabileceği de akla getirilmelidir. Kocanızın tavırlarını sizden daha iyi bilen olamaz, bunun için en iyi gözlemi kendiniz yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir