Biten Bir Evlilik Nasıl Kurtarılır

Biten Bir Evlilik Nasıl Kurtarılır?

Evlilik, hayatta yaşanabilecek en özel ve en güzel anların çiftler arasında olabilmesini sağlayan son derece değerli bir olgudur. Her evlilik kendi içerisinde farklı durumlara ayrılıyor olmasıyla beraber bazı durumlarda evliliğin bitme noktasına gelebilmesi de mümkün oluyor.

Evliliğin bitme aşamasına gelene kadar olan sürecini iyi kontrol etmek sayesinde bu durumun ortadan kaldırılabilmesi elbette mümkün oluyor.

Özellikle boşanma aşamasına gelen fakat henüz boşanmanın gerçekleşmemiş olduğu evliliklerde, boşanma aşamasındaki evlilik nasıl kurtarılır şeklinde sıklıkla bir çözüm arayışı içerisinde olunuyor.

evliliğin bitme belirtileri
boşanma aşamasında olan bir evlilik nasıl kurtarılır?

Boşanma aşamasındaki evlilik nasıl kurtarılır?

Boşanma aşamasına gelen evliliklerin kurtarılmasını sağlayabilecek pek çok değişken bulunuyor. Evlilik hayatına kimsenin karışmamasını sağlamak, aile içerisinde şakalaşmaların olması, tek taraflı olarak kendini haklı görmeme ve kıskançlıkları anlayışla karşılayabilme noktasında adımlar atılmalıdır.

Evliliğin bitme belirtileri nelerdir?

Evlilikte Bitme Belirtileri ve Ayrılık Dönemi

Evliliğin bitişe doğru yaklaştığını gösteren önemli belirtiler mevcuttur. Eşinizin size karşı olan tutumunun soğukluk göstermeye başlamasıyla beraber iletişimin de artık eskisi kadar olmaması evliliğin ayrılık dönemine girdiğinin işaretçisidir.

Sürekli olarak farklı konular yüzünden tartışmaların yaşanması evliliğin bitme belirtileri olarak kabul edilir. Eve geç gelmeler veya hiç gelmeme gibi durumların söz konusu olduğu dönemdir.

Biten ilişkiyi kurtarma yolları

Biten İlişkiyi Kurtarmak İçin Neler Yapılmalıdır?

Biten ilişkiyi kurtarma yolları etkileyici artırmaktan geçer. Her ilişki kendi içerisinde farklı değişkenleri barındırıyor olması sebebiyle ilişkilerin kurtulmasında da bu değişkenler önem taşıyor.

İlişkiyi kurtarmak için ilişkinin hafıza tazeleyebilmesini sağlamak gerekiyor. İki tarafın da hoşuna giden aktiviteleri tekrar yapabilme fırsatı bulunduğunda değerlendirilmeleri gerekir. İlişkiyi kurtarmak adına her zaman karşı tarafa etkileyici görünmeli ve etkileyici bir duruşa sahip olunmalıdır.

Yıkılan yuvayı kurtarma duası nedir?

Eşlerin arasında var olan sorunlar sebebiyle yaşanan ayrılıklar yıkılan yuvayı kurtarma duası da okunarak yaşanan acı dolu zamandan kurtulabilme niyazı içerisinde olunabilir. “Esselâtü  ves selâmü  aleyke  yâ Resûlullâh  huz bi yedi kallet hileti  edrikni ve keremike  yâ nebiyyi rahmetike  veya kâşifel gummeti  ve müferricel kürüb, yâ rahmeten lil âlemin,ya hamil mazlumin hallisni,hallisni, hallisni.” duasının günlük olarak okunması yıkılan yuvayı kurtarmak amacıyla yapılacaklar arasındadır. Günde istenilen tekrar sayısı kadar okunabilir.

Bu etkili adımları noktasal vuruşlar ile bilinçaltı teknikleri uygulamak sureti ile barış noktasına getirebilirsiniz. Peki Nasıl? Bunun için okumanızı tavsiye edeceğimiz bir e-kitap bulunmakta “Evliliğimi Kurtar E-Kitabı”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir