Anasayfa » Göğüs Nasıl Büyür » Göğüs Büyütme Egzersizleri Kadın
Göğüs Büyütme Egzersizleri Kadın

Göğüs Büyütme Egzersizleri Kadın

Göğüsler kadın bedeninin en estetik ve ilgi çekici bölgesi, dolayısıyla her kadın büyük ve şekilli göğüslere sahip olmak istiyor, ancak ne yazık ki her kadının böyle göğüslere sahip olduğunu söyleyebilmek zor.

Küçük göğüsler kadınların kendini ciddi anlamda kötü hissetmesine hatta komplekse girmesine dahi neden olabilir.

Eğer siz de küçük göğüslü olmaktan yakınıyorsanız bu durum karşısında çaresiz değilsiniz, zira göğüs büyütme yöntemleri bitkisel çözümler ile göğüslerinizin istediğiniz ölçülere gelmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca göğüs büyütme ameliyatları ile kıyaslanınca hem daha risksiz hem de çok daha ucuza mal olan göğüs büyütme bitkisel çözüm alternatifleri kolay uygulanışları ile de ilk tercihiniz olmalı.

Göğüs Büyütmede Bitkilerin Gücü

Göğüs büyütme konusunda başvurulabilecek en makul yöntem yazımızın başında da belirttiğimiz gibi bitkiler.

Bu nedenle memeler nasıl büyütülür diyorsanız göğüs büyüten bitkilere göz atmanızda fayda var. İşte en etkili göğüs büyüten bitkilerden bir kaçı.

Çemen otu: Çemen otu son derece zengin bir bitki, hem vitaminler hem de mineraller içeriyor ayrıca içerisinde bulunan diosgenin maddesi göğüslerin büyümesine yardımcı oluyor.

Rezene tohumu: Birçok hastalığın doğal tedavisi için kullanılan rezene tohumu aynı zamanda göğüs büyütmek ve anne sütünü artırmak için de kullanılıyor.

Susam yağı: Göğüs büyütme bitkisel çözüm alternatiflerinden biri olan susam yağı ile göğüslerinize düzenli masaj yaparak büyüme elde edebilirsiniz. Bu arada susam yağı göğüs büyütme kremleri için de kullanılan ana maddelerden biri.

Göğüs Büyütücü Egzersizler Resimli Anlatım

Göğüsleri ameliyatsız büyütmenin yollarından biri de egzersizler. Düzenli olarak aşağıdaki resimlerde gösterilen egzersizleri yaparak göğüslerinizin büyümesini sağlayabilirsiniz.

5 dakika aralıklarla 20 x 4 Toplam 60 Defa

Göğüs Büyütme Egzersizleri Kadın

5 dakika aralıklarla 5 x 4 Toplam 20 DefaGöğüs Büyütme Egzersizleri Kadın

5 dakika aralıklarla 10 x 4 Toplam 40 Defa

Göğüs Büyütme Egzersizleri Kadın

5 dakika aralıklarla 5 x 6 Toplam 30 Defa  Göğüs Büyütme Egzersizleri Kadın

 

Bir önceki yazımız olan Göğüsleri Ne Büyütür? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir