Göğüs Büyütme Egzersizleri Kadınlar İçin Tavsiyeler

Göğüsler kadın bedeninin en estetik ve ilgi çekici bölgesi, dolayısıyla her kadın büyük ve şekilli göğüslere sahip olmak istiyor, ancak ne yazık ki her kadının böyle göğüslere sahip olduğunu söyleyebilmek zor. Küçük göğüsler kadınların kendini ciddi anlamda kötü hissetmesine hatta komplekse girmesine dahi neden olabilir.

Eğer siz de küçük göğüslü olmaktan yakınıyorsanız bu durum karşısında çaresiz değilsiniz, zira göğüs büyütme yöntemleri bitkisel çözümler ile göğüslerinizin istediğiniz ölçülere gelmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca göğüs büyütme ameliyatları ile kıyaslanınca hem daha risksiz hem de çok daha ucuza mal olan göğüs büyütme bitkisel çözüm alternatifleri kolay uygulanışları ile de ilk tercihiniz olmalı.

Göğüs Büyütmede Bitkilerin Gücü

Göğüs büyütme konusunda başvurulabilecek en makul yöntem yazımızın başında da belirttiğimiz gibi bitkiler. Bu nedenle memeler nasıl büyütülür diyorsanız göğüs büyüten bitkilere göz atmanızda fayda var. İşte en etkili göğüs büyüten bitkilerden bir kaçı.

Çemen otu: Çemen otu son derece zengin bir bitki, hem vitaminler hem de mineraller içeriyor ayrıca içerisinde bulunan diosgenin maddesi göğüslerin büyümesine yardımcı oluyor.

Rezene tohumu: Birçok hastalığın doğal tedavisi için kullanılan rezene tohumu aynı zamanda göğüs büyütmek ve anne sütünü artırmak için de kullanılıyor.

Susam yağı: Göğüs büyütme bitkisel çözüm alternatiflerinden biri olan susam yağı ile göğüslerinize düzenli masaj yaparak büyüme elde edebilirsiniz. Bu arada susam yağı göğüs büyütme kremleri için de kullanılan ana maddelerden biri.

Göğüs Büyütme Egzersizleri Kadınlar İçin Tavsiyeler

Göğüs Büyütücü Egzersizler Resimli Anlatım

Göğüsleri ameliyatsız büyütmenin yollarından biri de egzersizler. Düzenli olarak aşağıdaki resimlerde gösterilen egzersizleri yaparak göğüslerinizin büyümesini sağlayabilirsiniz.

Göğüs büyütmek için ameliyat olanların sayısı oldukça fazla olmakla birlikte, göğüslerinden memnun olmayan kadınlar oldukça fazla sayıdadır. Göğüs büyüme egzersizleri ile birlikte daha büyük göğüslere doğal yollarla kavuşabilmek mümkün hale geliyor. Dogal yollarla gögüs büyütme yöntemlerinden biride günlük yapılan egzersizler

Wall-Up: En kolay yapılabilen göğüs büyütme egzersizidir. Şınav hareketiyle benzerlik göstermekle birlikte, Wall-Up hareketinde duvardan destek alınmaktadır. Ayaklar omuz genişliğinde açılarak, avuç içlere duvara yönelecek şekilde kollar duvara yaslanır. Burun duvara değene kadar kollar dirseklerden itibaren bükülür, burun duvara kadar geldiğinde 10 saniye beklenir ve hareket tekrarlanır. 5 tekrar başlangıç için yeterlidir.

Flys: Flys hareketi, ağırlıklarla yapılabilen bir harekettir. İki ağırlık iki ele alındıktan sonra, kollar yere paralel olana dek açılır. Ardından kollar, göğüsün üzerinde birleşecek şekilde kaldırılır. Flys hareketinin tam anlamıyla etki edebilmesi için setler yapılırken kollar düz olmalıdır.

Rotation Push-Up: Normal şınav çekerek Rotation Push-Up hareketine başlanır. Şınav esnasında yukarı kalkıldığında, düz vücut pozisyonu alınır. Sol kol düz olacak şekilde yukarıya doğru açılır ve vücut da kolay beraber döndürülür. Sonrasında kol indirilerek şınav pozisyonuna geri dönülür. 10 tekrar yeterli olacaktır.

5 dakika aralıklarla 20 x 4 Toplam 60 Defa

Göğüs Büyütme Egzersizleri Kadınlar İçin Tavsiyeler

5 dakika aralıklarla 5 x 4 Toplam 20 DefaGöğüs Büyütme Egzersizleri Kadınlar İçin Tavsiyeler

5 dakika aralıklarla 10 x 4 Toplam 40 Defa

Göğüs Büyütme Egzersizleri Kadınlar İçin Tavsiyeler

5 dakika aralıklarla 5 x 6 Toplam 30 Defa  Göğüs Büyütme Egzersizleri Kadınlar İçin Tavsiyeler

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir