aliexpress drone
en iyi 4k çekim yapan aliexpress drone çeşitleri

Aliexpress Drone

Aliexpress drone modelleri en iyi sorunsuz satıcılardan seçildi. Beş yıldız alan ücretsiz kargo ve indirim sağlayan satıcılardan drone satın almak isteyenler için işte en iyi 5 drone.

Aliexpress Drone Çeşitleri

Resim, fotoğrafçılık, video, seyahat ve daha fazlası ile ilgilenenler için 4k vide çeken drone çeşitleri. Droneler hakkında tüm önemli detaylar gümrük vergisi gibi sorunlar yaşamadan satın alabileceğiniz bilgiler ürünlerden hemen sonra anlattık.

Aliexpress Drone Çeşitleri Tıkla İncele

Türkiye’de en çok alışveriş yapılan site aliexpress den drone almak artık eskisi gibi zor değil. Drone Aliexpress sitesinden alınmaz sa nerden alınsın. Çıktığı andan itibaren çılgınlar gibi alınan, oldukça sevilerek kullanılan ve birçok farklı firmanın ürettiği Drone’lar sayesinde dilediğimiz gibi kendimizi ve doğayı fotoğraflayabilir veya video kaydına alabiliriz.

Tavsiyem Budur Olarak Seçtiğimiz En İyi 5 Aliexpress Drone Tavsiyesi

1 Numaralı Aliexpress Drone Tavsiyesi (Profesyonel)

aliexpress drone fiyatları
drone aliexpress

Aliexpress’ten Satın Al!

DSLR kameralara uyumlu olarak kullanılabilen, 6,8 kg ağırlığında olan profesyonel aliexpress drone tavsiye ediliyor, canlı kontrol özellikleri ve geniş bant yapısı dikkatleri çekiyor. Özellikle dar alanlarda ya da tehlikeli uçuş gerektiren durumlarda kullanılarak güvenliği sağlama konusunda oldukça etkili bir özelliğe sahiptir.

Aynasız bir drone modeli olup, titreşimi engelleyen özelliğiyle rüzgârlı havalarda da dilediğiniz görüntüyü yakalamanızı sağlıyor. Profesyonel çekim yapmak isteyen sinema ya da film yapımcıları için drone, artık kurtarıcı ekipmanlar arasında yerini alıyor.

Oldukça ağır kameralar yerine uzaktan kontrol edilen drone kullanımı hem taşımayı kolaylaştırıyor hem de personel masrafını ortadan kaldırıyor. Helikopter çekimlerine tek rakip olan profesyonel çekim drone ürünleri, helikopter masrafını tamamen ortadan kaldırdı. Düşük maliyet, yüksek hizmet kalitesiyle her alanda kullanılan ekipmanlar arasında bulunuyor.

Net bir çekim, kaliteli görüntü ve uzun süreli çekim yapabilme özelliğiyle hava şartlarına karşı dayanıklılık gösteriyor. Profesyonel drone çekimleri kolay ve uzun süreli olabiliyor. Saatlerce profesyonel bir kameranın taşınması kameraman için oldukça zordur. Kameramanların işlerini kolaylaştırıyor ve daha geniş alandan görüntüyü ekrana getirmenizi sağlıyor.

2 Numaralı Aliexpress Drone Tavsiyesi

drone aliexpress

Aliexpress’ten Satın Al!

3 Numaralı Aliexpress Drone Tavsiyesi 8K ( Haritalama İçin Mükemmel Drone)

aliexpress drone tavsiye

Aliexpress’ten Satın Al!

Portatif yapıya sahip olan katlanabilir drone modellerinde, maksimum verimlilik sağlanıyor. Uzun süreli uçuşların yapılmasını kolaylaştıran soğutucu motorları, kendiliğinden iniş yapabilen iniş takımları ile oldukça farklı bir drone deneyimi sunuyor. 2 km uzaklığa kadar sizlere HD görüntü kalitesinde video aktarımı yapıyor. Profesyonel kullanımda havacılık, haritalama gibi alanlarda çok kolay kullanılıyor.

Bunun nedeni, yazılım ve programlarla uyumlu olmasıdır. RTK GPS sistemi sayesinde hassas konumlandırma yaparak güvenli bir uçuş sağlıyor. Drone modelini ister akıllı telefonlardan isterseniz bilgisayarınızdan kontrol edebiliyorsunuz. Kumanda ile kontrol edilmeden iniş takımlarını kullanabilmesi tam bir asker gibi çalışmasını sağlıyor.

Askeri ve havacılık alanlarında kullanılabilen, büyük denizlerde kolaylıkla keyif yapabilen bir çekim alanına sahip olan aliexpress drone almak dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz.

4 Numaralı Aliexpress Drone Tavsiyesi

aliexpress drone almak

Aliexpress’ten Satın Al!

3D algılama ile 5 mt’ye kadar nesneleri algılayabilen bu drone, otomatik manevra değiştirme sistemine sahiptir. 50 km kadar uzaklığa spor modu ile çıkan ürün, mini drone olarak Aliexpress sayfasında yer alıyor.

El hareketi kullanarak mini drone pozisyonunu belirleyebilirsiniz. Tek çekimde ya da hızlı çekimlerde 3 poza kadar çekim yapabiliyor.

Mini drone tercih sebepleri arasında alandan tasarruf sağlamak ve daha sınırlı çekim yapmaktır. Doğa fotoğrafları çekmek ya da keşif yapmak adına tercih edilebilir. El hareketlerini algılama yönüyle kullanıcıları kendine çekmeyi başarıyor.

5 Numaralı Aliexpress Drone Tavsiyesi (Spark Drone)

aliexpress 4k drone

Aliexpress’ten Satın Al!

Anlık Görüntü Aktaran Drone Özelliği

Bu modelin en önemli özellikleri arasında anlık olarak sizlere görüntü sunuyor olmasıdır. Havada asılı kalıyor ve kendiliğinden eve dönüş moduna geçerek çekim sonrası alana geri dönüyor. Profesyonel çekim için tercih edebileceğiniz modeller arasında yer alıyor. Görüş kamerasında kişiye özel bir özellik göstererek kolay uçuş sağlıyor.

Güvenlik alanlarında da kullanılan drone modelleri arasında anlık görüntü alan ve havada bir müddet sabit duran bu modeller tercih ediliyor. Kullanışlı ve portatif yapısı ile fazla alan kaplamıyor.

Aliexpress 4K Drone Özellikli Droneler

4K özelliğine sahip olan drone özellikleri ile film çekimlerinde kullanılarak kolaylık sağlıyor. Geniş açıda bulunan lensi sayesinde daha odaklı ve detaylı fotoğraf çekiyor. Ayrıntılar gözünüzden kaçmıyor ve film çekiminde video kaydını aktarıyor. Beş adet farklı engel algılayarak güvenlik donanımını güçlü hale getiriyor. Uzaktan kumanda ile kullanabileceğiniz modelde uzun pil ömrü daha uzun çekim yapılmasını kolaylaştırıyor. Drone çekimlerinde en büyük kolaylık ağaçlık alanlarda kolaylıkla çekim yapabilmesidir. Özellikle film ve belgesel çekimlerinde bazı zorlu şartlarda çekim yapmak gerekebilir.

Böylesi durumlarda işleri kolaylaştırıyor ve en net çekim kalitesini sizlere sunuyor. Aliexpress 4K drone ürünleri için hemen satış sitesini ziyaret edebilir ve kendinize uygun aliexpress drone fiyatları ile drone ve ekipmanlarını sipariş verebilirsiniz.

Aliexpress Drone Fiyatları

Aliexpress drone fiyatları en düşük 291 TL’den başlamaktadır. En yüksek fiyat ise 2688 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar vergi ve kargolama fiyatı hariç sitede yer alan 2024 güncel fiyatlar. Ürün sepete eklendiğinde satıcıya göre değişen kargo fiyatları olabiliyor. Vergi standart devletin belirlemiş olduğu bir rakam yıla göre değişkenlik gösterebiliyor.

Birden fazla alternatif arasından dilediğiniz ürün tedarikçisini tercih edebilirsiniz. En yeni teknoloji ile üretilen drone ürünlerini kullanırken kendinizi oldukça konforlu hissedeceksiniz. İş yükünüzü oldukça hafifletecek, uzun süreli çalışacak ve sizlere kaliteli görüntüler sunarak işinize katkı sağlayacak.

Drone konusunda oldukça geniş bir ürün yelpazesi olan olan Aliexpress her türlü kullanıcının yararlanacağı droneleri piyasaya sürmüştür.

Drone, günümüzde son teknolojik cihazların arasında severek kullanılan üründür. Video, film ve dış çekim konusunda birçok geniş alanda çekim yapabilecek, çekim ücretini oldukça düşüren özelliğe sahiptir. Birbirinden farklı özelliklere sahip drone ürünleri aliexpress drone kategorisinden bulabilirsiniz. İster fotoğraf çekebilir isterseniz video kaydı alabilirsiniz.

Oldukça geniş alanlarda eskiden helikopterlerin kullanıldığı çekimlerde drone en dar alanlarda dahi çekim yapma özelliğini kullanıyor. Birçok alanda kullanılan drone ürünleri içerisinde lens özellikleri geliştirilen farklı ürünler yer alıyor. Türkiye’de en büyük drone mağazasına sahip Aliexpress üzerinden alacağınız ürünler için hemen sipariş verebiliyorsunuz.

Fotoğrafların daha net olduğu drone, dayanıklı yapısıyla hava koşullarına göre çekim yapabilmenizi kolaylaştırıyor. Şehir planları, düğün, film çekimleri, reklam çekimleri, belgesel ve daha birçok alanda kullanılarak kısa sürede çekim yapmanızı kolaylaştırıyor. Seyahatlerinizde yanınızdan ayırmayacağınız modeller yer alıyor.

Aliexpress’ten Drone Alınır mı?

Aliexpress dünyanın en iyi ticaret platformu olarak dünyanın her noktasına ürünlerini gönderiyor. Drone çeşitleri arasında 4K özelliğine sahip olan mini drone ürünler de yer alıyor. Son teknoloji ile üretilen tüm drone ürünleri Türkiye’ye çinden gelmektedir. Sitede yer alan kategoriden seçerek istediğiniz özellikte olan drone ürünlerini satın alabilirsiniz. Kullanıldıktan sonra kolaylıkla katlanabilir yapısı ve şarj edilmesi için gereken tüm aksesuarları ile birlikte sahip olabilirsiniz.

Aliexpress Drone Vergi ve Gümrük Vergisi

En çok merak edilen sorulardan biri ise gümrük vergisinin drone aliexpress ürünlerinde ne kadar olduğudur. Uygun fiyatlarla drone almak istediğinizde TR dışında iyi bir alternatif. Kargo ve vergiler dahil  ürün fiyatlarına eklenerek Aliexpress sitesinden drone siparişi verebilirsiniz.

2024 yılı itibari ile bazı ürünlerden vergi alınabiliyor. Gümrük ve vergi ücretlerini hesaplayarak ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini satın alma anında sepette iken görebiliyorsunuz.

Vergi oranları drone, görüntü ve kayıt cihazları için uygulanan vergi oranı için alınan ÖTV %20 olarak belirlenmiştir. Ürünlerden vergi alınmaması adına bazı kategorilerde tedarikçiler tarafından bu masraflar karşılanabiliyor. Toptan alımlardan tercih ettiğinizde, ticari amaçlı drone almak istiyorsanız daha uygun vergi ödemeniz mümkündür. Faturalı olarak alacağınız tüm ürünlerde bazı vergiler faturanıza eklenerek, ödeme yaptığınızdan sizden tahsil ediliyor.

Faturalı drone almanız halinde kayıtlı gönderiler halinde ürünlerinizi daha güvenli alabiliyorsunuz. Bazı ücretsiz gönderim yapan firmalar ile satıcı ile iletişim kurabilir, ürün için vergiden muaf olabilirsiniz. Tedarikçilerle iletişim kurarak almak istediğiniz drone ürünlerine daha uygun fiyatlara sahip olacaksınız.

En yeni teknolojik ürünlerin bulunduğu Çinli firma olan Aliexpress, kaliteli ve uygun ürünleriyle dünya genelinde tercih ediliyor. Teslimat sürelerini alım yaptığınızda görebiliyorsunuz. Tedarikçi firma ile daha kısa sürede gönderim sağlaması adına iletişim kurabiliyorsunuz.

Aliexpress drone fiyatları konunda oldukça uygun. Gelişen teknoloji ile sizlerde dilediğiniz gibi keyifli zaman geçirin. Uygun fiyatlı ve çeşitli indirimlerinden de ek olarak yararlanabileceğiniz bu drone’ları güvenle satın alabilir ve keyifle kullanabilirsiniz.

Sizler için tavsiye ettiğimiz en iyi dokuz drone arasından da dilediğiniz gibi kendinize göre özelliklere sahip olan drone’u satın alabilirsiniz.

Aliexpress drone almak ve seçim yapmak isteyenler için gayet uygun bir site bizde biraz bilgi aktaralım istedik. Tamamen güvenli ve aliexpress kullanıcıları tarafından tam yorum ve puan alan bu drone’ları kullanmaktan hiç sıkılmayacaksınız.

Seyahat severler için de oldukça yararlı olan Drone’ların sizler için en uygun fiyatlı ve en çok satın alınan ürünlerini bir araya getirdik. Aliexpress üzerinden satın alınıp, kullanıcıları tarafından en çok sevilen Drone’ları ve özelliklerini gördüğünüzde gözlerinize inanamayacak ve bu drone’ları almayı çok isteyeceksiniz. Oldukça kaliteli olmalarının yanı sıra katlanılabilir özellikli ve kameralı olması gibi olan özelliklerini çok seveceksiniz.

Dilediğiniz gibi çeşitli fotoğraf ve video çekebileceğiniz gibi sadece oyun amaçlı da drone’larınızı uçurabilirsiniz. Keyifli bir şekilde zaman geçireceğiniz bu kaliteli ürünleri kullanırken aynı zamanda kalitelerinden ve dayanıklılıklarından da oldukça memnun kalacaksınız. Bir başka drone çeşidi de 4k çekimi yapan mini drone aliexpress sitesini karıştırırsanız karşınıza çıkacaktır. Aliexpres drone konusunda iyidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir