en iyi tüy dökücü krem

En İyi Tüy Dökücü Krem

En iyi tüy dökücü krem hem erkekler hemde kadınlar için en fazla yorum alan ve tavsiye edilen kremlerin bir listesini hazırladık. Sizinde daha önce kullandığınız bir tüy dökücü krem var ise olumlu veya olumsuz; tavsiye ediyor veya etmiyorsanız bilgilendirmek amaçlı yorum kısmından yazabilirsiniz.

Tüy dökücü kremler kadın ve erkeklerin vücutlarının çeşitli bölgelerinde bulunan tüylerden kurtulmaları için üretilmiş olan ürünlerdir. Bu ürünler piyasada çok fazla tür ve çeşitte bulunur. Ancak bu ürünlerin pek çoğu gerçekten tüylerden kurtulmakta etkili olan ürünler değildir. Bu sebeple kadın ve erkeklerin tüylerinden kurtulmaları ve daha uzun süre tüysüz kalmaları için en iyi kremleri bulmaları gerekir. Bizler bu gerekliliğin farkında olarak en iyi tüy dökücü krem çeşitlerinin bir listesini hazırladık.

Tavsiye Edilen En İyi Tüy Dökücü Krem Çeşitleri

Tüy veya kıllar insan vücudunun kol, bacak, özel bölge, koltuk altı ve yüz gibi pek çok bölgesinde çıkarlar. Bu nedenle de görüntü açısından büyük rahatsızlık yaşatırlar. Özellikle yaz aylarında kaşınma ve tahriş gibi sorunlara neden olurlar. Bu sebeple bulundukları ortamlarda rahat etmek isteyen kişiler tüy ve kıllarından kurtulmak için kremleri kullanabilirler. Ancak tüy dökücü krem ürünleri erkek ve kadınlar için özel olarak üretilmiştir. Bu sayede cinsiyete bağlı gelişen kıl yapılarına bağlı olarak etki sağlarlar.

Erkekler İçin Tüy Dökücü Kremler

Tüy dökücü kremler arasında erkekler düşünülerek üretilmiş olan ürünler yer alır. Bu ürünler sayesinde erkekler kol, bacak, göğüs, sırt, özel bölge ve yüz bölgelerindeki kıllardan kurtulabilirler. Böylelikle daha iyi görünüm kazanabilirler ve kıllar sebebiyle yaşadıkları rahatsızlıkları ortadan kaldırabilirler. Bunun için erkeklerin vücut bölgelerine göre seçebilecekleri pek çok tüy dökücü krem piyasada bulunur. Tüy dökücü krem kullanmak isteyen erkekler onlar için hazırladığımız en iyi tüy dökücü krem listemizi inceleyebilirler. Bu ürünleri uygulama talimatlarını okuyarak ve doğru bölgeye uygulayarak kullanıp kıllarından kurtulabilirler.

Bioder Erkek Tüy Dökücü Krem 100 Ml

en iyi tüy dökücü krem

Bioder erkekler için üretilmiş olan tüy dökücü krem çeşididir. 100 ml olan krem tüylerin dökülmesi için kullanılır ve kullanım sonrasında tüylerin azalmasında etkili rol oynar. Ayrıca yeni çıkan tüyler daha güçsüz çıkar. Bitkisel içeriğe sahip olan tüy dökücü krem hoş bir kokuya sahiptir ve bu nedenle kullanım anında rahatsız etmez. Ayrıca kullanımın ardından vücudun uzun bir süre nemli kalmasını sağlar. Kısa tüylerde de etkisini gösteren krem kullanım sonrasında vücudun yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar.

Kremin kullanımı son derece basittir. Tüy bulunan bölgeye krem uygulanır ve 3-6 dk kadar bekletildikten sonra temizlenir. Ancak temizleme için tüylerin alınır olması beklenmelidir. Hassas cilde sahip olan kişilerin en fazla 3 dk bekleyip temizlemeleri önerilir.

Trendyol’dan Satın Al!

Depitak Erkek Tüy Dökücü Krem 100 ml

Tüy Dökücü Krem

Erkekler için üretilmiş olan en iyi tüy dökücü kremler arasında Depitak erkek tüy dökücü krem ürünü de yer alır. 100 ml boyutunda olan bu ürün erkekler tarafından vücudun çeşitli bölgelerinde kullanılabilir. Acısız ve tüylerden hızlı kurtuluş sağlar. Ayrıca krem kullanım sonrası cildin nemlendirilmesini sağlar.

Tüy dökücü kremin etki göstermesi için tüylerin çıkış yönüne uygun şekilde sürülmesi ve tüylü bölgeyi kapatması gerekir. Yaklaşık 7 dk beklendikten sonra spatula yardımıyla krem ve dökülen tüyler temizlenebilir. Tüylerin alınmaması durumunda biraz daha beklenebilir ancak bekleme için önerilen maksimum süre 10 dakikadır. Ürünün tahriş olmuş cilde uygulanmaması, temizlemenin sıcak suyla yapılmaması ve yeni uygulamanın ilk uygulamadan 24 saat sonra yapılması önerilir.

Trendyol’dan Satın Al!

Veet Men Tüy Dökücü Men Krem 200 ml

en iyi tüy dökücü krem

Erkeklere özel üretilen tüy dökücü kremlerin en iyilerinden birisi de Veet tarafından üretilmiş olan Veet men tüy dökücü kremdir. Krem 200 ml şeklinde hazırlanmış olup tüylerin alınması yanı sıra cildin 24 saate kadar nemlenmesini sağlar. Krem smooth-fresh teknolojisine göre üretilmiş olan bir ürün olması sebebiyle hoş bir kokuya sahiptir. Bu da kullanım sonrası vücudun krem kokmasını engeller.

Kremin uygulanabileceği yerler ise kasık, sırt, bacak, göğüs, kol ve koltuk altları bulunur. Bu bölgelere kılların üzeri örtülecek şekilde uygulanır. Ortalama bekleme süresi 3-6 dk olur ve sonrasında krem temizlenir.

Trendyol’dan Satın Al!

Kadınlar İçin Tüy Dökücü kremler

Tüy dökücü kremler arasında kadınlar için özel olarak üretilmiş olan ürünler de bulunur. Bu ürünler kadınların kol, bacak, özel bölge, bikini bölgesi ve yüzlerinde bulunan tüylerden ve kıllardan kurtulmalarına yardımcı olur. Bu ürünleri kullanarak tüylerinden kurtulan kadınlar mini etek, bikini, sıfır kol badi ve açık elbise gibi giymek için erteledikleri kıyafetleri giyebilirler. Çünkü vücutlarında tüylerin bulunması onların görüntülerinin hoş olmaması sebebiyle bu tür ürünleri giymelerini engeller.

Tüylerinden kurtulmak isteyen kadınlar için üretilmiş pek çok tüy dökücü krem vardır. Farklı markalar altında üretilen bu ürünlerin içerikleri ve kaliteleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle seçim yapmak oldukça zordur. Bizler kadınların ürün seçmedeki zorluğunu ortadan kaldırmak için kadınlar için en iyi tüy dökücü krem listesi hazırladık. Listemizi inceleyenler en iyi ürüne sahip olabilirler. Ancak fayda sağlamak için ürünleri talimatlarına uygun kullanmaları gerekir.

Veet Duşta Tüy Dökücü Krem Hassas Ciltler İçin 150 Ml

en iyi tüy dökücü krem

Kadınlar tarafından kullanılabilecek en iyi tüy dökücü kremler arasında Veet duşta tüy dökücü krem bulunur. Bu ürün hassas ciltler için üretilmiş olan bir üründür. 150 ml’lik olan krem bacak, kol, koltuk altı ve bikini bölümlerinde kullanım için uygundur. Bu krem uygulama sonrasında 7 gün boyunca pürüzsüzlük sağlar. Ürün kuru cilde uygulanır ancak duşta kullanım için üretilmiştir. Bu nedenle kuru cilde uygulanır ve krem vücutta iken duşa girilir.

Duş sonrasında krem kutusu içerisinde yer alan spatula yardımıyla krem temizlenir. Krem kullanıldıktan sonra çıkan tüyler eskisi kadar sert olmaz. Ayrıca temizleme için kullanılan spatula keskin olmadığı için tıraş bıçağı kullanımlarında görülen çizik ve kesikler vücutta görülmez. Ayrıca krem güzel ve fresh kokulu olarak üretilmiştir ve kullanım sonrası çevreye kötü koku yaymaz. Bunun dışında vücuda uygulama sonrası 24 saat nemlendirme özelliği vardır.

Trendyol’dan Satın Al!

Ice Therapy Tüy Dökücü Krem 250 Ml

En İyi Tüy Dökücü Krem

Ice Therapy tüy dökücü krem kadınların tüylenme sorunlarının ortadan kalkması için üretilmiş olan bir üründür. 250 ml’lik ürün vücudun tamamında kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Tahriş yapmadığı için özel bölgelerde kullanıma da uygundur. Ürünün içerisinde aqua, argan, mentol, gliserin, esans ve potasyum yer alır.

Buz terapi kremi olarak da anılan krem lazer epilasyona alternatiftir. Tüylerinden kurtulmak isteyen kadınların 3-6 seans aralığında kullanım yapmaları önerilir. Kıl sertliğine bağlı olarak seans sayısı artırılabilir. Bu seansların tamamlanmasıyla kadınlar tüylerinden kesin kurtuluş yaşarlar. Krem tüylü olan bölgeye sürülür ve 5 dk bekletilir. Spatulayla tüylerin alınıp alınmadığı kontrol edilir ve alınıyorsa tüm bölge temizlenir. Tüylerin alınmaması durumunda bir süre daha beklenebilir.

Trendyol’dan Satın Al!

Avon Works Yüz İçin Tüy Dökücü Krem 15 ml

Avon Works Yüz İçin Tüy Dökücü

Ürün Avon tarafından yüzde bulunan tüylerden kurtulmak isteyenler için üretilmiş olan tüy dökücü kremdir. Krem 15 ml olarak üretilmiş olun hassas yüze sahip olan kişiler tarafından kullanıma uygundur. Yüz bölgesinde bulunan kılların üzerine uygulanır ve bekleme sonrasında temizlenir. Kısa süre içerisinde de etkisi görülmeye başlar. Krem sayesinde ipek gibi pürüzsüz görünen bir yüze sahip olabilirler.

Trendyol’dan Satın Al!