Aliexpress Saat Tavsiyesi
Aliexpress'ten Saat Tavsiyesi ve Saat Satın Alma Rehberi

Aliexpress Saat Tavsiyesi

Aliexpress saat tavsiyesi kapsamında en iyi saatleri seçerken satın alma işlemi öncesinde aliexpress saat kategorilerinde kriterlere göre filtreleme yöntemini kullandık. Bu sayede aliexpress’ten en iyi saat çeşitlerini ve en uygun fiyatlı saatleri bulduk. Sizde aynı yöntemi kullanarak kendinize uygun saatleri bulabilirsiniz.

Aliexpress sitesinde en sevilen ve en çok siparişe sahip olan kategorilerden biri de tartışmasız saat kategorisidir. Aliexpress akıllı saat çeşitliliği konusunda da on numaradır. Saatlerin alt kategorisine bakıldığında bayan saat, erkek saat, kadın bilezik saat, çift sevgili saatleri, çocuk saatleri ve saat kategorisinde yer almayan akıllı saat mevcuttur.

Dilerseniz anlattığımız kriterlere göre listelenmiş Aliexpress’te satılan en iyi 5 akıllı saat listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Akıllı Saatler İçin Tıklayın!

Aliexpress’te satılan en iyi 5 bayan saat listesine ise aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bayan Saatler İçin Tıklayın!

Gerek tasarım olarak oldukça şık olmalarının yanı sıra kullanım olarakta kolda rahat kullanılma yönleri kullanıcılar tarafında sevilmektedir. Hemen her çeşit kıyafete uyan, birçok farklı tasarım ve renklere sahip olan saatleri uygun fiyatla sahip olabilirsiniz.

Daha önce yazmış olduğumuz aliexpress alışveriş yapmak konumuzda yine saat ile ilgili örnek vermiştik. Şimdi biraz daha detaylı ilerleyeceğiz. Bu yazı tam olarak aliexpressten saat almak isteyenler için tam bir rehber niteliğinde.

Aliexpress Akıllı Saat Tavsiyesi ve Satın Alma Kriterleri

Aliexpressten her zaman olduğu gibi satın alınan ürünlerde dikkat etmenizi istediğimiz kriterler mevcut. Satın alacağınız saat Aliexpress sitesinden bazı kriterlere göre listelerseniz en doğru sonuca ulaşabilirsiniz. Saatleri en güvenli şu şekilde sıralayabilirsiniz özellikle akıllı saat alıyorsak sıralamamız aşağıdaki gibi olmalı.

 • Akıllı Saatler
 • İndirimli Ürünler
 • Ücretsiz Kargo
 • 5 Yıldız

Dilerseniz en çok satılan ürün için “Siparişler” kısmını seçebilirsiniz.

aliexpress akıllı saat fiyatları
aliexpress akıllı saat tavsiyesi

Resime bakıldığında “2232” ürün çıktı işte bu akıllı saatler arasında hoşunuza giden birini güvenle satın alabilirsiniz. Burda hedeflediğimiz 4 kriter var.

 • Güvenilir Satıcılar
 • Ücretsiz Kargo
 • Uygun Fiyat
 • İndirimli Ürünler

Bu Kriterlere Göre

Aliexpresste Akıllı Saatleri Aşağıdaki Resme Tıklayarak Hızlıca Sıralayın

aliexpress akıllı saat önerisi
aliexpress akıllı saat tavsiyesi

Oldukça sevilen akıllı saatlerden sonra bayanlar için alanında en iyi 2 saat kategorisi mevcut. Bunlar Bayan Saat ve Kadın Bilezik Saat kategorisi.

Aliexpress Bayan Saat Tavsiyesi ve Satın Alma Kriterleri

Aliexpress bayan saat kategorisine bakıldığında inanılmaz derece baş döndüren çeşitli markalarda çeşitli fonksiyonlarda harika tasarımlı saatler mevcut.

En çok hoşumuza giden kısım ise kadın bileklikli saatler kategorisi.

bayan saat aliexpress
Aliexpress bayan saat çeşitleri, ücretsiz kargo, indirimli saatler

Sizler için özel olarak listelediğimiz seçkin satıcılar tarafından en çok satılan ayrıca Türkiye kullanıcıları tarafından satın alınıp beğenilen bu kadın saatleri takmaktan ve kullanmaktan oldukça keyif alacaksınız. tr Aliexpress sitesinden saat alışverişi yapmak istiyor ve saat seçimlerinde kararsız kalıyorsanız bir tüyo daha vermek istiyoruz.

Türkiyeden saat satın alan kullanıcıların Aliexpresste yaptıkları yorumlarına bakmanız beğendiğiniz saat hakkında bilgi almanızı sağlayacak. En çok sipariş edilen ve beğenilen saatler size saat önerisi olarak fikir verecektir.

Beğendiğiniz saati daha önce Türkiyeden sipariş veren ve aldığı saat hakkında yorum yapan kişilere nasıl bakarız?

Adım 1:Ürün Detayları” sekmesinin hemen yanıbaşında “Geri Bildirim” sekmesi var. Tıklayın Aşağıdaki resimde gördüğünüz üzere. Türk kullanıcılar için tr.aliexpress sitesinden giriş yaptıysanız sıra 2. adıma girelim.

Adım 2:From your country only” tikini işaretleyin. Bu kısım “sadece ülkenizden” olan kişilerin Türkçe yorumlarını net olarak görmenizi sağlar.Aliexpress saat almak, aliexpress saatler orjinal mi, yorumlar

Aliexpressten saat almak isteyenler için Türk kullanıcı yorumlarını görün “Burayı Tıklamayın” kısmı ise gariptir ki bu kısım Türkçe kullanıcıların yorumlarını ingilizceye çeviriyor. Ancak diğer ülkelerden olan İngilizce yorumlara bakmak isterseniz de tıklamanız size ingilizce yorumları Türkçe olarak okumanızı sağlar. Aliexpress’in kullanıcı yorumlarının dil çevirisi her ülkenin kendi diline çevrilmekte olup global olarak kullanımına sunulmuştur.

Aliexpress Erkek Saat Tavsiyesi ve Satın Alma Kriterleri

Aliexpress erkek saat çeşitleri aynı şekilde baş döndürücü çeşitlilikte. Çeşitler çok ancak çok sağlam filtre yapmalısınız. Aliexpress sitesinden alınacak erkek saatlerde de yukardaki filtreye ek olarak marka ön planda ise marka bazında erkek saat seçimlerinizi bir tık ileriye taşıyabilirsiniz. Dünyada çeşitlilik konusunda 1 numara olan ali express saat çeşitliliği konusunda iyidir.

Burada yapılması gereken ise istenilen marka üzerinden yola çıkarak satıcıları en iyi satıcılar olarak listelemek.

Bunuda bu şekilde yapabilirsiniz.

aliexpress erkek saat türkçe
aliexpress en iyi erkek saat tavsiyesi
aliexpress saat erkek dijital
aliexpress erkek saat marka filtreleme özelliği ile en iyi saatleri bulabilirsiniz.

Burda yaptığımız filtrelemede casio marka saatleri ele aldık. Ek olarak marka bazlı filtrelemede ücretsiz kargo beş yıldız en çok satılan saatler olarak karşımıza 56 ürün çıktı ve elbette bu erkek saatleri casio markası için en iyi saatler olarak karşımıza çıktı.

Bu saatlerden hoşunuza giden birini alabilirsiniz.

Aliexpress Saat Markaları

Aliexpress saat markaları konusunda en çok satın alınan ve oldukça sevilen markaları sizler için derledik.

Düzenli bir hiyerarşiye sahip aliexpress saat erkek bayan ve çocuk saatleri olarak marka bazlı olarak ta listeleyebilirsiniz. Bu seçkin markalar rolex saat, hublot saat, locaste saat, up saat, citizen saat, cartier saat, colins saat, komono saat Bu saat markaları saat kategorisi içerisinde en çok satılanlar kısmındaki verilerle elde ettik.

Kullanımından ve tasarımlarından oldukça memnun kalacağınız bu marka saatleri çok seveceksiniz.

Her kullanıcı gibi aynı zamanda da saat alırken aliexpress üzerinde bulunan saat fiyatları kısmına bizler de dikkat etmekteyiz. Fakat endişelenecek gibi çok yüksek fiyatları bulunmayan saatleri dilediğiniz kadar sayıda sipariş edebilirsiniz. Aliexpress üzerinden satın almak istediğiniz kategoriye gelerek filtre kısmından kendinize ait bütçeyi seçerek o bütçe fiyatları arasında birçok farklı ürüne ulaşabilirsiniz.

Adım adım bilgi vermeye devam ederken akıllı saat alımı yapmak isteyenlerin endişelendikleri bir konuya değinmek istiyoruz.  Aliexpressten akıllı saat alışverişi yaparken endişelenerek sorulan sorulardan aliexpress üzerinden akıllı saat alınır mıAkıllı saat gümrüğe takılır mı? sorularını cevaplayalım.

Öncelikle kaygılanacak herhangi bir problem olmadığını belirtmeliyiz.

Satın aldığınız akıllı veya dijital saat ürünlerinde diğer ürünlerde olduğu gibi herhangi bir problem çıkmamasına karşı satıcı ile iletişime geçerek içinizi ferah tutabilirsiniz. Siz iletişime geçmeseniz bile Türkiye ye giden ürünlerin gümrüğe takılmaması için özel fiyat aralığı olarak Çinli tüccarlar ayarlamaktadır. Siz bütçenize uyan dilediğiniz saati sipariş verin gerisini onlara bırakın. Onlar ayar çekiyor. Çok tecrübe ettik bu konuda iyiler.

Aliexpress saat almak için en iyi platform ancak herhangi bir gümrük problemi yaşanıp yaşanmadığını özellikle alacağınız saatin, daha önce satın alan kullanıcıları tarafından yapılan yorumlarına bakmalısınız. Ürün sorunsuz gelmişse kullanıcı yorumlarından belli olacaktır.

Yurt dışından gelen tüm ürünlerde olduğu gibi saat siparişlerimizde de gümrükten geçerken herhangi bir problem yaşayacak mıyız diye endişe duyarız.

 • Bu kurala göre her satın alınan ürünlerden gümrük vergisi alınmaktadır. Bu sebeple her bir ürün için gümrük vergisi ödeyerek ürünün sizlere güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.
 • Aliexpress’ten herhangi bir ürün satın aldıysanız ve vergi ne kadar öderim merak ediyorsanız aliexpress vergi hesaplama sayfamızdan ödenecek vergi miktarını öğrenebilirsiniz.

Bu iki önemli maddeye dikkat ettiğiniz sürece sizler için herhangi bir problem oluşturmayacak olan siparişlerinizi oldukça severek kullanacaksınız. Hem firma puanı hem de yorumları olumlu olan ve birçok kullanıcının beğendiği ve en önemli olarak da sizin beğendiğiniz akıllı saati dilediğiniz gibi sipariş ederek gönül rahatlığı ile size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

Türkçe dil özelliği de bulunan bu uygulaması tr uzantılı sitesi ile herhangi bir alışveriş yaparken bir sıkıntı yaşamayacak ve anlamadığınız herhangi bir nokta olamayacaktır. Aldığınız ürünün nerede olduğunu da anlık olarak Aliexpress sitesi veya uygulaması üzerinden takip edebilir ve içinizi ferah tutabilirsiniz.

Hem cebinize hem de gönlünüze en uygun saati seçerek, rahatlıkla sipariş edebilir ve uzun süreler boyunca kullanabilirsiniz. Her bütçe ve her zevke uygun birçok farklı tasarımı ve ürün içeriği bulunan Aliexpress alışveriş yapmak sizler için hayal olarak kalmasın.

Ayrıca saatlerin de paslanmaz çelik olmalarının yanı sıra saatler üst marka olan kaliteli akıllı saatleri de bulabilmeniz mümkündür.

Aliexpress dünya üzerindeki tüm insanların alışveriş yapabileceği bir site olduğu için içerisinde bulunan orijinal ve lüks markalardan da alışveriş yapabilmenizi sizler için sağlar.

Aklınıza bir diğer takılabilecek olan soru aliexpressten lüks saat alan var mı ?sorusunun cevabı ise mutlaka evet olacaktır. Çünkü sizlerin bütçesi gibi dünya üzerindeki birçok farklı insana ve bütçeye hitap eden saatlerin oldukça fazla alıcısı bulunmaktadır.

Aliexpress saat alanlar ve arayanlar için oldukça çok ürün seçeneğine sahip şüphesiz ki en güzel ve en güvenli uygulamadır. Hem bütçenize hem de güvenliğinize son derece önem veren Aliexpress her geçen gün sizler için çalışmalarını hızla arttırıyor ve oldukça kaliteli içerikler sizlere sunuyor.

Dilediğiniz gibi bütçesel, tasarımsal ve renksel olarak birçok farklı saat içeriği bulunan Aliexpress’in içerisindeki tüm saatlere hayran kalacaksınız.

Ayrıca evinize bir kere sipariş ettiğiniz saatlerin kalitesinin oldukça yüksek olduğunu da gördükten sonra Aliexpress’ten alışveriş yapmaktan asla vazgeçemeyeceksiniz.

4 yorumlar

 1. Çocuğuma sim kart takılabilen akıllı saat almak istiyorum.Maksimum 100 TL civarında. Sim kart yüzünden herhangi bir yere kayıt yaptırmam gerekiyor mu? 100 TL ‘lik bir ürün için ne kadar vergi öderim?

 2. Ali İhsan Alkaya

  Mrb ben bugün aliekspressten bir akıllı bileklik sipariş ettim. Toplamda ne kadar vergi öderim. Ögrenme şansım varmı?.

  • Aliexpress Türkiye

   Merhaba, aliexpressten akıllı bileklik satın aldıysanız bu ürün fiyatını belirtirseniz bu konuda yardımcı olabiliriz.

 3. Merhabalar, Saat tavsiyesi ararken arada çok değerli bilgiler veriyorsunuz teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir