Anasayfa » Alışveriş » En İyi Powerbank
en iyi powerbank
en iyi powerbank tavsiye

En İyi Powerbank

En iyi powerbank insanların hayatını kolaylaştıran, kullanırken zorluk çıkartmayan ve pili uzun giden ürünlerdir. Çok para verip, sadece ismi olduğu için alınan Powerbank ürünlerdense, farklı ürünlere yönelmek ve alternatifi aramak her zaman daha iyidir. Dünyaca ünlü markalardan yeni çıkan markalara kadar sıraladığımız özel listemizde, kaliteli ve şarj süresi uzun olan en iyi powerbanklar yer almaktadır.

Powerbank satın alırken dikkatli olmanız gereken konular hakkında bilgi verdiğimiz yazımızda, ürünlerin teknik özelliklerinden fiziksel özelliklerine kadar pek çok konuda bilgi bulabileceksiniz. En kaliteli ve güvenilir firmaların yer aldığı listemizde, kullanımı pratik ve uzun süre sizleri idare edecek olan ürünlerin derlemesi bulunmaktadır.

En İyi Powerbank Hangisi?

Listemize geçmeden önce powerbank nasıl seçilir seçim yaparken nelere dikkat etmek gerekir. Öncelikle powerbank seçilirken, ihtiyacı karşılayıp karşılamayacağına odaklanılmalıdır. Ev dışında kullanılacak olan en iyi Power bank hızlı şarj edilebilen ve şarjı uzun süre giden ve müşteriyi memnun edendir. Kalite ve powerbank fiyat aralığı karşılanabilir düzeylerde olduğunda, birçok telefon kullanıcısı en mantıklı olanı tercih etmek isteyecektir.

Yüksek fiyatlar ödeyerek, kaliteli malzeme alındığına dair olan inanç artık yerini değiştirmektedir. Güvenilir ve sağlam olan malzemelerden üretilen Powerbank ürünleri tanınan ve bilinen markalardan olmak zorunda değildir. Dünyaca ünlü fakat ülkemizde çok fazla tercih edilmediği için şans verilmeyen ürünler de mevcuttur.

Telefonunuzu günde kaç kere doldurmak istediğiniz birinci sorudur. Birden fazla doldurmanız gerekiyorsa mAh seviyesi yüksek olanları tercih etmeniz mantıklıdır. Bunun yanında tek kişi mi iki kişi mi kullanacağınız da tartışma konusu olmalıdır. Eğer iki kişi aynı anda kullanmak istiyorsa, ürünün çift çıkışlı olması gerekir.

Led gösterge, şarj göstergesi ve kablo girişlerinin çeşitliliği de ürünlerde aranan özelliklerdir. Bunun yanında üretilen ve USB giriş çıkışa uygun olan teknolojik kulaklıkların, saatlerin de hızlı şarj edilip edilmeyeceğine karar verilmelidir. Eğer farklı modları olan ürünler tercih ederseniz, şarj süresi kısalabilir ve hızlı şarjdan yararlanabilirsiniz.

Xiaomi Powerbank 20000 mAh

xiaomi powerbank
xiaomi 20000 mah powerbank

 

Trendyol’dan Satın Almak İçin Tıklayın!

En iyi taşınabilir şarj cihazı listesi arasına giren Xiaomi marka, 20000 mAh kapasiteyle, muadillerine fark atmış görünmekte. En çok tercih edilen bir diğer marka olan Samsung’un neredeyse iki katı kadar depolama ve kullanım alanı bulunan Xiaomi, dünya devi olma yolunda ilerlemektedir.

Üzerinde şarj göstergesi de bulunan bu ürün, tek bir USB çıkışına sahiptir. Telefonlarınızı, bluetooth teknolojisiyle üretilmiş olan kulaklıkları, akıllı bileklik ve saatleri şarj etmenize yarayan bu çıkış, gün içinde defalarca şarj edebiliyor.

Xiaomi marka Powerbank içerisinde lityum polimer piller barındırmaktadır. Yüksek enerji tutma kapasitesi de yine bu pillerden gelmektedir. Yüksek ve hızlı şarj imkanı sağlayan, 9 katmanlı devre korumasıyla yepyeni bir teknolojiye imza atan Xiaomi, hem fiyatını hak etmekte hem de müşterilerine yüksek performansla hizmet sunmaktadır.

Kaliteli malzemelerden üretilen dış kabuğu, darbelere karşı koruma kapasitesine sahiptir. Zarif tasarımıyla taşımayı da kolaylaştıran ürün, hızlı şarj ve deşarj özelliklerini beraberinde getirmektedir. Çift yönlü hızlı şarj teknolojisiyle hem kendisini hem de telefonları hızla doldurabilmektedir.

Yenilikçi tasarımları ve ürünleriyle sıkça karşımıza çıkan Xiaomi marka, düşük güç tüketme özelliği olan kulaklık, akıllı saatler ve bileklikler için özel bir mod geliştirmiştir. Bu mod sayesinde enerji akımı ürünleri bozmayacak seviyede sabit tutularak şarj edilmesi sağlanmaktadır.

Özel yapısı sayesinde telefonlarınızı hızla dolduran ürün aynı anda da enerji tasarrufu yapma imkanına sahip. Uzun yolculuklarda ve telefon şarj edemeyeceğiniz zamanlarda kullanımı çok pratik olan Xiaomi, birçok ürünü şarj ettiği halde gün sonunda içinde hala enerjisi kalmış halde bitirmektedir.

Samsung Powerbank 10200 mAh Fast Charger

samsung powerbank
samsung powerbank 10200 mAh

Trendyol’dan Satın Almak İçin Tıklayın!

Samsung’un zarif tasarıma sahip, kibar ve tüm aygıtlarla uyumlu teknolojik ürünü fast charger en iyi taşınabilir şarj cihazı sıralamasında ikinciliği hak ediyor. Hareket halindeyken şarj edilen ürünlerin korunmasına yönelik iç mekanizması bulunuyor. Akımın düzenlenerek, şarj dolum seviyesine zarar vermesi engellenmektedir.

Samsung fast charger ile hızlı olarak 220 dakika şarj edebiliyor olması mümkün. Eğer yavaş yani standart şarj hızını kullanırsanız toplamda 315 dakika boyunca şarj edebileceksiniz. İki cihaza aynı anda enerji aktarımı yapan ürün, iki kişinin de telefonlarını doldurmasını sağlamaktadır.

Üretilen ve kullanılan diğer tüm USB girişli ürünlerde de hızlı şarj özelliğini devam ettiren Samsung fast charger, hem kibar olması hem de 220 gram olmasıyla çok kolay taşınabilmektedir. Kullananların iyi ki aldım dediği ürün 14 mm kalınlığa sahiptir. Son derece ince olduğu için cepte de kolaylıkla taşınır durumdadır.

Duracell Powerbank

en iyi powerbank
duracell powerbank

Trendyol’dan Satın Almak İçin Tıklayın!

Dünyaca ünlü pil markası Duracell’in en iyiler arasındaki sıralamasında üçüncü olmasını son derece alakalı buluyoruz. 2,4 Amper giriş ve çıkışlara sahip olan ürün, 2 kat hızlı şarjla hayatınıza kısa sürede geri dönmenizi sağlamaktadır. Artırılmış özellikleri ve 3 yıllık garanti süresiyle, müşterilerinin ilgisini üzerine çekmektedir. Pil görüntüsünü andıran tasarımı, büyük bir ilgi uyandırmaktadır. Bakır renkli üst kısmı ve siyah renkli alt kısmı, tam bir Duracell pil şeklinde görünmektedir.

Son derece hafif tasarımla uygulanan Powerbank, cebinizde ve çantanızda ağırlık yapmadan taşıma imkanı sağlamaktadır. Toplamda 72 saat boyunca şarj edebiliyor. Harika taşınabilir şarj aleti olna bu ürün, kamp kullanımlarında da son derece işlevsel olarak görülmektedir.

Fiyat performans olarak uygun olan Duracell, teknolojinin gelişmesiyle kendi pillerinin kalitesini de kanıtlar nitelikte bir Powerbank üretimi gerçekleştirmiştir. USB üzerinden güç gerektiren saat ve kulaklık gibi farklı teknolojik aletlerin de hızla şarj olmasını sağlamaktadır.

Dexim 10000 mAh Slim Powerbank

En İyi Powerbank
dexim powerbank

Trendyol’dan Satın Almak İçin Tıklayın!

Uygun fiyatlı ürün arayanların en iyisi olarak adlandırdığı Dexim, küçük yapısı ve dış tasarımıyla hem elde hem cepte çok kolay taşınmaktadır. Renkleri ve çeşitleri bulunan üründen kaliteli ve uzun süreli şarj etme özelliğinden yararlanmak mümkündür. Tek USB çıkışının olması, iki kişinin aynı anda kullanmasına izin vermemektedir. İki yıl garantisi bulunan ürün, farklı batarya hacimlerine sahip olan telefonlarını da hızla doldurmaktadır.

En uygun fiyatlı olarak tarif edilebilecek Dexim, her zaman çantanızda bulunarak kolayca şarj etmenizi sağlayacak yapıya sahiptir. Özellikle günümüze kamp ve pikniklerde biten şarj canınızı sıkıyorsa, düşünmeden alabileceğiniz özellikleri beraberinde getirmektedir.

iMoving Taşınabilir Kablosuz Powerbank

En İyi Powerbank
imoving powerbank

Trendyol’dan Satın Almak İçin Tıklayın!

Kablosuz şarj aletlerinin hayatımıza girmesinin ardından iMoving ürününü daha sık duyar olduk. Kablosuz olarak şarj etmeye imkan sağlayan en iyi Powerbank markası olan iMoving, kolay ve hızlı bir şarj deneyimi sunmaktadır. Kablosunu sürekli kaybedenler ve unutanlar için de son derece tasarruflu bir ürün olacaktır.

Eksi yönleri arasında kulaklık, akıllı saat ve bileklik şarj edememesi bulunmaktadır. Bu ürünler genellikle kablo aracılığıyla şarj edildiği için temassız ürünlere uygun üretilmemektedir. Sadece cep telefonunu şarj etmek isteyenlere özel üründe 10000 mAh güç bankası bulunmaktadır.

Listemizde yer alan ürünlerin fiyat performans bakımından hızlı şarj etme teknolojisine sahip en iyi powerbank markaları olmasına özen gösterdik. Power bank fiyatları değişken olmakla birlikte marka ve modele göre değişmektedir. Bütçe açısından sizler için sıraladık.

Powerbank Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bir powerbank ürünü alırken, teknolojik cihaz sayımıza, gün içinde ne kadar kullanacağımıza, telefonumuzun batarya miktarına dikkat etmeliyiz. Çünkü telefonlarımızın tam dolmasını sağlayacak fakat tek sefer kullanıldıktan sonra tekrar şarja ihtiyaç duyacak ürünler artık demode olmaya başladı.

İnsanlar tek seferde doldurarak, uzun süreler şarj edebilme özelliği olan powerbankleri tercih etmektedir. Hem fiyatı uygun olan hem de kullanımı kolay olan bir powerbank, tüketiciler için biçilmiş kaftandır. Fiyat aralığının kendi bütçenizi aşmadığına emin olduğunuz ürünleri tercih etmelisiniz.

Kablolu ya da kablosuz tercih edebileceğiniz Powerbank ürünleri, farklı teknolojik aletleri şarj edebilmelidir. Uzun süre giden batarya ömrünün, garantiyle birlikte koruma altına alınması gereklidir. Satın alırken dikkatli olunması gereken Powerbanklerde, araştırma yapmak ve bu araştırmalar sonucunda en iyi sonuca ulaşmak önemlidir.

Giriş çıkış voltajları mutlaka incelenmelidir. Ürünleri evdeki prizlerden şarj ederken yaşayabileceğiniz sorunları öngörmek için gerekli olan araştırmayı yapmalısınız. Yurt dışından ürün alacaksanız, şarj girişlerinin ülkemizdeki priz girişlerine uygun olması da gereklidir.

Powerbank Ürünlerin Hayatımızdaki Yeri Nedir?

Powerbankler, hayatımızın kısa bir döneminde bizlerle birlikte olsalar da, uzun yıllardır ihtiyaç duyduğumuz teknolojik ürünlerdir. Telefonlarımızın şarjının daha sık bitmesi ve gün içinde tekrar prize bağlı telefonlara maruz kalmamız, Powerbank tercihini artırmaktadır.

İşte ya da okulda biten şarj, iletişimin kesilmesine neden olmaktadır. Sadece keyif için bile Powerbank ürünleri tercih edilebilir. Seyahate çıkarken ihtiyaç duyacağınız güç kaynağınızı yanınızda taşımak, sizlere bir noktada bekleyerek şarj doldurmaktan çok daha fazla zaman kazandıracaktır.

Zaman kazanmak için tercih edilen bu ürünler, hareket halindeyken telefonlarınızın, kulaklıklarınızın ve bilekliklerinizin şarjının dolmasını sağlar. Kısa sürede şarj ederek normal iletişim trafiğinize ve günlük akışınıza dönmenize yardımcı olan özelliği sayesinde insanlar tarafından benimsenmiştir. Çıktığı günden bu yana hem batarya depolama alanı genişletilen powerbankler, farklı teknolojik cihazlarla da uyumlu hale gelmiştir.

Powerbank ve mAh Değeri İlişkisi

Enerji bankası anlamına gelen Powerbank, mAh değeri üzerinden ölçülmektedir. Bu da depolayabildiği enerji miktarını gösterir. İyi bir powerbank özelliğinde yazan mAh değerinin yüksek olması, sizlere büyük ip uçları sunar. Telefonunuzun sıfırdan yüzde yüz seviyesine kadar dolması için tek seferde gereken enerji miktarını internetten öğrenebilirsiniz.

Bu bilgiyi edindikten sonra gün için kaç kere doldurmak istediğinizi kat sayı alarak çarpmanız gerekmektedir. Ortalama yakınlıkta mAh değerine sahip olan ürünleri tercih edebilir, ihtiyacınız olanı kolaylıkla seçebilirsiniz. Gelişen teknolojilerle birlikte en gelişmiş batarya hizmetine sahip olan Xiaomi, 20000 mAh enerji depolama alanına sahiptir. Eğer telefonunuzun ihtiyaç duyduğu enerji 2000 mAh olarak işlenmişse, Xiaomi ürünle bunu tam olarak 10 kere doldurabiliyorsunuz demektir.

Günümüzde yüksek kapasiteli powerbank modelleri aynı anda iki cihazı şarj eden kullanıcı yorumları ile dikkat çeken fiyatı ile öne çıkan çıkış gücü yüksek mobil akıllı telefonlar için oldukça cazip iyi powerbank modelleri bulunmaktadır. İyi bir şekilde şarj teknolojisi cihazlar için istenen özelliklerden biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir