Aliexpress Makyaj Fırçası
En İyi 5 Aliexpress Makyaj Fırçası Çeşitleri

Aliexpress Makyaj Fırçası

Aliexpress makyaj fırçası kategorisinde en çok satın alınan asla problem yaşamayacağınız yumuşacık makyaj fırçalarını sizin için derledik. Aliexpress makyaj fırçaları cilde dokunduğunda bıraktığı o hoş hissi ile cildinizde farklı duygular bırakacaktır.

Hem ekonomik farklı çeşitlerde aliexpress makyaj fırçası çeşitlerini seçerken beş yıldızlı satıcılardan seçtik.

Özelliği olan ancak Türkiyede pahalı olan veya sayfamızda bulamadığınız makyaj fırçası varsa yorum kısmından iletirseniz sizin için aliexpress’ten araştırmaya koyulacağız.

Haydi bakalım araştırmalarımız kapsamında bulduğumuz en iyi 5 makyaj fırçasını birlikte inceleyelim.

1 Numaralı Aliexpress Makyaj Fırçası – FLD Makyaj Fırçası Aracı Seti

Aliexpress Makyaj FırçasıAliexpress’ten Satın Al!

Aliexpress makyaj fırçası listemizin 2. sırasında yer alan ve bir çok kullanıcı tarafından tavsiye edilen fırça setleri arasında yer almaktadır. Bu fırça setinde dilediğiniz her türlü fırçanın bulunduğu paketi alabilirsiniz. Bazı setlerde pudra, aydınlatıcı ve karıştırma fırçaları bulunmaktadır.

Bazı setlerde ise göz farı fırçaları, karıştırma fırçaları, aydınlatıcı, fondöten, pudra, ruj, maskara ve eyeliner için fırça çeşitleri bulunmaktadır.

Fırçaların çeşitli renk seçenekleri vardır. Fırçaların sapları, pembe, beyaz, siyah ve sarı renk seçeneklerine sahiptir. Fırçaların kendisi de sapıyla aynı renklerdedir. Açık renkli fırçaların sapları mermer gibi görünür. Örneğin, beyaz fırça sapları mermer desenli olarak tasarlanmıştır. Bu tarz ayrıntılar da fırçaları oldukça şık ve sağlam göstermektedir.

Siyah seçeneği genel olarak tercih edilendir. Siyah haricinde, pembe, leylak ve sarı tonları gibi çeşitleriyle de makyajınıza renk katabilirsiniz. Bu fırçaların kılları hemen dökülmez, sapları kırılmaz ve çabuk yıpranmaz. Temizlerken nazik hareketler uygularsanız fırçalarınızı uzun süreli kullanabilirsiniz. Fırça temizliğini aksatmamalısınız.

2 Numaralı Makyaj Fırçası Tavsiye Ürün – 5/10/15 Makyaj Fırçası Seti

aliexpress makyaj fırçası önerileri

Aliexpress’ten Satın Al!

Aliexpress makyaj fırçası listemizin 3. sırasında yer alan bu fırça seti kullanıcılar tarafından önerilen iyi fırçalardan biri. Bu sette profesyonel bir göz makyajı için ihtiyacınız olan her şey mevcuttur. Göz farı fırçaları, karıştırma fırçalar, eyeliner için ince, kalın fırça çeşitleri, kaş fırçaları vardır.

Göz makyajı fırça çeşitlerinin yanı sıra, fondöten ve pudra için de büyük ve küçük fırçalar mevcuttur. Gözlerinize makyaj yaparken, isterseniz ince uçlu, orta kalınlıkta ya da kalın uçlu fırçaları kullanabilirsiniz. Setlerin bazısında maskara sürmek için de harika bir fırça mevcuttur.

Maskara satın alırken, fırçasıyla birlikte satın alırsınız ancak bazen temiz bir maskara fırçasına ihtiyacınız olabilir.

Bu fırça setleri ile göz makyajınızı dilediğiniz gibi yapabilirsiniz. Renk seçenekleri mevcuttur. En uygun fiyata toplu olarak makyaj fırçası aliexpress platformu üzerinde bulabilirsiniz. Göz makyajınıza tamamen sanatsal dokunuşlar yapmak için bu fırçaları kullanın.

3 Numaralı Aliexpress Makyaj Fırçası Tavsiyesi – 5/10/15 Adet Mermer Makyaj Fırçaları Aracı Doğal Fırça Seti Kiti

aliexpress makyaj fırçası seti

Aliexpress’ten Satın Al!

Aliexpress makyaj fırçası listemizin 3. sırasında yer alan bu fırçalar 5’li, 10’lu ya da 15’li olarak satılmaktadır. Yumuşacık makyaj fırçalarıyla teninize ve gözlerinize makyaj yaparken adeta zevk alacaksınız. En kaliteli fondöten ve pudra fırçaları cildinizi asla tahriş etmez, kaşıntı yapmaz ve sürdüğünüz ürünü homojen bir şekilde dağıtmanıza yardım eder.

Pudra fırçaları ise, büyük ve kalın uçludur. Çok yumuşak olan pudra fırçalarıyla, makyajınız bittikten sonra, birkaç darbe ile makyajınıza son şekli verebilirsiniz.

Göz makyajı, makyajın en önemli adımıdır. Eyeliner sürmek zor bir işlem olduğundan, eyeliner fırçası diğer fırçalara göre biraz daha sert üretilmiştir. Böylece eyelinerı kolay bir şekilde uygulayabilirsiniz. Göz kapağınız için göz farı fırçaları, karıştırma fırçaları, ince uçlu ve kalın uçlu fırçalar son derece yumuşak ve doğaldırlar.

Gözlerinize zarar vermezler. Gözler çok hassas olduğu için, bu ürünler özel olarak imal edilmiştir. Mermer fırçalar şık ve zariftirler. Hatta dekoratif bile görünürler. Fırçalarınızı güzelce temizleyip fırçalığınıza yerleştirdikten sonra, odanızın bir köşesinde dekor ürünü olarak görünebilirler. Siz de kaliteli ve hoş görünen bir makyaj için bu setleri mutlaka satın almalısınız.

4 Numaralı Aliexpress Makyaj Fırça Tipi

aliexpress fırça seti

Aliexpress’ten Satın Al!

Makyaj fırçalarının yanı sıra, tırnakların bakımı ve güzelliği için de fırça çeşitleri mevcuttur. Öncelikle tırnaklarınız en güzel şekilde temizleyecek fırçalar vardır. Tırnak diplerinizi, tırnaklarınızda kalan oje kalıntılarını ve kirleri derinlemesine temizler. Bu fırçalarla tertemiz tırnaklara sahip olabilirsiniz.

Tırnaklarınıza manikürünüzü kendiniz yapmak istiyorsanız, bu set içerisindeki manikür fırçaları işinizi görmek için yeterli olacaktır. Manikür fırçaları sayesinde tırnaklarınıza dilediğiniz şekli verebileceksiniz.

Tırnaklarınıza oje sürerken farklı renkleri bir arada kullanmak istediğinizde ya da nail art uygulaması yapmak istediğinizde de gereken fırçalar bu sette bulunmaktadır. Ojenizi sürdükten sonra, setteki fırça ile başka bir ojeyi uygulayabilirsiniz.

Tırnaklarınızın üzerine parlak ya da simli tırnak ürünleri sürdüğünüzde, bunu düzgün bir şekilde dağıtmak için de uygun fırça set içerisinde yer almaktadır. Bu fırça sayesinde ojenizi tamamlayabilirsiniz ve harika bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bu fırçalar genelde balık kuyruğu şekillidir. Bazı temizleme fırçaları düzdür, bazıları renkli balık kuyruğu şeklindedir. Bu tarz ilgi çekici fırçalar da müşterileri daha çok çekmektedir ve işlerinizi eğlenceli hale getirmektedir.

Aliexpress makyaj fırçası listemizin 4. sırasında yer alan bu ürün içerisinde tırnak fırçalarının haricinde yüz bakımınız için de fırçalar vardır. Yüzünüzü derinlemesine temizlemek için harika yüz temizleme fırçaları vardır. Siz de bu harika fırça setlerini Aliexpress platformu üzerinde oldukça ekonomik fiyatlara satın alabilirsiniz. Yüz bakımı, tırnak bakımı ve makyaja dair her şey bu setlerde mevcuttur.

5 Numaralı Aliexpress Makyaj Fırçası – 4/10 Adet Şampanya Makyaj Fırça Seti

aliexpress makyaj fırçaları

Aliexpress’ten Satın Al!

Aliexpress makyaj fırçası listemizin 5. sırasında yer alan bu fırça setinin 4’lü, 5’li ya da 10’lu satılan çeşitleri mevcuttur. 4’lü bir paket içerisinde, 2 adet karıştırma fırçası, allık fırçası ve pudra fırçası mevcuttur. Bu fırça seti ile ten makyajınızı yapabilirsiniz.

Karıştırma fırçaları sayesinde kapatıcınızı ve fondöteninizi karıştırarak uygulayabilirsiniz. Daha sonra pudra ve allık fırçaları ile ten makyajınızı hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz.

5’li fırça setinde, göz farı fırçaları, karıştırma fırçası, eyeliner fırçası bulunmaktadır. Göz makyajlarınızı kolaylaştıracak olan bu sette, göz makyaj ürünleri vardır.

10’lu makyaj fırça setlerinde ise, hem ten makyajı için gerekli olan fırçalar, hem de göz makyajı için gerekli olan fırçalar mevcuttur. Ekonomik ve kaliteli makyaj fırçaları için Aliexpress’i mutlaka ziyaret edin.

Makyaj yaparken kullanılan en önemli ekipmanlar, makyaj fırçalarıdır. Her makyaj malzemesi için ayrı bir fırça kullanılır. Fondöten, pudra, allık, aydınlatıcı, göz farı, eyeliner, maskara ve ruj için özel olarak üretilmiş fırça çeşitleri vardır. Bu fırçaları set halinde satın almanız işinizi daha kolay hale getirecektir.

Makyaj fırçalarının haricinde karıştırma fırçaları da ayrı olarak kullanılmalıdır. Bu tarz fırçaları her kozmetik marketinde bulamayabilirsiniz. Bu yüzden hem ekonomik hem de çeşitli aliexpress makyaj fırçası çeşitlerinden satın alarak en azından denemelisiniz.

Birçok farklı markanın ve birçok farklı satıcınında bulunduğu aliexpressten makyaj fırçası satın alırken sizler kafa karışıklığı yaşamayın diye en iyi ve en çok tercih edilen 5 makyaj fırça setini sizler için derlemiş olduk. Hem kaliteli hem de birçok kullanıcının satın alıp kullandığı ve yorumları, puanlamaları yüksek olan satıcılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir