Anasayfa » Alışveriş » İğne Oyası Motif İşleme Aparatı Yapımı

İğne Oyası Motif İşleme Aparatı Yapımı

İğne oyası motifleri sizinde bildiğiniz üzere toplu iğne kutusu ile çıkarılmakta idi. Ancak ne var ki toplu iğne kutusu ile uzun süre iplerin gerilmesi ile işlenmesi toplu iğne kutusunun eğilmesine neden olmaktadır. Çünkü toplu iğne kutusu plastikten imal edildiği için zamanla eğilip bükülebiliyor.

Bu nedenle girişimci bir bayanın bu işe bir çözüm üretmesi iğne oyası işleyen bir çok bayanın daha hızlı daha pratik ve kolay kolay eğilip bükülmeyen bu aparatlar ile binlerce motif çıkarması adına bir buluş yapıldığı görülüyor.

İğne oyası işleyen bayanların çokça hoşuna gideceği bu aparatları tavsiye ediyoruz. İğne oyası motiflerinin işlendiği bu apartların en önemli özelliklerinden bir tanesi sert bir tabakadan ve sağlam özel bir kumaştan imal edilmesi.

Sipariş Vereceğiniz İnstagram Adresi:

https://www.instagram.com/gelin_ceyiziii/

Fabrika yapımı olmadığından sağlam bir yapıda olması aparatı daha değerli kılmaktadır. Bunun yanında elin kavranması ile yumuşacık eli yormayan bir tutma yeri bulunmaktadır. İğne oyası motifi işleyenlerin bu aparatlardan bir defa işlediklerinde artık toplu iğne kutusunu ellerine almadıkları gözlemlenmektedir.

Kolay kolay eğilip bükülmeyen iğne oyası aparatı özel olarak sağlam malzemeler ile üretimi yapılmaktadır. Kullanımı toplu iğne kutusundan çok daha kolay, elden tutulduğunda hissedilebilir derecede yumuşak olup içerde sınırsız sayıda iğne geçirip çıkarabileceği birde özel bir malzemesi bulunmaktadır.

İğne oyası aparatı yapımı hakkında video veya bilgiye rastlayamadık. Bu konuda aparat yapımını farklı yerlerde hazırlatan bir girişimci bayan bulunmaktadır. iğne oyası aparatları sağlam ve değişik boyutlarda sipariş verebilirsiniz.

Kolay kolay yıpranmayan bu özel aparatı bu ” https://www.instagram.com/gelin_ceyiziii/ ” instagram adresinden güvenle sipariş verebilirsiniz.  Evde el becerisi iğne oyası motifleri bu aparatlar ile bir başka güzel çıkmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir